Zmrzlina v Bratislave

minesasubu
1. máj 2021

Ahojte , poradte Vase oblubene miesto kam chodievate na zmrku kde vam chuti 🙂

lindous
1. máj 2021

U Marečka vo Vrakuni, aj keď to mám od ruky, tak cesta stojí za to ❤

evaachesa
1. máj 2021

V Ružinove ako je poliklinika pri ceste 🙂

brezza
1. máj 2021

@evaachesa tam ked sme si asi pred styrmi rokmi kupili tak sme ju hned aj vyhodili. Taka z prasku, neviem ci sa nieco zmenilo. Za mna na Riazanskej oproti hasicom

any_soj
1. máj 2021

@minesasubu Daliborovo námestie, oproti kostolu (Petržalka), taká skutočná, nie z prášku. Marleys icecream. Sú aj na Železnej

evaachesa
1. máj 2021

@brezza tak tam je vždy kopa ľudí, nám veľmi chutila a to sme fakt vyberaví. No ďalej na tej istej strane už smerom k Lidlu majú tiež zmrzlinu a tá chutí tak práškovo.

nika82
1. máj 2021

Top 5 zmrzlinární v Bratislave https://www.visitbratislava.com/sk/top5zmrzlina/

sissy27
1. máj 2021

@nika82 toto by som povedala, že je top 5 najdrahších a najznámejších zmrzlinární v BA. Ale najlepšie no neviem 😏
@minesasubu Cookies v Podunajských / Vrakuni.

makova333
1. máj 2021

Lumi Petrzalka- Ovsiste a Cookies Vrakuna

hama_ba
1. máj 2021

@any_soj prosím ťa, kde konkrétne na železnej sú? Neviem sa dopátrať 😔niekde na začiatku či vyššie ako je kontajner - kaviareň?

marianarem
1. máj 2021

@minesasubu Za mna uplne perfektne sorbety v cukrarni Messerchmidt. Aj ostatne, co som chutnala, su super, ale tie ovocne sorbety pre mna nemaju paru. A najlepsia vanilkova pre mna v Gelateria I Nonni. Obidva podniky su v centre.

mery34
1. máj 2021

@marianarem I Nonni zatiaľ neotvoril, aj dneska sme boli pozrieť.

conta22
1. máj 2021

Pre nás tradičná vo Vajnoroch oproti pošte mňam 😋

ivkazba
1. máj 2021

Messerschmidt a Arthur, dlhoročne som okrem týchto nikde zmrzlinu nedojedla.

basska_b
1. máj 2021

Za mňa Koun, tí sú drahi dosť ... a v Devínskej máme Favor.it. tiež super mňam talianska.

basska_b
1. máj 2021

@hama_ba Tuto si matne pamätám, že bol nejaký stánok so zmrzlinou. Pri detskom ihrisku. Ešte pred amfikom. Vidno tu oranžovu šípku? 😀

any_soj
1. máj 2021

@hama_ba pri tých úplne prvých ihriskách, ešte pred amfiteátrom, kúsok za mostom. Teda aspoň tam boli minulý rok. Je tam taký stánok že fish and chips tuším a potom kúsok ďalej búdka, to sú oni. Ale lepšie tam zavolať, mne koncom apríla písali, že na železnej od mája už budú, predpokladám že na tom istom mieste.

hama_ba
1. máj 2021

@basska_b @any_soj super, ďakujem vám veľmi pekne 😊👍 pôjdem určite pozrieť

myrra81
2. máj 2021

Mufuza a Cafebar Rusovce 👌

hviera81
2. máj 2021

krasňany, konečná 75tky. (myslim ze cernockeho to je...)

zooeynka
2. máj 2021

Luculus, Hviezdoslavove nam.

nikitkad
2. máj 2021

V Devinskej Favorit 👌

simona1998
2. máj 2021

@minesasubu luculus 🙂

cacianka
2. máj 2021

Nero v dúbravke

lilke
2. máj 2021

@evaachesa veľa ľudí tam je, lebo je lacnejšia. Ale veru my chodíme len preto, že je blízko.
Dobrá je aj na racianskej oproti figaru, nám chutí viac ako na riazanskej.
V centre sú dobré, ale podstatne drahšie.

cucoryedka
2. máj 2021

my sme z DNV, oblubenu mame uz spominanu Favor.it, je fakt mega - naozaj talianska (v ponuke maju sorbety, aj kremove), ak by som zatvorila oci a ochutnala tuto a taliansku, nerozoznam, chodievame potom do Ivanky pri Dunaji oproti kaviarni u Stefanika a tiez spominanu v Ruzinove pri Poliklinike

h2
2. máj 2021

Zmrzlina u Mapa v Podunajských Biskupiciach. 👍

lucyinthesky1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz