Dni s Trinity Hotels

Po roku sme tu opäť 😊... Čaká nás v poradí už 4. ročník „Dni s Trinity“ a ja sa už teším, na týždeň s vami! Opäť dobrovoľne a s radosťou opustím kanceláriu v Senci a pustím sa na celotýždenný výlet po našich hoteloch.

Trinity Hotels a náš babyfriendly koncept už dúfam poznáte z minulých ročníkov a tak som chcela spraviť viac. Aby ste sa mohli pýtať priamo tých, čo robia program pre našich najmenších. A preto ma tento týždeň bude sprevádzať (alebo skôr ja ju) naša Ivet alias Nitka.

Klienti Nitku poznajú ako známu tvár z koncertov z Kamarátov z Trinity. Naša Ivet alias Nitka okrem moderovania koncertov, pripravuje aj kompletný animačný program v hoteloch. A keďže rok 2019 sa bude niesť v duchu NOVINIEK v animáciách, bude tu k dispozícii, aby ste sa pýtali, vyzvedali a tak trochu spovedali.

S Nitkou sme pripravili viaceré prekvapenia - vybehneme aj mimo našich hotelov, budeme aj trochu v uliciach, bude veľa súťaží o pobyt, lebo oddych si zaslúžite! A pre tých, ktorým sa nepodarí vyhrať, som si pripravila kompletné poradenstvo ohľadom využitia dotácie od zamestnávateľa na dovolenku v SR v podobe „REKREAČNÝCH POUKAZOV“.

Tento týždeň sa budeme baviť o relaxe a zážitkoch pre naše deti. Tešíme sa na vás!