Máte skúsenosti s predajom na burze v Bratislave?
Dnes o 17:03
Zdravim bol už niekto z vás ako predávajúci na burze v BA ? ( Štadión pasienky )
Je na FB skupina ale admin neodpovedá a nič konkrétne sa nepíše pre nováčikov
Bola by som rada keby niekto vedel ako to tam chodí ďakujem pekne 😊
