Máte skúsenosti so súkromnou gynekologickou ambulanciou Gynaex?

6. okt 2023

Dobry den, nema tu niektora z vas aktualnu skusenost so sukromnou gynekologickou ambulanciou Gynaex, zvlast pocas tehotenstva? Rozmyslam nad zmenou gynekologa, nasla som tu historicky niekolko pozitivnych referencii, len by som chcela vediet viac podrobnosti k lekarom, ktori tam aktualne posobia. Idealne preferujem zenu lekarku, a k tym som prave moc info nenasla. Dakujem 🙂

kirara
6. okt 2023

Ahoj, ja som u nich bola iba na druhotrimestralnom ultrazvuku a vyšetrení srdiečka ( inak chodím do Medante) a prostredie fajn, aj doktori - hlavne jeden starší pán doktor čo nám robil ultrazvuk ( krstné meno Juraj, priezvisko neviem) sme sa narehotali pri tom vyšetrení a aj keď sme čakali vonku bolo počuť že aj tehotný par pred nami sa s doktorom dobre zábava 😀

iana_123
7. okt 2023

Ja mám veľmi zlu skúsenosť, chodila som k dr. Divekymu. Ale ini môžu byt fajn, neviem. Počas tehotenstva tam však necháš majland
Ja odporúčam Koch kde chodím, mám ženu doktorku jednu z najlepších, vieš si vybrať medzi viacerými ženami

murielaa
7. okt 2023

Chodila som k dr. Ferianec do Gynaexu, arogantný lekar, ledva odpovedal na moje otazky. Pri druhom tehotenstve som si vybrala Koch a bola som spokojna.

autor
9. okt 2023

Dakujem za vase skusenosti, uplne ste ma teda nepotesili 😕 Vedeli by ste mi ked tak odporucit konkretneho lekara v Kochu, u ktoreho ste spokojne? Viem, ze nove pacientky neberu vsetci, a vo vseobecnosti prave na Koch som citala skor negativne recenzie.

katemiss90
11. okt 2023

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s gynekologičkami Dr. Valúchová aj Dr. Borošová (obe robia v Gynaexe), vypočujú si a ochotne zodpovedajú na všetky otázky 👍 🙏

katemiss90
11. okt 2023

@murielaa Pokiaľ viem, tak s dr. Feriancom už dávnejšie ukončili v Gynaexe spoluprácu.

maria833
11. okt 2023

dr. valúchová gynaex je top 👏 👏