Špeciálna škola Žehrianska

14. nov 2022

Ahoj, prosím máte niekto skúsenosti s touto školou? Syn tam kedysi chodil do prípravného ročníka, vtedy sme veľmi spokojní neboli, ale všimla som si, že sa zmenili pedagógovia, tak možno nastali zmeny k lepšiemu.
Hľadám synovi školu od druhého stupňa a zvažujem medzi touto a Dubravskou cestou. Z hľadiska logistiky by bola lepšia Zehrisnska, ale ako píšem, neviem sa dopátrať nejakých recenzií. Ďakujem

zuzike123
14. nov 2022

Mozem sa ta spytat, co ti nevyhovovalo na pripravnom rocniku? Tiez ho zvazujem a idealne na Zehrianskej. Dik. Kludne IP ak nechces verejne.

autor
14. nov 2022

@zuzike123 nič zo slubovaneho nebolo, logopedia bola minimálne, tak isto snoezelen, bol možno raz, canis teraria vôbec, a to najdôležitejšie-pani vychovávateľka bola čistá katastrofa, na ňu boli sťažnosti aj od iných rodičov, ešte psni triedna učiteľka ako tak, a
Pani zástupkyňa a psychologička-celé zle, nezáujem o dieťa, ani sa len nesnažili nájsť si cestu, čo tam bola psychologička na začiatku roka, ta ušla, hlavné je, že sa tvárili úžasne, ale keďže sú špeciálna škola, jasne, že tam nepríde klasické dieťa 🤷‍♀️

zuzike123
14. nov 2022

Vdaka za info, tak to este zvazim. Kolko bolo, prosim ta, deti v triede? Boli vsetko autisti, ci aj ine dg? Moja ma DMO, tak neviem, ci by to bolo vobec pre nu. A hlavne potrebujem, aby ju niekto tahal dopredu 🤔

autor
14. nov 2022

@zuzike123 autisti boli zvlášť, teda tí s ťažšími prejavmi. Myslím, že 8 ich bolo, mali mať k tomu ešte aj asistenta, ale myslím, že toho nemali