Cvičia vaše deti v Baby balance?

12. feb 2022

Chodia vam deti cvicit do Baby Balance ?Da sa tam ist na skúšku pozriet a zaplatit jednorazovo aby sme zistili ci sa to bude dcere vobec pacit?Ja by som chcela tam s nou chodit ale tak dat 100 eur a a nahodou by tam revala ako tur ..to by ma mrzelo

petamich
12. feb 2022

ahoj chodime, pokial viem neda sa zaplatit takto ale da sa zaplatit sukromna hodina u nich alebo u vas doma a moze ti ukazat, ako to tam prebieha aj ked to nenasimilujes 🙂 moj nikdy nereve a tam uz reval 2x lebo ked spusti plac ine dieta, zrazu revu takmer vsetky este su mali a obcas nam nevyjde spanok to je vtedy umrncany tiez alebo sa mu nepaci, zw chcem s nim nieco cvicit, su este predsa len mali (Mini2) ale aj starsim sa stava, nie vzdy je konstalacia optimalna

autor
12. feb 2022

@petamich dik za info.ja som sa snazila aj pozriet nejaké videa (nic som nenasla ,len take doma co cvicili) ale prave som chcela vidiet ako prebieha taka verejna hodina u nich..Co robia mamicky ,co deti ako to tam vyzara a tak..Skoda velka ze nemaju taketo nejake videa nahrate..
Doma je to o nicom aj keby mi to prisli ukazat.To je ine.
Dolezite je prostredie deti a cudzi ľudia..
No mozno sa tam pojdem popytat
Ale asi neuspejem ale zaplatila by som na skusku aj jednorazovo aby som vedela..

kate_cs
12. feb 2022

Ja cvičím s deťmi Baby Balance v Trnave. Môžem len odporučiť. So starším od 5 mesiacov doteraz (má viac ako 3 roky a chodí už na Pohyb hrou) a chodím aj s mladším. U nás mali možnosť, že vrátia peniaze na kurz ak si to rozmyslíš. Popytaj sa na to.
Matky cvičia spolu s deťmi, nie je to tak, že by sedeli bokom, sú do toho zapojené a za mňa skvelá skúsenosť.

travelllerka
13. feb 2022

Ja som tak s malou chcela chodit, aj som si to zaplatila, ale malá sa neskutočne bála, nepreslo to ani po niekoľkých hodinách, jej vadil úzky kruh mamičiek a deti, má rada odstup od cudzích ľudí. Chvíľkami ju to zaujalo, ale potom sa zas daka mamička priblížila a bol koniec :D inak si myslím, že by sa to mohlo pacit detičkám, pokiaľ nie sú extrémne bojazlive. Ale to sme chodili ešte keď korona nebola, mozno teraz majú väčšie odstupy 🙂

nairia
13. feb 2022

ja tiez chcem zacat chodit, len sa bojim, ze sa jej nebude pacit. doteraz sme vlastne len doma a nejaku interakciu s detmi/cudzimi moc nema, teda uplne minimalnu. trosku mam obavy, ale raz zacat musime.
@petamich prosim ta, nadvazuju na seba nejako tie hodiny?

petamich
13. feb 2022

@nairia v zasade nie, privitame sa, pozdravi kazde dieta, zaspievame si pesnicku (tu este neviem 🥴) a potom nam ukazuje nejake tipy, triky a cvicenia ako podporit ten prirodzeny motoricky vyvoj, skusa to s kazdym dietatom (teda s tymi, ktore spolupracuju 🙃), my ostatne to cvicime, ked deti placu ukludnujeme, pripadne inak ratujeme, s tymito malickymi je to este trochu freestyle, jedno sa zle vyspalo, druhe je hladne, tretie place aby sa nepovedalo 😂 posle nam aj nejake videa obcas a kazda hodina je vlastne o tom, co robit, ako robit, mozeme sa jej opytat, ked sa nam nieco nezda, ona nam vysvetli

ja som tam primarne sla, nach si maly zvyka na deti, chodime tam s dievcatami, s ktorymi som sa zoznamila na FB v terminovkach, super je vediet ako sa doma hrat, aby som podporila ten rozvoj a to ze si potom este spolu dame kolacik a kavu je velky benefit pre mna a vytrhnutie zo stereotypu 😃

som ti napisala aj co si nechcela vediet :D

nairia
13. feb 2022

@petamich dakujem moc! aj za extra info, presne kvoli tomuto planujem s niecim takym zacat, nech sa dieta socializuje a mne to uz tiez zacina chybat, obzvlast preto, ze sa otrpluje, dieta uz je tiez interaktivnejsie a rada by som ju doma neunudila 😅

engynka
13. feb 2022

Cez leto mali taku moznost zakupit si po hodine. Ja som bola s mojim vtedy 2 rocnym a nepacilo sa mi to. Cela lekcia bola viac taka ze furt sa nieco chystalo a upratovalo. rekvizity ako plachta, vankuse, draha, kreslenie. To som tiez nepochopila na co na jednej lekcii spievaju, tancuju, chodia cez drahu a do toho malovanie na sisky…no jeden velky chaos to bol. Kazde dieta niekde inde. A to teda nebolo to o tom, ze by vsetci boli novi, prave naopak novi sme tam boli len my. Ostatne deti s maminami chodili pravidelne. Pri tych 2 rocnych je tazke udrzat nejaku uroven, jedno plakalo, druhe kadilo do serbla, tretie behalo, stvrte jedlo, maminy diskusia..
Ale keby ides do Leonu v Petrzalke tam byva BB a vies nakuknut cez okno.

autor
14. feb 2022

@engynka moc dakujem za odpovede.Presne takto myslim ze to tam bude a plus do toho sa bude bat asi tych novych ludi.No uvidíme.Vyskusame aspon

zoeeoz
14. feb 2022

Ak to zaplatíš a nepáči sa ti, vrátia ti alikvotnu časť.. ja som takto skončila po 3 cvičeniach.. akože no comment :D naša sa síce nebála ani nič, ale akože 100 eur za medvedku daj labku a všetko hrrrrrr rýchlo aby sme všetko stihli, všetkému sa venovať 3 sekundy..akože ja som bola vo vive a len u tej istej baby vždy.. neviem to porovnať s inymi

zoeeoz
14. feb 2022

Podľa mňa tam nemáš čas sa socializovat a dieta tiež nie, keďže sú non stop aktivity..proste sa s dieťaťom naháňaš "z prava do ľava"

judit47
19. feb 2022

My sme zacali chodit ked mal syn 20m-boli dvaja chlapci a inak dievcata-je to uz vyssi vek takze sa tam ocakava nejaka spatna vazba od dietatka-ktora od mojho syna neprisla lebo on sa chcel nahanat jasit a vytahovol stale zinenky na posledny slot prekazkovej drahy.

Ako baby pisali, cele je to rozdelene do asi 5-6 slotov kedy sa robi aktivita zamerana na nieco(tamec spev jemna motorika hruba motorika atd)a je to sup sup aby sa to stihalo-a kedze ja mam aktivneho syna ktoremu ked povies(vtedy a aj teraz) ze teraz tu si sadni a 5 minut si pozeraj nieco a uc sa druhy listov tak si nesadne a radsej sa bude nahanat🤦‍♀️
Kedze to potom vyzeralo ako 40min mojho modlenia sa a brzdenia syna aby nevyrusoval(lebo ano vyrusuje to lektorku aj ine deticky ktore sa nechaju strhnut)a bolo uz teplo takze som sa spotila vzdy🤦‍♀️A len som odpocitavala a cakala na ten slot gymnastiky a dufala v koniec ukoncili sme to predcasne a vratili nam peniazky za tie hodiny co sme nedokoncili.
Je to proste sadnite si teraz tato aktivita okej teraz zoberte toto dalsia aktivita po par minutach okej inak aktivita..Nato musi mat podla mna dieta povahu🙂

denuska999
21. okt 2022

@zoeeoz ahoj, napisem ti spravu

denuska999
21. okt 2022

@judit47 ahoj napisem ti spravu