Cítili ste, že o pár dní porodíte?

burina111
10. aug 2007

ahojte baby,
rada by som vedela, či ste cítili, že pôrod je za dverami, alebo či ste mali nejaké tušenie, náznaky, alebo to prišlo z ničoho nič, keď ste to najmenej očakávali? 😖 😅 😕

katarinah
7. sep 2007

Bibinka, zaujímalo by ma , či to už máš za sebou. Mám podobné pocity ako ty a už pekne dlho, len poslíčky, tlaky , menštruačné bolesti a bolesti krížov bez nejakých pravidelnosí. Trvá to už týždeň a nie a nie sa rozbehnúť, začínam byť dosť nervózna. Termín mám 13.09.Hniezdo budujem už mesiac ,v živote som nemala doma tak čisto.

burina111
autor
8. sep 2007

ahojte kočky, no ja som tutu temu otvárala, že ako to bude, kedy to príde. už to prišlo a poviem vám, fakt som netušila, kedy to bude. nedá sa to rozpoznať. ja som behala celý deň v pohode, odrazu mi došlo, že večer o 19 mám kontrakcie, bežali sme do nemocnice a o 20,00 bol už malý na svete, skoro som porodila na chodbe...tak....je to nevyspytateľné, xixixixi 😉

maca793
8. sep 2007

ja som to necítila ale mama mi vravela, že mi spadlo brucho posledný týždeň pred pôrodom.
😀 v pondelok som videla bociana a za 12 hodín som porodila. takže verím na bocianov, že nosia deti.

zuzanka.j
23. sep 2011

ahojte. chcela by som trochu obnovit tuto temu...tak ako? mali ste nejakeho tusaka, alebo nejake "predpriznaky" ze to o chvilu vypukne? 🙂

digysa
24. sep 2011

Absolutne NIC 😅

vefi89
24. sep 2011

@zuzanka.j NIE 😀 😀

adka7755
25. sep 2011

😀 😀 😀 ani pár hodín pred pôrodom,nieto ešte dní 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre