Bratislava - Staré mesto. Kto sa s nami zoznámi?

kathynka
24. okt 2010

ahojte maminky...staram sa o 1-rocneho chlapceka, ktory sice byva v Prievoze, ale velmi casto chodime do Stareho mesta, kedze tam byvam ja, poznam to tam a vzdy tam je co robit alebo pozerat...hladame si kamaratov a kamaratky v pribliznom veku, ktori tiez radi chodia na prechadzky Starym mestom, cez Obchodnu ulicu, cez historicke centrum, popri Dunaji, prip. na kavicku do Eurovey...tema BA 1 je vcelku mrtva, az mam pocit, ze v tejto mestskej casti nie su maminky s detickami, navyse BA 1 je dost siroky pojem...takze najde sa niekto v samotnom centre, kto by sa rad s nami zoznamil?

minizu
23. mar 2011

@adenka no tak my by sme sa pridali na to skusanie 🙂 mozeme sa stretnut na safku, v tom akoze parciku, hm?

kathynka
autor
1. apr 2011

@adenka zacina sa asi vyjasnovat a zrejme budem mat opat jedno stale opatrovanie na 9h/denne...a bude to 20-mesacna lucka (cize tak stara ako tvoja dominika🙂) a byvaju na boriku oproti ftvs, takze elektrickou vieme byt pri eurovey za par minut 🙂

adenka
2. apr 2011

@kathynka jeeej super, tak daj vediet ked to uz bude aktualne 🙂

kathynka
autor
4. apr 2011

@adenka ahoj...tak mi dnes volali, ze ma neberu, aj keby ma velmi chceli a vyspievali ma najviac do nebies...ale ze to risknu s inou opatrovatelkou, co predtym mala 2 deti s rocnym rozdielom a aj im varila...
no ale utorky a stvrtky doobeda mam jedno dievcatko pri nivach (13mes Laura), tak to je uplne po ruke k eurovey...tak aspon vtedy by sme sa mohli niekedy dohodnut...lebo rada by som sa s niekym novym zoznamila, len kym je to u mna take neutrasene, tak ani neviem, kde si mam maminky-kamaratky zhanat ☹

adenka
4. apr 2011

@kathynka no pekne... tak to mi je luto...
ale tie utorky a stvrtky su ok, tak sa mozme kludne dohodnut.. to uz plati aj tento tyzden?

@minizu a my sa kedy opat vidime? 🙂

kathynka
autor
4. apr 2011

@adenka hej, tam chodim uz od minuleho tyzdna...zajtra uz progam mame, ale mozeme sa stretnut vo stvrtok...a inak chodime aj na ihrisko na budovatelsku za tym business centrom BCC...celkom pekne a velke ihrisko 🙂

adenka
4. apr 2011

@kathynka to mame dost daleko... teda daleko to nie je, ale mlada by mi cestou domov zaspala v kociku...
tak mozme sa predbezne dohodnut na stvrtok a v stredu vecer si este napiseme... oki?

kathynka
autor
4. apr 2011

@adenka dobre, plati...a kedy chodite von? my pojdeme tak okolo 10tej...

adenka
4. apr 2011

@kathynka no aj my asi tak...

minizu
5. apr 2011

@adenka ahoj....dnes som na vas myslela. tento tyzden ma byt pekne a aj teplucko, takze mozeme tie nase slecny pekne "vyvencit" mozeme ist aj popoludni o tej tretej ako sme sa minule bavili 🙂

@kathynka ahoj....my byvame na lazaretkej, takze ak budes mat niekedy chut vybehnut do eurovey, rady sa pridame. pripadne mozeme ist vsetky tri 🙂

adenka
5. apr 2011

@minizu tak sa k nam tiez pridaj vo stvrtok dopoludnia a dohodneme sa dalej.. hm?

minizu
5. apr 2011

@adenka som za. teda okolo 10, ze? a kde sa stretneme? mozeme pri eurovey na tom namesticku pri fontane?
@kathynka ....moze byt? 🙂

adenka
5. apr 2011

@minizu ano, okolo 10 - 10.15 pri fontane moze byt 🙂

minizu
5. apr 2011

@adenka super. tesim sa 🙂 tak sa teda vo stvrtok vidime

adenka
5. apr 2011

@minizu oki, tesime 🙂

kathynka
autor
5. apr 2011

@adenka @minizu ja tiez suhlasim 🙂 ale keby sa nieco zmenilo, poslite mi prosim aspon jedna vase cislo do IP, aby ste zbytocne necakali...nemalo by sa nic stat, ale pri detoch clovek nikdy nevie 😝

minizu
6. apr 2011

@kathynka ....cislo mas v ip....

superdievca
28. júl 2011

Ahoj Adenka, po dlhom čase som mrkla na túto tému a som rada, že sa tam objavila ďalšia mamička🙂 My bývame blízko Obchodnej ul., synček má 20 mes., najčastejšie chodíme do Medickej alebo prezidentskej záhrady. Úplne najradšej by som našla niekoho celkom blízko. Máme fajn kamošku na Nivách, ale ako sú deti väčšie a nevydržia pol hodinu v kočíku, už sa nám darí stretnúť len zriedka. Navyše už pracujem, takže s malým (chodí sem kúsok do jasličiek) sa dostanem von až tak okolo piatej. Ale v lete to stačí... August máme taký rozlietaný, dovolenkový, ale od septembra sme už zase vo svojom stereotype🙂 Budem rada, ak sa ozveš. Natália

meggieya
10. aug 2011

ja som zo stareho mesta a rada si najdem nejaku kamosku, co budeme spolu vymyslat program pre nase deticky. Ja mam 20mesacneho syna. 😎

kkristin
22. jan 2012

Ahojte prosím vás mám otázku viete o nejakej dobrej detskej lekárske zo starého mesta?a ako je na tom ohľadne očakávania nakoľko s ním nesúhlasím dakujem

verinka100
4. feb 2012

Najde sa tu nejaka mamicka na spolocne kocikovanie zo Stareho Mesta, idealne oblast Racka, Prezidentskej zahrady, Medickej? Moj zlatusik bude mat 4 mesiace 🙂

sileon
24. feb 2012

Ahoj my mame 5 mes a radi by sme sli s niekým na prechadzku my bývame blízko prezidentskej záhrady 🙂
@verinka100

verinka100
26. feb 2012

@sileon Ahoj, aj ja byvam vcelku blizko Preziden.zahrady, tak mozme dat niekedy kocikovanie 😉

sileon
27. feb 2012

@verinka100 Ok ja bývam pod hl.stanicou a ty ? Budem rada uz konecne zacína byt vcelku fajn pocasie 🙂

janka53
13. mar 2012

Dobry den.my by sme sa tiez radi zoznamili uz pol roka behame sami po meste a uvitali by sme spolocnost ....tak ak by mala nejaka mamina so sest masacnym babom podobny problem budem rada ak ma bude kontaktovat.

verinka100
29. mar 2012

@janka53 a odkial zo Stareho Mesta ste?

janka53
30. mar 2012

@verinka100 byvame blizko prezidentskeho palaca.tiez byvate niekde v tejto lokalite?

verinka100
30. mar 2012

Byvam pri pyramide, chodim kocikovat do Preziden.zahrady, mam to tak 15 min cesty 🙂

jayajaya
4. apr 2012

ahojte, my mame 3 a pol mesiaca a tiez byvame pod Hl.st. a tiez najcastejsie chodime do Prezidentskej zahrady a tiez by sme sa radi niekedy stretli..

janka53
6. apr 2012

@verinka100 to je super.tak niekedy buduci tyzden by sme mohli ist spolu kocikovat?