Rozvodový právnik - Bratislava, Stupava

eseta
19. apr 2021

Ahojte dievčatá, prosím poraďte mi dobrého právnika, ideálne právničku na rozvodové konanie. Bratislava a okolie, Stupava, Malacky. Za normálnu sumu. Ďakujem 🙂

robin30
19. apr 2021

@eseta na rozvod pravnika nepotrebujes skor ked tak na majetkovopravne vyrovnanie

zuzka38
19. apr 2021

@robin30 no podla mna potrebuje ak by jej manzel trval na zvereni deti do opatery alebo striedavke s ktorou by nesuhlasila.. ja by som to bez pravnika neriesila

zuzka38
19. apr 2021

@eseta skus v skupine Bratislava

ketinecka
19. apr 2021

@eseta chvalia JUDr. Hrebikovu z Malaciek. berie 80 eur za hodinu konzultacii a 400 eur za spisanie navrhu.
Potrebujes pravnika, lebo mas tusenie, ze s manzelom to nepojde po dobrom?

robin30
19. apr 2021

@zuzka38 pytala sa na rozvod nepisala nic o detoch a keby tak deti maju mamu aj otca nepatria len jednemu.

lienka525
19. apr 2021

@eseta ja som sa rozvadzala bez právnika. Ak sa rozchádzate v poriadku netreba vám právnika ale ak máš pocit že chlap bude robiť problémy tak právnika odporúčam.
@robin30 áno majú aj otca aj mamu ale striedava starostlivost situáciu nerieši. Môj syn chodí každý druhý víkend k otcovi,má 5 rokov a popravde mi tri dni trvá kým sa vráti do stavu že je doma.

eseta
autor
20. apr 2021

@robin30 my sme sa v podstate na všetkom dohodli, ale ja by som predsa len rada mala právne zastúpenie. Človek nikdy nevie

eseta
autor
20. apr 2021

@ketinecka nie, myslím že to bude relatívne v pohode. Aspoň dúfam, každopádne chcem mať vo všetkom istotu.

eseta
autor
20. apr 2021

@zuzka38 ďakujem

ketinecka
20. apr 2021

@eseta v tom pripade by ti mohla stacit aj rozvodova mediatorka. Pomoze s papiermi, vsetko spise, aj navrh aj dohodu ohladom deti, majetku, .... a vsetko s vami vykomunikuje.

robin30
20. apr 2021

@eseta tak ano ak neveris druhej strane,ze dodrzi dohodu potom ano sicher je sicher