MUDr. Žáčok a MUDr. Milly - poradňa pre neplodné páry

kvett
19. sep 2013

je tu niekto, kto chodil k tymto lekarom do poradne pre neplodne pary? Aké sú vaše skúsenosti? kludne piste aj do IP. Rozmyslam nad žáčkom alebo Millym a neviem, ku ktoremu sa mam objednať... dakujem

marylis
19. sep 2013

@kvett Ahoj, ja chodim k Zackovi. viem, ze vela ludi si o nom mysli svoje (ze je naladovy, atd..), ale ja s nim mam len dobre skusenosti. Ide aj o to, aka povaha si ty. Zacok zvykne vtipkovat a nie kazdemu to moze sediet. Mne osobne to vobec nevadi, vychadzam s nim super. Ale ak chces serioznejsi pristup, tak odporucam Millyho. U neho som tiez parkrat bola, ked zaskakoval za Zacka, a super 🙂

kvett
autor
19. sep 2013

@marylis ďakujem, ale potrebujem hlavne takeho, co sa vyzna v neplodnych paroch, nie len obycajneho gynekologa. Naladovost neriesim, potrebujem odbornika. Ty tam chodis tiez s takymito problemami? vdaka

marylis
19. sep 2013

@kvett Ahoj, nie, ja tam chodim normalne ako ku gyn. Vyznat sa vyznaju urcite obaja. Ale niet nad osobnu skusenost, takze kludne tam chod a pobav sa so setrickou- ta je snad najmilsia osobka na svete 🙂 Drzim paste 😉

ericka13
20. sep 2013

Ahoj ja tiez chodim k dr. zackovi, on sa specializuje na neplodnost. ja som s nim spokojna, tiez teraz riesime tento problem. inak prestahoval sa uz nie je v poliklinike ale v Atrium, Rezedova 5.

marylis
3. okt 2013

@ericka13 coze? to vazne? Cela ambulancia, ci len on?

nefertitka
4. okt 2013

@marylis len on

ericka13
4. okt 2013

Áno len mudr. Zacok. Mily zostal v poliklinike a má tam aj noveho doktora

zzuzanah
6. jún 2014

ahojte, neviete, ako to je u začka...tiež sa k nemu chodi len do urciteho tyzdna tehotnosti a potom uz do nemocnice, v ktorej sa bude rodit? on vraj spolupracuje s kochom, netlaci na pacientky, aby ich aj rodil u kocha?