Pridajte aktuálne recenzie na pôrodnicu Antolská v Bratislave
Ahojte, mate niektora (najlepšie aktualne) recenziu na pôrodnicu Antolska? Mam rizikove tehotenstvo a zvažujem ju z toho dôvodu, že maju dobre novorodenecke oddelenie. Popripade ležali ste niektora na rizikovom oddeleni? 🙂
2024 a super
ja som sice rodila 5/25, ale najlepsie rozhodnutie, na porod mam velmi pekne spomienky a aj na 600 nedeli bolo super. porodne boxy su nadstandard, aj na 600 bol otvoreny iba nadstandard, veeelmi mao porodov, cize nikto nebol nervozny, vsetci boli mili a ochotni... a mna super a urcite pojdem znova tam
ja som sice rodila 5/25, ale najlepsie rozhodnutie, na porod mam velmi pekne spomienky a aj na 600 nedeli bolo super. porodne boxy su nadstandard, aj na 600 bol otvoreny iba nadstandard, veeelmi mao porodov, cize nikto nebol nervozny, vsetci boli mili a ochotni... a mna super a urcite pojdem znova tam
@babushkaem vsetci chodia rodit do Borov...preto malo na Antole
@babushkaem vsetci chodia rodit do Borov...preto malo na Antole
@anonym_b66972 ved ja viem a tam by som ja osobne ani nesla. ked som sa rozhodovala, tak vyhrala ntolska kvoli neonatologii, a dobre som urobila
Baby prosím vás taký vysoký zdravotník s krátkymi tmavými vlasmi tam este pracuje?
@babushkaem vsetci chodia rodit do Borov...preto malo na Antole
@anonym_b66972 To môžem potvrdiť. Žena v januári rodila syna v Boroch. Jediným dôvodom bolo to, že si za samostatnú izbu nemusela priplácať.
Baby prosím vás taký vysoký zdravotník s krátkymi tmavými vlasmi tam este pracuje?
@anonym_211293
Lekár Adamec?
@anonym_b66972 To môžem potvrdiť. Žena v januári rodila syna v Boroch. Jediným dôvodom bolo to, že si za samostatnú izbu nemusela priplácať.
@pr85 moja znama tam pracuje priamo, tvrdi, ze sa nezastavia.
@anonym_211293
Lekár Adamec?
@anonym_978a4b nie lekár, zdravotník sanitar
@anonym_978a4b nie lekár, zdravotník sanitar
@anonym_211293
To neviem, nestretla som takého

@anonym_autor mam v rodine dve mamicky, ktore tam rodili a boli nadmieru spokojne. Za to napriklad Bory, tak tam osobne poznam dve mamicky, u ktorych to skoncilo tragicky