Naozaj dobrý gynekológ v Bratislave

zuzananazuz
11. okt 2021

Ahojte, prosim vedeli by ste mi poradit fakt dobreho odbornika gynekologa v BA🙏, dakujem.

terkaaa248
11. okt 2021

@zuzananazuz Za mna urcite gynkomed - doktor Kotek👍

reasonka
11. okt 2021

@zuzananazuz medicentrum na strečnianskej a ordinuje aj doktor Kotek ako bolo vyššie spomenuté ,on je aj na tej Roľníckej aj tu 🙂platí sa ročný poplatok 70 euro a máš v Tom všetko už

kirsten_45
21. okt 2021

@reasonka prosimvas pozeram si Medicentrum na Strecnianskej na googli a doktora Koteka tam nikde nevidim, z gynekologov mi tak ukazuje len týchto lekarov: Dusan Stanislav, Bohmerova a Karkalik. To co spominate s poplatkom 70 eur je nejaka sukromna ambulancia tam? Viete mi prosim poslat link na stranku alebo aspon ako sa vola ambulancia? Dakujem

kirsten_45
21. okt 2021

@kirsten_45 Tu je zoznam lekarov v Medicentre, gynekologovia su tam len vyssie psominani traja, co pisem: https://www.zzz.sk/zariadenie/20059-zs_strecnia...

reasonka
21. okt 2021

@kirsten_45 je to súkromná ambulancia robia sa tam aj zákroky rôzne ,je tam aj lôžkova časť a zamna úplne super prístup nepolemizuju o probléme ,ale riešia ho 🙂a pekná čakáreň čistá a ani dlho sa nečaká ,netreba sa objednávať 🙂

katkaba1
21. okt 2021

Určite Kotek. Ale v Medicentre robí primárne len zákroky, svoju súkromú abmulanciu má vo Vajnoroch, tam ordinuje.

kirsten_45
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kirsten_45
21. okt 2021

@katkaba1 Dakujem za odpoved, Vajnory mam daleko preto by som chcela skor tu polikliniku na Strecnianskej. Pozriem ale aj tie Vajnory ak je naozaj taky dobry lekar ako o nom vsade citam. Dakujem 🙂

kirsten_45
21. okt 2021

@reasonka a ked su sukromna ambulancia, poplatky sa tam prosim ako pohybuju? Dakujem

reasonka
21. okt 2021

@kirsten_45 chodím tam teraz pravidelne aj 3 krát do týždňa a bol tam pred týždňom stále Kotek ,oni to tam majú tak zvláštne ,kto má čas tak ten ordinuje 🙂asi tak by som to povedala 🙂

reasonka
21. okt 2021

@kirsten_45 neplatim nič ,len tých 70 euro ,ale tak ja chodím na bežné vyšetrenia na folikulometriu a hormonálny profil a liečba kvôli tomu ,že sa mi nedarí otehotnieť 🙂

kirsten_45
21. okt 2021

@reasonka Dakujem pekne za odpoved. Zaujimala by ma hlavne cena cytologie, pretoze sa uz dlhsie trapim s problemami, ktore odhali prave rozsirena cytologia a niekde viem ze sa za nu plati aj 65 eur jednorazovo, ja ak ju absolvujem 3x do roka tak sa to uz splha na dost vysoke sumy. Myslis ze to je obsiahnute v tých 70 eurach rocne? 🙂

zuzanka.zuzu
21. okt 2021

kotek je úplne fantastický, iba kvôli nemu som z medicentra odišla hoci u stanislava som bola ešte od čias keď ordinoval v kochu kde bol primárom (cca 15 rokov?)... ten kkt sa nedal vystáť už prvý krát ale tie blbé reči keď ma vyšetroval aj druhý krát, bye bye.... asi je taký úspešný v tej svojej praxi vo vajnoroch, že furt vyšetruje v petržalke 😀 šikula

kirsten_45
21. okt 2021

@zuzanka.zuzu Trosku som zmatena z tvojho komentu, chapem ze je to ironia, takze s Dr. Stanislavom si bola spokojna, ale odisla si z Medicentra kvoli Kotekovi? Cize zla skusenost s nim? Dakujem

zuzanka.zuzu
21. okt 2021

@kirsten_45 áno, pochopila si úplne správne.... len stanislav už viac nevyšetroval než vyšetroval, on sa už venuje skôr jednodňovej chirurgii než ambulancii, takže 2x po sebe som mala šťastie na koteka

luccija
21. okt 2021

@kirsten_45 určite nie, to je len vstupný poplatok.A Liquid base cytologia stojí 25 eur väčšinou u gynekologa.

kirsten_45
21. okt 2021

@luccija Dakujem pekne za odpoved. 🙂

reasonka
21. okt 2021

@kirsten_45 mám skúsenosť len s klasickou cytologiou
,takže to ti neviem povedať ,ale neviem ako dlho som tam a neplatila som nikdy nič ....ak je to tá kde ti zisťujú či nemáš ureoplazmu a mykoplazmu tak sa neplatí ,to mi robili aj 3 krát do roka ,lebo som stým mala problém a vyliečili ma ,pretože lekárka predtým domna pchala furt nejaké tabletky a neriešila problém 🙂a ja za seba ešte raz aj s Kotekom som spokojná a veľmi ,vždy sa tam nasmejeme a je jedno ktorý lekár tam je 🙂

kirsten_45
21. okt 2021

@reasonka Mohla by som ti poslat sukromnu spravu? Riesim presne rovnaky problem a uz nechcem brat dalsie antibiotika. Rada by som sa poradila, co pomohlo v tvojom pripade. 🙂

diiidka
25. okt 2021

Ahojte prosim vas neviete mi povedať, či MUDr. Žáčok berie nové pacientky? Ďakujem

evil1973
27. feb 2023

Ja chodím k Dr. Brieškovej v Poliklinike na Mýtnej (www.emimed.sk). Má ľudský prístup a citlivo vyšetruje. Myslím, že berie aj nové pacientky.

katemiss90
15. okt 2023

V Bratislave odporúčam: MUDr. Divéky, Gynaex, Záhradnícka 36

qwerty2
13. dec 2023

@evil1973 Nevieš mi prosím povedať ako je to u nej s poplatkami, keď žena nie je tehotná a len chce chodiť na preventívky? Platí sa u nej niečo?

evil1973
13. dec 2023

@qwerty2 neviem úplne presne, najlepšie pozri jej stránku, prípadne napíš / zavolaj sestričke, majú tam kontakty a ona ti povie presne. Aby som ti nehovorila inak, ako to majú 🙂

maria833
18. jan 2024

Ja môžem vrelo odporučiť kliniku Gynaex v Bratislave, bola som u doktorky Borošovej aj Valúchovej, obe sú veľmi starostlivé a zodpovedali všetky moje (aj miestami zvláštne 😇) otázky 🙏 👏

lunademonica
Včera o 18:56

@maria833 to su sukromne doktorky ci cez poistovnu?