Bývanie v Starom Meste

redana
17. jan 2024

Baby Bratislavcanky, viete mi poradit najlepsie ulice na kupu bytu (nie domu) v Bratislave Starom meste?Resp. ktorym uliciam sa vyhnut. Pravdepodobne nas caka stahovanie a preferujeme stare historicke budovy, vysoke stropy, dvojkridlove dvere - proste tento staromestsky styl. Najviac takychto bytov ponuka Stare mesto, zaroven viem, ze niektore ulice su velmi rusne, pripadne je tam zvyseny vyskyt bezdomovcov atd. Bratislavu zbezne poznam, ale nikdy som tam dlhodobo nebyvala, takze si rada precitam vase postrehy. Dakujem.

lienka.7
19. jan 2024

@redana koľko máš budged, to je podstatne 👌

liv1
19. jan 2024

@redana Leškova tam je funradio 😁 celkom rusne miesto, nijak ma neoslovilo. Cajkovskeho tam som mala kardiologa v takom rezidencnom dome, celkom pekne, tichsie, to je tiez hned pri Leskovej. Obchodna 100% nie za mna, to povazujem za doslova nebezpecnu ulicu. Pekne mas okolie Jakubo namestie, spravne orientovane byty na Dunajskej, ale tam sa daju viac stretnut bezdomovci si myslim

liv1
19. jan 2024

Krasne byty su na Hviezdku, ale to mas pesiu zonu, neviem ako tam ti ludia parkuju. Aj Medena ma krasne byty. Palisady su velmi rusna ulica, ale asi ako vzdy zalezi, ako je byt otoceny.

baarbora
20. jan 2024

@borabalazova Moja chyba, ja som to neupresnila.. Jasneže tam je vrámci BA skvelé bývanie! Teraz sme na druhej strane kopca ;) pod kalváriou-Hlboká-to okolie. Takže všetky výhody Hradného kopca zachované, plus sú tu v okolí bistrá, reštaurácie, a hlavne dostupnosť do každého kúta Bratislavy fantastická. Cítim sa tu tak menej izolovaná od "civilizácie" 🙂 aj bez auta. Ale ako hovorím, z výborného, do pre mňa ešte lepšieho