• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký je postup v centre pre neplodné páry?

27. mája 2007 
CHcem sa spýtať, či ma niekto skúsenosti z centrom, ktoré je na Kramároch.. je to pre neplodne páry?
Ako sa tam postupuje.. napriek veľkej a dlhoročnej snahe otehotniet, nechcem už čakať, lebo mám už 30, viete mi poradiť čo to všetko obnáša? Ďakujem.
25. máj 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
V podstate mi ide o postup v akomkoľvek centre.. aby som mala aspoň aký-taký prehlad.
25. máj 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj malik, ja ma skusenost s iscare v bratislave. najlepsie je ist na prvu konzultaciu spolu s partnerom, predom sa treba telefonicky objednat. ako prveho vysetria partnera, cize urobia spermiogram. ak si nechodila k svojmu gynekologovi a nemas od neho ziadnu spravu o postupe liecby , tak ti spravia vsetky vysetrebnia ktore su potrebne na zaciatku. hormonalny profil vysetrenie ultrazvukom niekedy aj na prvej navsteve ako kde. a potom zacnu od najblizjes menstruacie skusat stimulaciu alebo nieco podobne aby odsledovali ci mas ovulaciu a ci ti rastie folikul. a potom to uz ide rychlo, stimulacia hormonmi pripadne bez ak je problem u partnera.
ale vsetko sa docitas o postupe liecby aj na ich stranke www.iscare.sk je to tam presne popisane.
drzim palceky a na nic necakaj oni ti pomozu uvidis. radi ta potom uvitame v dakej teme v ktorej sa najdes. pa pa
26. máj 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malik, ahoj, tei postupy su fakt v globale rovnake, potom sa lisia len drobnostami, takze toto ti odporucam precitat:
http://www.gest.cz/ivf/cas-harm.php?pg=3
26. máj 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
potrebovala by som kontakt do GINFIVU, poradťe.Koľko vopred sa treba objednať?Ďakujem
27. máj 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo pošlite IP. Veľmi by ste mi tým pomohli.
27. máj 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj malik,
ja sice nechodim do gynfinu, ale nasla som ich stranku - http://www.novedieta.sk/
skus si tam zavolat, uvidis, ako dlho budes muset cakat
27. máj 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem..veľmi :wink:
27. máj 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj malik,
uvdomila som si, ze som ti dala adresu na ba, ale oni su aj v ke
na stranke www.bocianoviny.sk najdes adresy vsetkych centier na slovensku
27. máj 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som potrebovala v BA :wink:
27. máj 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ika, v KE je Sanatórium pre liečbu neplodnosti - SPLN a Centrum asistovanej reprodukcie GYNCARE, ale GINFIV je len v BA :wink:
27. máj 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok