Operácia žlčníka v Bratislave

pandusica
29. jún 2022

Dievcata, prosim vas o nejake rady, lebo nikdy som nic take neriesila. Bola som pred 2 tyzdnami na pohotovosti v BA s podozrenim ma zlcnikove kamene. Tu len podotknem, ze v BA a okoli momentalne nemam trvaly pobyt, termin na dokladoch mam 20.7. zatial mam vseobecneho lekara na vychode SR. Sukromne som si tu vybavila aj sono, ktore potvrdilo kamene. Od mojej vseobecnej doktorky som si vyziadala vymenny listok na chirurgiu, uz ho tu mam, no ked obvolavam chirurgie, a poviem kvoli comu volam, hned ma odkazu, ze to mam ist rovno.do nemocnice, kde chcem operaciu. Dnes som volala do Ruzinova a tam mi povedali, ze k nim az uplne nakoniec aj so vsetkymi vysledkami zatial neviem akymi.
Prosim poradte mi, ak ste toto riesili, ako ste postupovalo, ja som uplne zmatena a nemam sa ani velmi s kym poradit. Dakujem

simsalabim
29. jún 2022

Na chirurgiu do nemocnice, dostanes papier s pozadovanymi predoperacnymi vysetreniami a dohodnes si termin operacie. Aspon tak to bolo cca 4 roky dozadu.

tarvika
29. jún 2022

odporucam nemocnicu svateho michala. zavolas tam na chirurgiu, dohodnes termin konzultacie operacie. prides na termin, vsetko vysvetlia, pozru tvoje papiere, daju ti dalsie papiere a vysvtelia co vsetko mas vybavit. a hned aj daju termin operacie. odporucam to tam, naozaj pekna nova nemocnica a tak sa chova aj personal a lekari. jeden den ma operovali, vecer uz som sa prechadzala po chodbe a dalsi den som ladne odtancovala domov.

pandusica
autor
29. jún 2022

@tarvika a tato nemocnica nie je nahodou iba pre vybrane povolanie vojakov policajtov atd

ddaassuullaa
29. jún 2022

@tarvika no co ja viem, neberu kazdeho okoloiduceho pacienta🙄 zo zaciatku brali, uz kapacitne nezvladali pred 2 rokmi

tarvika
29. jún 2022

@pandusica mna zobrali a som obycajny okoloiduci.

lulu2014
10. júl 2022

@pandusica neviem ci je to este aktualne … ale mozete aj nemocnicu U milosrdnych bratov, Antolska.
Idealne ak vam rajonny chirurg prip.zo sona napisu ze odporucaju chir.zakrok. Potom ist na chir.ambul. do nemocky kde chcete podstupit zakrok. Mali by vamdat papier ake predpoperc. vysetrenia chcu. A termin operacie aby ste si vedeli porobit vysetrenia. Ale bude to krv, sono, vytery, prip.RTG pluc. To vam urobi obvodny alebo internista.
S tymito vysledkami pridete den/dva pred hospitalizaciou do nemocky na anesteziolog.ambulanciu-aby vedeli ci mozete byt uspata a ak ano aku narkozu a na co si dat popripade bacha.
A potom uz len nastup do nemocky podla dohod.terminu a…..
drzim palceeee 😊