Dali ste si niekedy ostrihať dlhé vlasy?

moly09
23. jan 2023

Ahojte zaujímalo by ma či ste si niekedy dali ostrihať dlhé vlasy na krátke...mohli by ste pridať pred a po pre inšpiráciu totiž plánujem už veľmi dlho ísť na krátko ale mám trošku strach 🤦

babulkomale
29. jan 2023

@katkami123 poznam desiatky zien ktorym kratke vlasy fakt idu. Len k tomu treba aj peknu tvar. Za dlhe vlasy sa "skryjes".

natalia0902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkami123
29. jan 2023

@babulkomale
Pekne zeny sa len dokaličia, potom musia mat výrazný make up, aby vyzerali stále ako ženy. Mne to príde take samoospravedlnenie, ze už teraz musím čakať, kým podrastú, tak som akože pekná aj s mužským strihom.

babulkomale
29. jan 2023

@katkami123 s mejkapom je krajsia aj dlhovlasa Lesana, nielen zena s kratkym strihom.

5elza5
30. jan 2023

@janka_266 aj ja tak. Nechám si narásť minimálne do pol chrbta a potom idem na krátko 🙂

janka_266
30. jan 2023

@5elza5 veď raz dorastu 😃 jediný, kto s tým nie je stotožnený je manžel 🤣

mariajanikova
31. jan 2023

Ja som cely zivot lamentovala nad tym ci sa dat ostrihat. Vzdy som mala po pas, max pod plecia. Na zaciatku roka po mojom citovom.rozpolozeni som si povedala,ze to uz dam. Dam ti len malu radu. Neriad sa tym co si mysli okolie, dolezite je co chces ty a pamataj,ze ten spravny cas na to nebude nikdy. Bud chces alebo nie😉😘 nemame tolko casu aby sme stale lamentovali nad rozhodnutiami, treba ich zacat robit,nech uz nas posunu kdekolvek🙏♥️

blontimka
1. feb 2023

@mariajanikova a teda výrazne ťa to ostarilo.
Ako každého.

anickaaa6aaa
1. feb 2023

@blontimka nepreháňaj. @mariajanikova vyzerá práveže upravenejšia. tých pár cm zas nemá takú silu...

blontimka
1. feb 2023

@anickaaa6aaa uhol pohľadu očividne.

anickaaa6aaa
1. feb 2023

@blontimka aj uhol fotky. ja jednej je osvetľuje tvár trošku svetlo na druhej nie. tie vlasy zas extrémne krátke nie su.

blontimka
1. feb 2023

@anickaaa6aaa to si nemyslím.
Myslím, že máme každá iný meter na to čo je v našich očiach pekne.
Pekný deň

majada35
1. feb 2023

@tatanika pristanú aj krátke 🙂