SPŠ Bieloruska - Bratislava

1gabriela13
19. aug 2020

Ahojte, potrebujem nejaké recenzie ohľadom pedagogickej strednej na Bieloruskej v BA, napíšte mi pls ak máte akúkoľvek skúsenosť. Ďakujem 🙂

nikollettt
24. aug 2020

@1gabriela13 ahoj 🙂 ak máš záujem o štúdium externe v prvom rade treba vziať do úvahy očakávania, investícia, a či reálne školu využiješ v praxi. Ak nie, nemá význam do nej investovať a stratiť tak nie len 2roky ale aj čas a peniaze. Neviem koľko stojí štúdium teraz, ale vychádzalo to 540e ročne, čo nie je také strašné pokiaľ sa ti to v praxi časom vráti... a reálne ti škola aj k niečomu bude-k získaniu zamestnania... Nečakaj však zázraky keďže ide o externé štúdium nie denné... Sú predmety fajn a sú predmety o ničom kde ani nebudeš chodiť-budú ti stačiť poznámky...stane sa že sa hodiny prehodia, odpadnú, nejde zrazu elektrina... Taktiež ti škola nedá návod ako s deťmi v MŠ ale ŠKD pracovať (nikto ta nenaucí cviky, rozcvičku, piesne, metódy-ako na deti ani nič...podobné..). Ide len o teóriu a papier... Výsledkom je maturita a maturitná práca. Dôležité je aby z práce bolo vidieť že ťa tá téma bavila, že vieš o čom píšeš a máš praktické skúsenosti, vtedy sa maturita zmeni na priateľský rozhovor a dajú ti pokoj 🙂... samozrejme treba vedieť aj poučky...ale skôr ide o aktuálny prehľad...ak sa ti nechce učiť stačí si párkrát prečítať poznámky, sem-tam do školy zájsť (zapisuje sa) a určite to dáš! 🙂 veľa šťastia.

avodobols
23. mar 2022

Štúdium SPŠ bieloruska bratislava

zuzanka21
25. jan 2023

baby máte prosím nejakú aktuálnu skúsenosť?

anetulka12
14. sep 2023

Ahojte chcem sa spýtať či tu je niekto kto začal študovať v BA na Bieloruskej a chodi v soboty,okoli NR HC?

mimi006
3. júl 2024

@anetulka12 ahoj, Ja stale premyslam, ze by som sa na to studim dala. A co ty? Uz si prihlasena ?