Bratislava - Staré mesto. Kto sa s nami zoznámi?

kathynka
24. okt 2010

ahojte maminky...staram sa o 1-rocneho chlapceka, ktory sice byva v Prievoze, ale velmi casto chodime do Stareho mesta, kedze tam byvam ja, poznam to tam a vzdy tam je co robit alebo pozerat...hladame si kamaratov a kamaratky v pribliznom veku, ktori tiez radi chodia na prechadzky Starym mestom, cez Obchodnu ulicu, cez historicke centrum, popri Dunaji, prip. na kavicku do Eurovey...tema BA 1 je vcelku mrtva, az mam pocit, ze v tejto mestskej casti nie su maminky s detickami, navyse BA 1 je dost siroky pojem...takze najde sa niekto v samotnom centre, kto by sa rad s nami zoznamil?

sonicka315
26. dec 2012

tak vidis,mozes vyskusat dalsie. ok, takze po sviatkoch sa mozeme skontaktovat a zorganizovat to stretko, budem rada. Prajem Vam este prijemne prezitie sviatkov 🙂

tatiana7777
26. dec 2012

Napodobne, keby je aspoň pekne- ale teraz, ani deti vonku nebehaju, neda sa byť dlho a posedieť..

tatiana7777
26. dec 2012

@sonicka315 ďakujeme aj Vam.

verculiq92
26. dec 2012

dakujeme aj my a taktiez prijemne sviatky 🙂 dufam ze sa na novy rok uvidime 🙂

azmuk
30. dec 2012

ahojte som tu nova.
je tu niekto kto ma v juni termin?

janka2307
5. jan 2013

@azmuk ahoj, ja mam termin 1.jula, kedy cakate? Je to vase prve?

azmuk
5. jan 2013

@janka2307 ahoj ja mam termi 27.6. 🙂 ako sa ti dari? je to nase prve babo...este nevieme co to bude a vy?

janka2307
15. jan 2013

@azmuk už je to oveľa lepšie ako v prvých týždňoch, my už čakáme druhé a tiež zatiaľ nevieme čo to bude.

azmuk
16. jan 2013

Ahoj a kam sa chystas rodit? Ja v Ruzinove. chodis niekam cvicit v okoli? ja byvam na Palisadoch a ty?

janka2307
29. jan 2013

@azmuk zatial chodim do Kocha (mozno tam budem aj rodit) a od 20tt by tam mali robit cvicenia pre tehotne.ja byvam kusok od Auparku na zaciatku petrzalky.

azmuk
29. jan 2013

ahoj, tak ja byvam kusok od Kocha...to je super, ze tam budu cvicenia...mozno sa tam pojdem mrknut. Hladam nieco v okoli Palisad. Inak, ja mam lekara na zahradnickej v gynaex a on rodi len v ruzinove. Inak by som asi tiez volila Koch. 😉

azmuk
29. jan 2013

@janka2307 ahoj, tak ja byvam kusok od Kocha...to je super, ze tam budu cvicenia...mozno sa tam pojdem mrknut. Hladam nieco v okoli Palisad. Inak, ja mam lekara na zahradnickej v gynaex a on rodi len v ruzinove. Inak by som asi tiez volila Koch.

azmuk
7. feb 2013

Ahojte mile mamicky, mozete mi odporucit dobreho pediatra v starom meste? Dakujem!

mimivikinka
10. jún 2013

ahojky, 🙂
POZYVAM VSETKY MAMICKY DO NOVEJ SKUPINY ->
Mamičky z BA - Staré mesto
https://www.modrykonik.sk/skupina/2365/
tesim sa na vas
mimi (adminka skupiny)

lamusica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz