Operuje sa teraz v nemocnici na Kramároch?

9. nov 2020

Baby,

ktoré pracujete na Kramároch v nemocnici pre dospelých, operuje sa? Alebo sa preobjednava? Ak sa
Preobjednava, zavolajú mi, alebo sa musím zaujímať sám. Zaujíma má traumatologia.
Ďakujem Vám.

ckatka
9. nov 2020

Manžel operuje. Ale viac menej len akútne stavy. Majú dosť personálu na peenke covidovych....

autor
9. nov 2020

@ckatka a je na traumatologii? Ďakujem

autor
9. nov 2020

@ckatka a robia aj objednaných či len akútne stavy?

ckatka
9. nov 2020

Nie. Ale pokyny maju všetci rovnaké...
Berú len akútnych. Objednaným majú volať ze ich rušia.

ckatka
9. nov 2020

Resp aby som nezavadzala...pokiaľ si objednaná na operáciu, ktorá je nazvime ju život zachranujuca...tak ta zoperuju. Pokiaľ je to niečo čo počká, napriklad operácia platničky ktorá sa dá riešiť aj rehabilitáciou a cvičením....tak to odkladajú.

autor
9. nov 2020

@ckatka termin mam na konci novembra, ešte mi nevolali. Mam teda nádej na operáciu? Čakám už dosť dlho na tu operáciu a nechcem si ani len predstaviť že mi to preložia

autor
9. nov 2020

@ckatka no život zachraňujúci operáciou by som to nenazvala, ale ten stav je bez operácie zlý a určite sa to bude len zhoršovať. A to cvičením čo rehabkou nijako nezlepšim 😢

ckatka
9. nov 2020

Bohužiaľ o tom budú rozhodovať prislusni lekári....stav je taký aky je...
Problém bude hlavne s AROm lebo keď nebude mať kto uspavat, tak nebudú mať ako operovať ani ostatné oddelenia 😞

gemerka17
9. nov 2020

@ckatka Niekde som čítala že UNB zastavuje plánované operácie na 2 týždne. Čiže asi to bude teda na dlhšie.

autor
18. máj 2021

@ckatka ahoj, prosím tá, už sa normálne operuje, ale ešte nie? Už mam dosť vážne komplikacie, naposledy som volala v marci a doktor má dosť nepríjemne odpinkal. Ďakujem za informáciu

ckatka
19. máj 2021

Všetko, čo treba robia. Neviem o tom že by mali nariadenie odkladať. Ale pravda je ze s tými anesteziologmi je stále problém...malo ich je.
Takže volať, chodiť, volať poisťovňu, pripadne zmeniť lekára...