Bratislava - Staré mesto. Kto sa s nami zoznámi?

kathynka
24. okt 2010

ahojte maminky...staram sa o 1-rocneho chlapceka, ktory sice byva v Prievoze, ale velmi casto chodime do Stareho mesta, kedze tam byvam ja, poznam to tam a vzdy tam je co robit alebo pozerat...hladame si kamaratov a kamaratky v pribliznom veku, ktori tiez radi chodia na prechadzky Starym mestom, cez Obchodnu ulicu, cez historicke centrum, popri Dunaji, prip. na kavicku do Eurovey...tema BA 1 je vcelku mrtva, az mam pocit, ze v tejto mestskej casti nie su maminky s detickami, navyse BA 1 je dost siroky pojem...takze najde sa niekto v samotnom centre, kto by sa rad s nami zoznamil?

janka53
6. apr 2012

@jayajaya buduci tyzden ?

wwwphotokidssk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verinka100
21. apr 2012

@janka53 Buduci tyzden by sme mohli.Ako sa dohodneme,vymenime si mobil, mail, fb? Lebo sem moccasto nechodim

janka53
6. máj 2012

@verinka100 Neviem ci uz nieje neskoro dlho som tu nebola tiez sem casto nechodim dam vam na seba kontakt : 0902182118

bizynka
23. júl 2012

ahojte, aj ja byvam v starom meste, mam to blizko v podstate vsade... 🙂 a tiez by som rada nasla niekoho kto ma deticky v nasom veku. ja mam 4rocneho chlapceka a 4mesacne dievcatko. Risko je teraz so mnou doma, ale len cez prazdniny, kym je skolka zatvorena. od septembra ide znova do skolky 🙂 tak ak by tu bol niekto kto by sa k nam chcel pridat na kocikovanie, ale aj na ihrisko, budeme radi 🙂

adenka
10. sep 2012

@bizynka mohli by sme sa pridat? ja mam 3 rocnu dcerku, zaciname so skolkou a synceka 7 mes, tak celkom podobne sme na tom 🙂

adenka
22. sep 2012

@bizynka chodis sem este?

bizynka
25. sep 2012

@adenka ahoj, jasne, mozme nieco vymysliet... prepac, mam pokazeny pocitac, tak teraz sem chodim len velmi malo, na priatelovom pracovnom notebooku ked sa da... 🙂

adenka
26. sep 2012

@bizynka budem rada, napisem ti do IP cislo a ozvi sa ked budes mat cas.. 🙂 ja mam starsiu do 3 v skolke a cez den chodime s juniorom kade tade po meste...

mariannkkaa
15. nov 2012

Milé mamičky, pozývame vás na detskú burzu s oblečením v Rodinnom centre Kramárik v Bratislave dňa 1.12.2012. Záujemci o predaj, hláste sa na mail burza.rckramarik@gmail.com. Poponáhľajte sa, počet predávajúcich je obmedzený a miesta sa rýchlo míňajú! Tešíme sa na vás 🙂

adenka
26. dec 2012

Obnovujem temu 🙂

verculiq92
26. dec 2012

aj ja hladam nejaku maminu s ktorou by som chodila na prechadzky v starom meste 🙂 som v ba nova a nikoho nepoznam 🙂

tatiana7777
26. dec 2012

Ahojte. My sme sa prisťahovali do Ba, no nikoho tu ani my nepozname. Chodime do Bupi centra sa hrať aby som malu neodrezala od deti. Tak budem rada ak ste niekto z BA Nove mesto, aj mimo neho. My byvame na Kolibe. Ahojte.

verculiq92
26. dec 2012

Ahoj tatiana7777 ja by som sa rada s malou tiez pridala a kedze sme nove tiez v BA tak radi by sme niekoho spoznali... kde je to Bupi centrum?

tatiana7777
26. dec 2012

Super ;) je to v Shopping Palace vzadu. Zajtra poobede ideme tak ak mate cas pridajte sa.

verculiq92
26. dec 2012

@tatiana7777 zajtra asi nie lebo momentalne sme na vychode 🙂 vraciame sa az 8. januara...tak potom sa mozme dohodnut 🙂

tatiana7777
26. dec 2012

Dobre, ozvite sa.

sonicka315
26. dec 2012

@tatiana7777 Ahoj Tani, ja byvam na Kramaroch, sem do MC nechodite?

tatiana7777
26. dec 2012

Ahoj Soni, ja tu nepoznam takmer nič, okrem teda cesty do Buppi 🙂 take ešte som tam nebola, no radi prideme 🙂 a ako to vyzera, ake velke detičky tam chodia? Moja ma 20 mes. Auto mam, aj taxiky jazdia, tak keď daš bližšie info radi prideme a spozname nove detičky 🙂

verculiq92
26. dec 2012

@sonicka315 ahoj sonicka aj my byvame pod kramarmi na patronke 🙂

sonicka315
26. dec 2012

@tatiana7777 teraz neviem ako ti to napisat, aby som nerobila reklamu 😀 jedno mame oproti nemocnici, nad tescom v takej novostavbe, je to cez cele poschodie, ja som tam este nebola, iba muz s malym a vraj v pohode 🙂 maly ma 22 mesiacov, tak to mame skoro rovnake 🙂 no a druhe je za postou, ani tam som este nebola osobne ale chystam sa 🙂 doteraz som sa snazila byt s malym vonku a mc si nechavam naozaj na krute mrazy 😀 poslem ti do ip www stranky tych mc, aby si si pozrela.

tatiana7777
26. dec 2012

😉 super, ďakujem, mne ide hl. o to, aby mala bola s deťmi nech je to už kdekolvek 🙂

tatiana7777
26. dec 2012

@sonicka315 super, ďakujem, mne ide hl. o to, aby mala bola s deťmi nech je to už kdekolvek

sonicka315
26. dec 2012

@verculiq92 ahoj, poslala som ti tiez IP 🙂

verculiq92
26. dec 2012

@sonicka315 dakujem pekne 🙂 ja mam sice mladsiu od vasich moja ma 10 mesiacov ale chccem aby vyrastala a bola medzi detmi 🙂 aby si zvykala aj na inych a nebola taka rozmaznana 🙂

sonicka315
26. dec 2012

@tatiana7777 chapem, aj moj maly je stastny prestastny ked je v spolocnosti deti 🙂 teraz sme trosku rozlietani, lebo stale chodime na navstevy ale buduci tyzden bude kludnejsi, tak sa mozeme stretnut niekde.

tatiana7777
26. dec 2012

Dobre kočky, tak sa možme stretnuť, budeme len radi 🙂 ozvite sa až dosviatkujete budeme sa tešiť.

sonicka315
26. dec 2012

a este chodime do cubiconu v mlynskej, tam je to fakt super, maly se uplne vyblazni a je to aj pre malicke deti, poznate?

tatiana7777
26. dec 2012

Nie ja nepoznam. My len to Buppi-tam je to obrovske a vyšantime sa obe 🙂

verculiq92
26. dec 2012

ja nepoznam v BA skoro nic kedze sme tu novy 🙂 preto hladam niekoho s kym by sme mohli pokecat a zahrat sa 🙂