icon

Poloha pri pôrode v Bardejove: Aké máte skúsenosti?

avatar
mariana98
Dnes o 18:26

Ahojte, mám otázku na všetky ženy, ktoré rodili v bardejovskej nemocnici od roku 2024, či vás nútili ísť na kozu, respektíve na chrbát, už keď ste cítili, že potrebujete vytlačiť bábätko, alebo vás nechali rodiť v akejkoľvek polohe? Budem vďačná za každú odpoveď 🙏🏼

anonym_7b8190
Dnes o 20:36

@mariana98 nechali ma ako mne samej bolo najlepsie