Teenageri Bratislava - aktivity, krúžky

rainee
22. aug 2021

Ahojte, chcela by som sa spýtať či neviete o nejakých aktivitách alebo zaujímavých krúžkoch pre teenagerov vrámci BA, najlepšie Petržalka. Klasické krúžky navštevujú skôr malé deti, veľkáči nad 15r už asi chodia von sami s partiou. Ja mam pocit ze takéto deti vo veku 10-15r vonku už ani nevidam, skôr viem ze sa nudia doma na mobiloch /PC. Tiež je veľa detí čo ani nemajú kamarátov. Je to podľa mňa škoda, preto by som uvítala akékoľvek tipy a názory.

pallacinka29
22. aug 2021

Keby sa od utleho detsva venovali napr. sportu, nebol by ziaden problem. Chod niekedy okolo drahy v Raci a uvidis teenagerov, ktori sa venuju zmysluplnej aktivite.

simsalabim
23. aug 2021

@rainee neviem, ci sa jedna o chlapca alebo dievca, toto je skor pre dievca - Centrum volneho casu na Gessayovej ma rozne umelecke kruzky aj pre dospelych - tocenie na kruhoch, drotikarstvo, malovanie na hodvab, vitrazovanie a nieco s vlnou tusim... pred par rokmi sme tam boli na dni otvorenych dveri, boli to fakt pekne veci.

rainee
autor
23. aug 2021

@simsalabim dcéra chodila na takéto krúžky v cc centre, aj na tanečnú do ZUŠ. Len tam sú všade menšie deti.

simsalabim
23. aug 2021

@rainee moja vtedy 14 rocna chodila do skupin s dospelymi. Aj tento rok sa chysta. Je to dobre na odreagovanie sa.

zuzike123
23. aug 2021

Kamoska sa zacala ucit hru na gitare na klasickej ZUS az v 18r, takze zavisi od zamerania kruzku.