icon

Pridajte aktuálne recenzie na pôrodnicu Antolská v Bratislave

Dnes o 08:18

Ahojte, mate niektora (najlepšie aktualne) recenziu na pôrodnicu Antolska? Mam rizikove tehotenstvo a zvažujem ju z toho dôvodu, že maju dobre novorodenecke oddelenie. Popripade ležali ste niektora na rizikovom oddeleni? 🙂

anonym_5c2107
Dnes o 08:24

@anonym_autor mam v rodine dve mamicky, ktore tam rodili a boli nadmieru spokojne. Za to napriklad Bory, tak tam osobne poznam dve mamicky, u ktorych to skoncilo tragicky

anonym_21bd11
Dnes o 08:35

2024 a super

avatar
babushkaem
Dnes o 08:36

ja som sice rodila 5/25, ale najlepsie rozhodnutie, na porod mam velmi pekne spomienky a aj na 600 nedeli bolo super. porodne boxy su nadstandard, aj na 600 bol otvoreny iba nadstandard, veeelmi mao porodov, cize nikto nebol nervozny, vsetci boli mili a ochotni... a mna super a urcite pojdem znova tam

anonym_b66972
Dnes o 08:53
@babushkaem

ja som sice rodila 5/25, ale najlepsie rozhodnutie, na porod mam velmi pekne spomienky a aj na 600 nedeli bolo super. porodne boxy su nadstandard, aj na 600 bol otvoreny iba nadstandard, veeelmi mao porodov, cize nikto nebol nervozny, vsetci boli mili a ochotni... a mna super a urcite pojdem znova tam

@babushkaem vsetci chodia rodit do Borov...preto malo na Antole

avatar
babushkaem
Dnes o 09:12
@anonym_b66972

@babushkaem vsetci chodia rodit do Borov...preto malo na Antole

@anonym_b66972 ved ja viem a tam by som ja osobne ani nesla. ked som sa rozhodovala, tak vyhrala ntolska kvoli neonatologii, a dobre som urobila

avatar
summer1122
Dnes o 10:04

Odporúčam, spokojná som bola.

anonym_211293
Dnes o 10:32

Baby prosím vás taký vysoký zdravotník s krátkymi tmavými vlasmi tam este pracuje?

avatar
pr85
Dnes o 10:41

@anonym_autor Žena tam rodila v roku 2023. A vtedy to bolo OK.

avatar
pr85
Dnes o 10:42
@anonym_b66972

@babushkaem vsetci chodia rodit do Borov...preto malo na Antole

@anonym_b66972 To môžem potvrdiť. Žena v januári rodila syna v Boroch. Jediným dôvodom bolo to, že si za samostatnú izbu nemusela priplácať.

anonym_978a4b
Dnes o 12:24
@anonym_211293

Baby prosím vás taký vysoký zdravotník s krátkymi tmavými vlasmi tam este pracuje?

@anonym_211293
Lekár Adamec?

anonym_b66972
Dnes o 13:09
@pr85

@anonym_b66972 To môžem potvrdiť. Žena v januári rodila syna v Boroch. Jediným dôvodom bolo to, že si za samostatnú izbu nemusela priplácať.

@pr85 moja znama tam pracuje priamo, tvrdi, ze sa nezastavia.

anonym_211293
Dnes o 13:30
@anonym_978a4b

@anonym_211293
Lekár Adamec?

@anonym_978a4b nie lekár, zdravotník sanitar

anonym_978a4b
Dnes o 13:50
@anonym_211293

@anonym_978a4b nie lekár, zdravotník sanitar

@anonym_211293
To neviem, nestretla som takého