30 minútové cvičenie pre ženy

erienka
22. sep 2013

Ahojte, mate skusenost s tzv. Expreskou, 30 minutovym kruhovym treningom pre zeny? Rozmyslam, ze to skusim. Dajte vediet, dakujem 🙂
Link na FB pre viac info: https://www.facebook.com/expreska.sk

liz_lemon
22. sep 2013

@erienka ja som na take cvicenie chodila cca 6 tyzdnov, bolo to ine fitko (Womenline), ale myslim, ze je to velmi podobne
nie je to zle, urcite to ma aj nejaky efekt, ked sa upravi strava, a chodis tam pravidelne
mne sa pacilo, ze sa to striedalo, a cvicenie na jednom stanovisku trva kratko, a hlavne ked nemas kondicku, tak je clovek cely stastny, ze sa moze posnunut na nieco dalsie 🙂

aristka
22. sep 2013

nemám skúsenosť ,ale pozerala som to ,možno niečo na tom bude ,ale v tomto konkrétnom prípade ma odradila cena ,čo pýtajú mám zaplateného polroka buď fitko alebo nejaké eorobné cvič...,pri ktorom tiež schudneš....

lilinka77
23. sep 2013

@erienka Ahoj. Ja som sa rozhodla skusit expresku. Zacala som pred 2 tyzdnami. Necakam ziadne velke zazraky, nakolko sa neviem velmi obmedzit v strave, ale uz som mala potrebu nieco pre seba robit. Vzdy som radsej chodila na aerobik, ale toto mi vyhovuje v tom, ze nie som viazana casovo. Bola som prekvapena, za tu polhodku sa zapotis, nehovorim o svalovici po prvej hodine. Co sa tyka ceny--ked spocitas co das za aerobik 3x do tyzdna, tak to vyjde asi tak isto.. 🙂

erienka
autor
23. sep 2013

@lilinka77 dakujem za koment. Presne tak je to i so mnou - pred porodom som chodila 10 rokov na aerobik, no pri 3 mesacnej dcerke, ktoru kojim, mi z casovych dovodov viac vyhovuje ta expreska.
Som teda rada, ze si mala pozitivnu skusenost - svalovicu 🙂 Presne to potrebujem aj ja, lebo moje telo po tehotenstve vyzera dost biedne. Idem sa tam dnes osobne spytat, ako to u nich chodi.

lilinka77
29. sep 2013

@erienka Ahoj, no bola si sa pozriet? Aj si skusila cvicit?

zobacik12
29. sep 2013

Ahojte ja som tam chodila asi pol rola a poviem Vam bola som tam velmi rada hudba a aj to ze tam neni nasa skaredsia polovicka ludstva je genialne ! A svalovku by ste mat nemali !!! Iba vtedy ak cvicite nad svoj tep co si mate ratat .Takze ja to hodnotim kladne

erienka
autor
30. sep 2013

@lilinka77 este nie, som chora. ☹

lilinka77
30. sep 2013

a do ktorej pobocky sa chystas?

erienka
autor
21. okt 2013

@lilinka77 ahoj, nevedela som, ze si mi pisala, preto az teraz odpisujem. Konecne som sa ako tak zotavila z choroby a bola som v tej Expreske popytat sa co a ako, vo stredu idem na skusobne cvicenie. A je to pobocka Trencin 🙂

erienka
autor
21. okt 2013

@lilinka77 ozaj, a este stale tam chodis? Ako to hodnotis teraz po mesiaci?

lilinka77
24. okt 2013

@erienka Ahoj. Este stale chodim cvicit, aj ked som teraz tyzden nebola. Na zaciatku som si kupila 3-mesacny vstup. Citim sa lepsie, hlavne ked idem z cvicenia. Vaha sa mi nepohla, objemovo to vidim v oblasti pasu. Ziadne velke zazraky. Mala by som upravit aj tu stravu. A ty ako, aka bola hodina?

biancaneve
30. okt 2013

ahojte, ja som začala chodiť do expresky 19.9., na váhe - 2kg dodnes,( z pohľadu úbytku na váhe málo ale keď sa cvičí kilá idú dole pomalšie...) chodím 2-3x týždenne, minulý týždeň nás merali a kontrolné meranie bude opäť cca za 6 týždňov...Upravila som stravu, dala som sa na delenú, čo som robila už aj pred tehotenstvom, na mňa funguje len táto forma chudnutia...Mne sa tam páči, dobrá hudba, milé baby a trénerky, určite hodnotím pozitívne. Hlavne som začala robiť niečo pre seba a mám už konečne čas aj na seba!!!!! Odporúčam!

erienka
autor
1. nov 2013

@lilinka77 Bola som sa v tej expreske pozriet a nepozdava sa mi, ze tam nie je ziadny kardiostroj a taktiez som si nestihala upravovat zavazie na cviceni (vacsinou cvicim s vacsimi zavaziami). Radsej budem chodit do fitka, ale rozhodla som sa, ze az neskor. Dcerka ma este len 5 mesiacov, kojim ju (aj viackrat za hodinu) a len by ma to pri cviceni stresovalo rozmyslat, ci je ok a neplace.
Takze momentalne, kym mala spi, cvicim doma uz piaty den podla DVD Cindy Crawford a mam z toho peknu svalovku. Ak mas chut zacvicit si niekedy doma, odporucam, su tam skvele posilovacky a zaroven je to i kardio. Ona vydala zatial 3 videokazety s cviceniami a vsetky su na tomto DVD, takze je tam dokopy niekolko hodin cvicenia.
http://www.filmy.sme.sk/kategoria/dvd-film/cind...
A este som si objednala toto, citala som na to skvele recenzie:
http://www.gorila.sk/product/289696?gclid=CNGh2...
Len neviem, ci to mozem cvicit 5 mesiacov po cisarskom, lebo je to vraj dost brutalne. Takze este mesiac pocvicim tu Cindy a potom zacnem s Jullian Michaels.

zuzi0110
1. nov 2013

@erienka diki za tip 🙂 ja tiez kojím a tak nemôžem ísť cvičiť mimo. Predtým som doma cvičila Tracy Anderson a Kalanetiku tak skúsim aj toto pohľadať na nete pre zmenu 🙂

erienka
autor
2. nov 2013

@zuzi0110 tu jillian michaels som nasla na youtube. Toto je cvicenie level 1, malo by byt najlahsie, potom sa pokracuje levelom 2 a 3 (tiez su na youtube).

moniqq
2. nov 2013

ja som bola na jednom cviceni, 30min, striedanie, a jednak som necitila vobec ze som cvicila, ziadna namaha ani nic, a straasne ma to nebavilo. dlhsie ako 30 min by som urcite nevydrzala. inak, boli tam hlavne starsie panie, a aj babicky 🙂, priemerny vek mozno 50, a to sme my s kamaratkou doost znizili 🙂

erienka
autor
2. nov 2013

@zuzi0110 tento tyzden cvicim toto a je to naozaj dobre hodinove cvicenie. Normalne mam pocit, ze uz vidim nejake vysledky na bruchu

https://www.youtube.com/watch?v=DVudMzO0BZQ
zuzi0110
3. nov 2013

@erienka dakujem mrknem na to 🙂

alex31
24. jan 2014

Cvičíme niečo podobné len nie na strojoch a o niečo dlhšie 🙂 O zábavu je stále postarané 🙂 Pridajte sa k nám 🙂 Od februára Nové priestory, čas, aj štruktúra 🙂

alex31
24. jan 2014

Pre viac info🙂

dolla
25. apr 2014

Ja som bola predvcerom po prvy raz.. Chvalim.. Dali mi zabrat, na svojich 160cm mam 63kg, chcem 58 a menej.

ada1981
28. apr 2014

@dolla ja som bola dnes 3. x a som velmi spokojna..

stich
30. jan 2015

Ahojte.
Ja som bola zásadne proti fitkám typu Expreska. Volala som to tréning pre lenivé ženy 🙂
Nedávno ma ale kámoška ukecala a vyskúšala som konkrétne pobočku v Bratislave na Poľnej. Poviem vám, že neľutujem. Hneď som sa registrovala a pravidelne chodím cvičiť. Úžasne trénerky, pekné a čisté prostredie a hlavne dám si poriadne do tela. Už som skúsila aj Flowin a super. Odporúčam

zuzik1603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xrumkaaa
31. jan 2015

na zlave dna bola akcia na fitcurves 30 min cvicenie na mesiac, tak idem 16.2 do toho :D

janosickazuzankova
2. mar 2015

no🙂 na margo tych ktor to skusili a ze sa "nezapotili"....intnzitu cvicenia si tam urcujete same🙂. clovek sa tam vie zmorit velmi intenzivnym sposobom. volenou intenzitou a hlavne cvikmi medzi stroje. a clovek tam nemusi byt 30 min🙂....moze cvicit v klude aj hodinu🙂 a viac...osobne som velmi spokojna. najma ma tesi ze ked poviem trenerke ze dnes chcem "svalovku na bruchu" tak mi da zabrat tak ze dalsi den ma boli zakaslat🙂 (ani na jednotlivych stanovskach clovek nemusi byt tych 30 sekund kym nezaznie gong..bezne ostavam pri cvikoch vlastnym telom na stanovisku 3-4-5 intervalov)

zdenka45
1. apr 2015

K tym expreskam. Tak ja som uplne vytocena lebo som si v januari kupila clenstvo v expreske na gessayovej a z nicoho nic ju zavreli a moje peniaze v keli. Mozete vytelefonovavat a vyhrazat sa a slubuju ze otvoria a pod. ale skutek utek. Tak som hladala na forach ze ci som jedina co takto dopadla a nasla som na nete a to iste mali aj v lete v expreske v nitre, aj v expreske v raci. Takze pre mna nespolahliva znacka a uz nikdy viac som si povedala. Takze si dajte pozor ! Jaj a na ich oficialnej stranke sa tvaria ze je otvorene a ze kolko maju pobociek na slovensku ale nie je to pravda !!!

evina313
19. dec 2015

dievčata, žienky...mam k ponuke kupon na 3 mesiace cvičenia 😉

kejtka87
5. dec 2017

Kto.chodi.do expresky.ke.nad.jazerom?

ma12345
5. dec 2017

Nemam skusenost s expreskou, nemam cas sa stale niekam trepat :( Cvicim s fitshaker.sk, stoji to vyse 5 eur mesacne a cvicim doma, ked mi to vyda. Odporucam. S jemnou upravou stravy su vysledky super.