Pôrod v Brne

zoe_2
21. okt 2022

Ahojte,

Rodil prosim niekto nedavno v Brne? Ako to prebiehalo pred porodom? Chodili ste aj na pravidelne kontorly tam?
Alebo ste tam len planovali rodit,no povedali mu ze maju plno a a tak ste museli vymysliet rychlo alternativu?

diewcatqoo
21. okt 2022

Ahoj, ja som rodila v Brne na Obilnaku. Asi mesiac pred porodom som do nemocnice volala s tym, ze tam chcem rodit, tak ma objednali tyzden pred predpokladanym terminom porodu na kontorlu. Sla som tam, spravili mi vysetrenia, CTG a objednali ma o 3 dni. Tak som tam chodila kazde 3 dni na kontrolu, vzdy skontrolovali, ci nie som otvorena, spravili UTZ a CTG. Prenasala som, tak po termine porodu som tam chodila kazdy druhy den.

lenka_l
2. feb 2023

@diewcatqoo ahoj. Prosím ťa ako je to s platením za pôrod v Brne? Chcela by som tam rodiť, len teda nikde som nenašla koľko a ako sa platí, keďže mám zdravotné poistenie na SK.

diewcatqoo
2. feb 2023

@lenka_l ahoj, prepac, v tomto ti neporadim. Neplatila som nic, mam ceske zdravotne poistenie.

lenka_l
2. feb 2023

@diewcatqoo 🙂 jasne. Aj tak ďakujem. A čo sa týka pôrodu ako takého, bola si spokojná? Ja hľadám pôrodnicu, kde by som pôrod zvládla úplne prirodzene v polohe, ktorá bude príjemná mne a nie pôrodnikovi. A podľa ich stránky vyzerá naozaj super. Je aj na tvoja skúsenosť super?