• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cítili ste, že o pár dní porodíte?

25. septembra 2011 
Bibinka, zaujímalo by ma , či to už máš za sebou. Mám podobné pocity ako ty a už pekne dlho, len poslíčky, tlaky , menštruačné bolesti a bolesti krížov bez nejakých pravidelnosí. Trvá to už týždeň a nie a nie sa rozbehnúť, začínam byť dosť nervózna. Termín mám 13.09.Hniezdo budujem už mesiac ,v živote som nemala doma tak čisto.
7. sep 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky, no ja som tutu temu otvárala, že ako to bude, kedy to príde. už to prišlo a poviem vám, fakt som netušila, kedy to bude. nedá sa to rozpoznať. ja som behala celý deň v pohode, odrazu mi došlo, že večer o 19 mám kontrakcie, bežali sme do nemocnice a o 20,00 bol už malý na svete, skoro som porodila na chodbe...tak....je to nevyspytateľné, xixixixi :wink:
8. sep 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to necítila ale mama mi vravela, že mi spadlo brucho posledný týždeň pred pôrodom.
:grinning: v pondelok som videla bociana a za 12 hodín som porodila. takže verím na bocianov, že nosia deti.
8. sep 2007 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. chcela by som trochu obnovit tuto temu...tak ako? mali ste nejakeho tusaka, alebo nejake "predpriznaky" ze to o chvilu vypukne? :slight_smile:
23. sep 2011 o 22:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Absolutne NIC :sweat_smile:
24. sep 2011 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2011 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ani pár hodín pred pôrodom,nieto ešte dní :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2011 o 19:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok