Kde kúpim Panadol pre deti jahoda v Bratislave?

22. nov 2022

Ahojte, neviete kde sa da este kupit Panadol pre deti jahoda sirup? Ziadna internetova lekaren ho nema a taktiez v meste ho nikde nemaju.

petamich
22. nov 2022

skusila by som mensie nezosietovane lekarne dalej od centra, mne napr. svokra kupila v Novych Zamkoch 🤷‍♀️ ale vraj Benu ma nejaku vlastnu nahradu

autor
22. nov 2022

@petamich Dakujem za radu, mame rodinu na strednom slovensku, tak poprosime, no horucku potvoru mame v Bratislave....

matovicova
22. nov 2022

A čo je nejaký výpadok s panadolom? Ešte majú aj detský nurofen, len slabo zaberá, lebo na krabičke pokašľali dávkovanie - som sa minule dozvedela od lekárky.....

simonecka008
22. nov 2022

Ja zas dlho neviem zohnat paralen SUS 🤦‍♀️

autor
22. nov 2022

@matovicova Nam praveze lekarka povedala, aby sme prestriedali pri vysokej horucke panadol a nurofen. No a nieto co prestriedat, nikde ten Panadol sirup nemaju- aspon ja som ho nikde nenasla v ramci BA.

mimike91
22. nov 2022

V Rajke nepoznáš nikoho? V Maďarsku nemajú výpadok. Pozerala som maď. online lekárne, tam to majú. Cena za 100ml je okolo 8€.

autor
22. nov 2022

@mimike91 vdaka za tip, nie tam nepoznam nikoho, ale mozno zbehneme. Ja som pozerala ceske lekarne a tam to tiez nemaju....

denuska999
22. nov 2022

V panadole je rovnaka ucinna latka ako v paralene. Tiez je pre deti ochuteny. Ten tiez nemaju?

mimike91
22. nov 2022

Má iné balenie, ale je to isté.

autor
22. nov 2022

@mimike91 vdaka

matovicova
22. nov 2022

Fuha tak chýba omnoho viac liekov...

https://ahojmama.pravda.sk/clanky/v-lekarnach-c...

xsuzannex
22. nov 2022

Akurat to hladam.. ani paralen ani nurofen.. a ked som dnes bola v lekarni tak regale kde maju lieky na teplotu takmer prazdne..

autor
22. nov 2022

@denuska999 zial ani ten nemaju, uz to tu tiez pisala simonecka008 •Dnes o 20:56 Ja zas dlho neviem zohnat paralen SUS 🤦‍♀️

nikpa
22. nov 2022

Je toho oveľa viac s čím je problém. Ja som zohnala sirup Brufen, podávat sa môže takmer od narodenia, dávkovanie a účinky ako Nurofen, účinnu látku majú rovnakú. Skús pohľadať ten, nie je taký známy a teda ešte možno niekde bude.

nikha2809
22. nov 2022

Kukni profil @bienennest dávala nedávno príspevok o tomto že sa dá objednať z Rakúska a dovážajú aj na sk

luc308
22. nov 2022

Ahoj, ja som vcera kupila v lekarni na amku..panadolov mali dost, nurofen nemali, ale dali mi brufen, ze je to to iste..tak tam hadam este zozenies.

autor
22. nov 2022

@luc308 vdaka, das mi prosim presnejsiu adresu , bola to Benu lekaren? https://tatra24.sk/places/17275397-vasa-lekaren...

jazula
22. nov 2022

Našlo mi ho v 2 lekárňach, skús, snáď ho majú. Na tej stránke je aj možno rezervovať lieky (ešte som to neskúšala).

luc308
22. nov 2022

Nie nie, tusim je to SOS lekaren, je to na americkom namesti, priamo v avione lekaren.

autor
22. nov 2022

@jazula dakujem o tejto web stranke som fakt netusila, len tam musim do tych oboch lekarni najskor zavolat, pretoze maju uvedene 3 online lekarne kde panadol akoze maju a ked na nich kliknem tak mi ukazuje ze je to nedostupne....

jazula
22. nov 2022

Ja som si ju uložila tiež tuto z MK z nejakej diskusie, kde sa riešil nedostatok očkovacích látok. Snáď to pomôže a budú sirup mať.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
murielaa
23. nov 2022

Ja som v nedelu kupila v lekarni v nemocnici na Kramaroch

autor
23. nov 2022

@murielaa vdaka za info

peterfeher1975
1. feb 2023

Zohnala ste sirup???