Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zabrala moja antikoncepcia?

asma
1. apr 2015

ahoj dievčatá stala sa nám nehoda hned den po menzese ... dala som si tabletku po o dva dni 48 hodin... bolo mi hrozne bolesti hlavy, nanič chuť v ustach, pocit na zvracanie tri dni po týzdni prišlo slabe krvacanie asi 3-4 dni... takž uplny bordel ktory už nikdy viac neužijem tak ma tu nekamenujte... zaujima ma či mi tabletka zabrala alebo nie... mne už si šibe alebo sa vela pozorujem... často beham na zachod atd... preslo asi 20 dni od vtedy, test nič neukázal a ja som nejaka nervozna z toho... ak som mala to slabe krvácanie mám čakať ešte mrchu mala by bať cca za týžden...

janickacrazy
2. apr 2015

Tak to je normálne, lebo tá tabletka PO ti poriadne rozháže cyklus, takže ozaj to može byť len reakcia tvojho tela na ňu. Koľko dní prešlo od tej nehody? Môžeš ísť k doktorovi, nech ti urobí krvné testy, či náhodou nie si tehu, ale dúfam, že teda nebudeš. Ja som tú tabletku tiež kedysi dávno raz užila a tiež som mala úplne rozhádzaný cyklus asi 2 mesiace potom, ale tehu som nebola. Držím palce, aby to dobre dopadlo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli