Poloha pri pôrode v Bardejove: Aké máte skúsenosti?
Dnes o 18:26
Ahojte, mám otázku na všetky ženy, ktoré rodili v bardejovskej nemocnici od roku 2024, či vás nútili ísť na kozu, respektíve na chrbát, už keď ste cítili, že potrebujete vytlačiť bábätko, alebo vás nechali rodiť v akejkoľvek polohe? Budem vďačná za každú odpoveď 🙏🏼

@mariana98 nechali ma ako mne samej bolo najlepsie