Kde mi urobia krvné testy v Bratislave, keď môj lekár neordinuje?

kikuska63
7. apr 2021

Ahojte, môj obvodný lekár nevysetruje kvôli covidu, lebo je to pán v rokoch a cítim, že s mojím zdravím nie je niečo v poriadku. Nie je to covid ani chrípka. Chcela by som si spraviť krvné testy, ale nie za premrštenú sumu. Neviete o nejakej klinike v BA, TT alebo ZA kde mi tie testy spravia?

anjelicek26
7. apr 2021

@kikuska63 a to rok nevysetruje? Ako chapem, mne umrel pred par tyzdnami obvodny na covid a nebol to pan v rokoch, nemal ani 60... treba hladat ineho obvodneho, ved covid tu bude este aspon rok aktivne.

margaretka_
7. apr 2021

Neordinuje vobec? Ja ked som nieco potrebovala, kontaktovala som dr mailom a iba som prisla na odber. Dr som ani nestretla.

pribinak
7. apr 2021

Veď zmeň doktora keď doktor viac nerobí ako robí

kikuska63
autor
7. apr 2021

@margaretka_ cez dvere poda akurat tak vymenny lístok po telefonnom rozhovore

kikuska63
autor
7. apr 2021

@pribinak nezijem v mieste trvaleho bydliska a v tejto dobe je tazke si najst doktora, som rada, ze aspon tohto som si nasla rok dozadu ked som vymienala detsku

petamich
7. apr 2021

skus pripadne specifikovat ake krvne testy by si chcela/potrebovala, lebo to je celkom siroky pojem 🙂 bud ti da vymenny listok napr. na hematologiu, endokrinologiu atd. pripadne celkovy krvny obraz sa robi vramci preventivnej prehliadky (ak neordinuje, niekto ho zastupuje a na prehliadku mas narok) a pripadne vzdy je moznost ako samoplatca napr. v Medirexe maju tych testov na x stran :D len teda neviem co potrebujes

margaretka_
7. apr 2021

@kikuska63 a skusala si ho požiadať o tie testy? Ved moze ta rovno poslat do labaku na odber

nina255
7. apr 2021

@kikuska63 v BA su sukromne laboratoria kde ked si vysetrenia zaplatis vysetria ti co chcu ako samoplatcovi... ale ked citis ze s tebou nieje celkom OK treba to riesit s lekarom lebo aj keby si toto chces zaplatit sama, za prve nevies co mas davat vystetrovat a za druhe nebudes si vediet tie vysledky zinterpretovat

zuzike123
8. apr 2021

Na tvojom mieste by som zmenila obvodaka. Vacsina ordinuje normalne. Lekar by mal vediet kam vsade ta poslat, ci ake tesry spravit. Ak si das urobit sama krvne testy, tak ci tak budes potrebovat niekoho na vyhodnotenie alebo dalsiu liecbu.