Z vlakovej stanice na vianočné trhy - Bratislava

mama4444
11. dec 2022

Dobrý deň dá sa vlakom do Bratislavy a potom pesi prejst na vianočné trhy alebo je to z vlakovej stanice trošku komplikovanejšie a treba bus brat?
Berieme male deti a chcem nejaku jednoduchu trasu. 🙏🏻🎄♥️

judit47
11. dec 2022

Najlepsie mate elektrickou z hlavnej a vystupite pri trhoch,da aa aj pesi chodime tak casto s 3 rocnym ale je to na dlhsie pistanie😂

janai1
11. dec 2022

@mama4444 stačí použiť Google mapy

jumama
11. dec 2022

Ak pojdete busom 3 zastavky, pomozete si, alebo aj elektrickou. Ak pojdete peso poza urad vlady, tak za 20-30 min ste v meste aj malymi detmi. Len ak ratas aj cestu spat, neviem, ci vam budu ochotne tolko chodit.

madla60
11. dec 2022

Električkou č. 1 a na zastávke Centrum vystúpiť

jana_eyre_2
11. dec 2022

Ak radi chodíte, tak áno dá sa tak dostať ak myslíš hlavnú stanicu.. my bežne Bratislavu prechodime, aj z hlavnej sme už išli cez celé mesto peso, ale skôr cez teplejšie mesiace takéto výlety robime.. záleží na vás čo preferujete.. ale dá sa zviesť kúsok elektrickou ak by vám bola zima a tak sa prejst.. to môžete ísť napr.na obchodnú /kedysi tak chodila napr. 1 električka, ale teraz sa už v MHD v BA moc nevyznám ako sa pomenila/ a odtiaľ to budete mať bližšie, smer pod Michalsku bránu..

jumama
11. dec 2022

Elektricka c. 1. https://imhd.sk/ba/linka/1/bd807c807f847f7f807c80 Vies, kde na stanici stoja elektricky? Ide sa tam takou bocnou chodbou, ktora je vedla hlavneho schodiska vo vnutri budovy stanice...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
becca234
11. dec 2022

@mamula20 v Bratislave taxík zo stanice ? Treba rátať minimálne 15-20€, to sa neoplatí..išla by som električkou

matabb73
11. dec 2022

@mamula20 taxíkom by som radšej nešla. Syn chcel ísť z letiska na stanicu a pýtali za to 32 Eur. Je to síce dlhšia trasa, ale aj tak cena riadne prehnaná.

matabb73
11. dec 2022

@mama4444 tiež by som zvolila cestu elektrickou. Po trhoch sa ešte nechodíte. Zastávka je pod stanicou a vystúpite blízko centra.

ella2015
11. dec 2022

@mamula20 taxík som si v BA vzala len 2x a nikdy viac, odvtedy len bolt alebo hopin, taxikári milujú ľudí, ktorí nevedia kam idú vlastne a radi ich povozia a o cene ani nevravim

@mama4444 v pohode sa dá električkou alebo busom zo stanice

katka700
11. dec 2022

@mama4444 Autobusom 93 z Hlavnej stanice, vystúpite na Zochovej a prejdete cez staré mesto rovno na trhy

tykat
11. dec 2022

@mamula20 ano za 30€ 😁 dakujem pekne. Neostane im ani na cigansku.

Elektricka c.1, zastavka Centrum a potom popri starej trznici zbehnut dolu, je tam po ceste aj vystava vianocnych stromcekov. Pridete na Hlavne namestie, okolo fontany su stanky s jedlom a potom mozete prejst na Hviezdoslavovo nam. A tam sa da pekne poprechadzat.

Na Hlavnej stanici su na zemi aj take farebne ciary s popisom kam vedu, aj podla nich sa dostanes ku elektrickam (po pohyblivych schodoch).

A naspat z trhov tiez el.c.1 rovno na Hl.stanicu.

matabb73
11. dec 2022

@tykat a ešte k tomu cesta električkou je pre deti tiež dobrý zážitok. Moje deti sa vždy na to tešili keď boli malé.

loginexistuje
11. dec 2022

chod elektrickou c 1 ako ti pisali pekne ta dovezie zo stanice a urcite chodte na hviezdoslavovo namestie kde je kolotoc pre deti

digehe
11. dec 2022

@madla60 prosim ja idem tou eletr.c.1 na haydukovu ousa,a chcem sa odtial dostat na trhy🙏

madla60
13. dec 2022

@digehe , vystúpiš na zastávke Vysoká, a Marianska ulica-pôjdeš dole, na rohu je lekáreň, pár metrov je odbočka doprava a uvidíš nemocnicu na Heydukovej. A tam sa opýtaj na recepcii, nech Ťa nasmerujú, ako sa dostať na vianočné trhy. Nie je to ďaleko.