Aký je postup v centre pre neplodné páry?

malik
25. máj 2007

CHcem sa spýtať, či ma niekto skúsenosti z centrom, ktoré je na Kramároch.. je to pre neplodne páry?
Ako sa tam postupuje.. napriek veľkej a dlhoročnej snahe otehotniet, nechcem už čakať, lebo mám už 30, viete mi poradiť čo to všetko obnáša? Ďakujem.

malik
autor
25. máj 2007

V podstate mi ide o postup v akomkoľvek centre.. aby som mala aspoň aký-taký prehlad.

pappo
26. máj 2007

ahoj malik, ja ma skusenost s iscare v bratislave. najlepsie je ist na prvu konzultaciu spolu s partnerom, predom sa treba telefonicky objednat. ako prveho vysetria partnera, cize urobia spermiogram. ak si nechodila k svojmu gynekologovi a nemas od neho ziadnu spravu o postupe liecby , tak ti spravia vsetky vysetrebnia ktore su potrebne na zaciatku. hormonalny profil vysetrenie ultrazvukom niekedy aj na prvej navsteve ako kde. a potom zacnu od najblizjes menstruacie skusat stimulaciu alebo nieco podobne aby odsledovali ci mas ovulaciu a ci ti rastie folikul. a potom to uz ide rychlo, stimulacia hormonmi pripadne bez ak je problem u partnera.
ale vsetko sa docitas o postupe liecby aj na ich stranke www.iscare.sk je to tam presne popisane.
drzim palceky a na nic necakaj oni ti pomozu uvidis. radi ta potom uvitame v dakej teme v ktorej sa najdes. pa pa

aaandrejka
26. máj 2007

malik, ahoj, tei postupy su fakt v globale rovnake, potom sa lisia len drobnostami, takze toto ti odporucam precitat:
http://www.gest.cz/ivf/cas-harm.php?pg=3

malik
autor
27. máj 2007

potrebovala by som kontakt do GINFIVU, poradťe.Koľko vopred sa treba objednať?Ďakujem

malik
autor
27. máj 2007

alebo pošlite IP. Veľmi by ste mi tým pomohli.

ika_ba
27. máj 2007

ahoj malik,
ja sice nechodim do gynfinu, ale nasla som ich stranku - http://www.novedieta.sk/
skus si tam zavolat, uvidis, ako dlho budes muset cakat

malik
autor
27. máj 2007

Ďakujem..veľmi 😉

ika_ba
27. máj 2007

ahoj malik,
uvdomila som si, ze som ti dala adresu na ba, ale oni su aj v ke
na stranke www.bocianoviny.sk najdes adresy vsetkych centier na slovensku

malik
autor
27. máj 2007

ja som potrebovala v BA 😉

helka1
27. máj 2007

Ika, v KE je Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN a Centrum asistovanej reprodukcie GYNCARE, ale GINFIV je len v BA 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre