• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@martina020202 vypytaj si salat bez syra, sunky, uplne v pohode ti ho tam nedaju, teda ja mam taku skusenost,ale samozrejme cenu mi ratali ako za salat so sunkou. ale tych par centov nas predsa nezabije :dizzy_face:
13. jan 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam dnes vitaminy, uf uz sa mi o ovoci aj sniva...ale na obed som si pripravila zeleninovy salatik tak sa idem donho pustit:slight_smile:
13. jan 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu teraz vyjedam susene jablcka, inak do teraz som si ani neuvedomovala ake su fantasticke :sweat_smile:
13. jan 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika25 dobru chut :sweat_smile:
13. jan 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina020202 ty už máš peknú motiváciu tie 4 kilečká...ja mam dnes škroby a skusila som ryžové rezance so zeleninkou a sojovou omáčkou a celkom sa dalo... :wink:
13. jan 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina020202 4 kg za 12 dní - to je dobré :grinning: :grinning: :grinning: . Ja sa odvážim asi v nedeľu - po 2. ovocnom - čiže po 8 dňoch. :unamused: Ktovie čo to tam vybehne :confounded: Dnes mám niečo sladké na večeru - niečo asi nájdem doma dáku čoko alebo nejakú inú sladkosť. Teraz som si urobila čajík a pijem a pijem. :slight_smile:
13. jan 2012 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina020202 gratulujem k 4 kilam :dizzy_face: , len tak dalej
13. jan 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vazim zas zajtra po 3 ovocnom :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
13. jan 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave si robim veceru :confused: :confused: :confused: jablka som nakrajala na platky a dala povarit do hrnca s trosickou vody a ochutim si to skoricou. mnaaaam uz sa na to tesim, rozvoniava mi to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy ahoj ako si robiš tie flačky s kyslou kapustou?
13. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronka2008 uvarim si bezvajecne fliaky, alebo akekolvek cestoviny, kyslu kapustu trosku prelejem ciatou vodou aby nebola moc kysla a dam ju do hrnca aj s trochou vody a asi 20 minut dusim. potom dam na panvicu malicko oleja, ked je rozpaleny dam cestovinu, tosku ju opeciem aby bola trosku chrumkava a potom pridam udusenu kapustu, kazdy kolko lubi :slight_smile: , .trosku spolu prehrejem posolim a papam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mnaam az mi sliny tecu
13. jan 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cessy a davas aj klinceky alebo iba skoricu?
13. jan 2012 o 18:56  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 myslis do tej kapusty????
13. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ak myslis do kapusty, tak teraz som pisala, ze to robim s kyslou kapustou. ta je ochutena, tam uz nic netreba :dizzy_face:
13. jan 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy nie do tych jablk
13. jan 2012 o 18:59  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 jaaaaj ano, jasne ale len cistu skoricu, nie skoricovy cukor :sweat_smile:
13. jan 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto zacina v najblisich dnoch dietku?potrebujem partaka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 19:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy a nieje to potom take dive len jablka zo skoricou? :confused:
13. jan 2012 o 19:03  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 pridaj sa, asi 3-4 sme zacinali od noveho roka, ostatne sa pridali postupne.....ked si das zajtra hned bielkoviny, budeme mat rovnaky den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy ale my sme uz robili spolu dietku este min rok ale asi sme ju nedokoncili ak sa pamatas :grinning:
13. jan 2012 o 19:06  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 no mne vtedy stacilo kolko som schudla, tak som uz dalej nedrzala.

tak hadam sa niekto k tebe prida :grinning:
13. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cessy ja som neschudla ani gram tak teraz skusim vazne tych 90dni :wink:
13. jan 2012 o 19:30  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dnes uuuplnneee zleee....stresy, strach.....mala je uz dlhsie chora, ATB dobrala a nic....a dnes nam v nemocke povedali, ze angina riadne rozbehnuta...co predtym nik netusil, na hrdlo neplakala, stale to bolo ako dutiny, a naviac asi infekcna mononukleoza....

Jedla som primerane bielkovin...ale neprimerane chlebika, asi 2x viacej., co by nebola az taka tragedia...ale 2croisanty, 3 kocecky Milky, 1 gofry kolacik s nutelou to uplne zabil:frowning2:((((

Ale zajtra pokracujem opat. a nacisto, pekne zemiaky na pare s brokolickou, a zeleninkovy salatik.....
13. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ti poviem ze som bola prekvapkana ked som videla to ciselko na vahe :slight_smile: dufam ze to bude pokracovat aj tak dalej som zvedava na teba zajtra kedze spolu drzime :slight_smile: ale dnes som zabila vecer salatik fajnucky a s cim inym ako s tuniakom ale zjedla som toho len polovicku :slight_smile: dam steper mozno spalim :slight_smile: dufam :slight_smile:
13. jan 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka1977 no tak ty si este horsia ako ja :slight_smile: si zabila ale nevadi od zajtra znova zacnes a pohoda pri takychto prehreskach nam sice kilecka pojdu ovela pomalsie dole ale netreba to vzdavat :slight_smile:
13. jan 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy tie jablcka mozu byt fajn to mas z tej knizky? si dobra aku mas pevnu volu a to ti ani netreba tak chudnut ako mne daj mi z nej troska :slight_smile: fandim ti a si mi vzorom tak ma sem tam aj vyhres :-P :slight_smile: :slight_smile:)))))))
13. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka1977 juuuj to co si nakombinovala :confused: :zipper_mouth: :dizzy_face: , predstav si co pisala myslim ze kika a hned ta chut prejde...
ze sa vidis na plazi v krasnych novych plavockach a peknou postavickou :confused: :dizzy_face: :grinning: u mna to zabera :grinning: zatial :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky po 3 ovocnom dni 4 kilečka dole až som tomu rano nechcela veriť hned ma to naštartovalo dalej dnes bielkoviny dala som si rybku a šalatik, a zajtra sacharidy už som si pripravila zeleninove rizoto nakolko zajtra pracujem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nejak zvladnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martina020202 nie, to nieje z knizky, to som si len tak spravila, chutilo mi nieco teple.... lebo ja som taketo robievala malemu namiesto kupovanych vyziviek a robim to uplne bez cukru, konzervantov a kedejakych pridavkoch o akych ani netusime co su v sklickach/vyzivach. len tam dam stipku skorice. malemu som to robila z akehokolvek ovocia
13. jan 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok