90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
17. mar 2012

@zanulienka no dufam ze sa ti to podari 🙂drzim palce ja som schudla 6kg a som pred vodnym dnom uz sa mi to zda vela musim povolit ,je nezdrave tolko naraz hovori sa ze najviac 5 kg pre zdrave chudnutie 🙂

mijadave
17. mar 2012

@kacenka1983007 ahoj moja, uz som doma po operacii... vo stvrtok ma prijali do nemocnice a hned aj operovali, cize zlata zila je uz minulost 😉 len nemozem sediet, dnes ma pustili, dietka musi ist bokom, musim teraz jest kasovite jedla.... 😒 ale vo stvrtok som nejedla ani nepila a vcera len pila a dnes som mohla zacat jest... a uz mam 58kg 😀 no nic, idem si lahnut a potom Vas docitam, lebo v nemocnici som toho vela nenaspala ☹

ketrinn
17. mar 2012

@mijadave chudatko nase ,liec sa vyspinkaj sa dietu musis odlozit to ako jasne ale uz aj tak mas asi dost dole z vahy ked pises ze mas 58kg ,rychle zotavenie 🙂

zanulienka
17. mar 2012

@mijadave rychlo sa zotav...

mijadave
17. mar 2012

@ketrinn, @zanulienka dakujem dievcata, nejak mi nejde zaspat a pritom sa mi strasne chce, no to palenie mi nedovoli ☹ no co uz, musim vydrzat....
@ketrinn uz mi pride ta sada propolisova mast a tinktura, az dnes som jej mohla zaplatit, kedze som nemala pristup k netu 😉 no moja pociatocna vaha na zaciatku diety bola 68,5 😉

zanulienka
17. mar 2012

@mijadave wauuuuuu..dobre,si macherka,dobra vaha

mijadave
17. mar 2012

@zanulienka dakujeeeem 😀 teraz mam za sebou dva nedobrovolne vodne dni, aj ked ten jeden bol len o 4dcl caju 😒 no tyzden budem musiet dat pauzu s dietou, potom nabehnem znova, snad, lebo teraz sa idem rozmaznavat krupicovou kasou a ryzou v mlieku 😀

ketrinn
17. mar 2012

@mijadave tak aj tak mas dietu 🙂 len troska drastickejsiu nez mi mi mozme toho viac ,ale neboj uzdravis sa a vratis sa knam🙂a musis viac davat na seba pozor ,lebo to sa rado vracia vela uspechou v liecbe a ked sa budes nudit prid medzi nas 🙂pap

ketrinn
17. mar 2012

@mijadave a objednla si si ju presne u tej pani co som ti radila? lebo nie je tinktura ako tinktura🙂

miskakyska
17. mar 2012

No čaute..dneska som mala vitamíny..zúriva a hladná som bola od rana jak pes...kašlem na to..radšej budem taká aká som a spokojná,ako vyhladovaná a zúriva :-P

zanulienka
18. mar 2012

cafte...ja som vcera tiez zotala bez vecere(jogurtu)..stredna dcera mala sutaz v gymnastike rytmike a vratili sme sa uz neskoro domov,malinka mi zaspal v aute a ako ako,ze skoro vstava,tak som isla s nou spat.este som rozmyslala ci si dam ten ubohy jogurt alebo pojdem spat..spanok vyhral 😅 ozaj..cez leto som si kupila jedny nohavice kratke c.36..nevedela som ich natiahnut uz po par tyzdnoch,aj ked natiahla pneumatiky viseli,cize otras,,ale vcera som ich natiahla!!!bez problemov,ziadne trcanie pneumatik..moj muz len kukal namna,vlastne v poslednom case vkuse len kuka a je pysny namna,ze som sa odhodlala na tuto dietu..

miskakyska
18. mar 2012

@ketrinn ..ahojkajte.Kati,syr môže byť aj niva,hermelín?..či také sú v 90dňovke tabu? 🙂

miskakyska
18. mar 2012

@zanulienka ..nooo,mi hovor o tych pneumatikach...moj sa len uškrnul,že akože pche no určite zas chudneš?..a dokedy?..ale šak ja ho teraz naserem a schudnem..baby je to dobre za 5dní 2kg dole?

ketrinn
18. mar 2012

@miskakyska moja ja som si dala v zaciatkoch normal hermelin z paradajkou na oded a sla som dole ,myslim ze moze 🙂 neviem tak poriadne pravidla najlepsie vedia tie co maju knihu ale ja za nu 11e nedam 😀 ja som zacinala vsetko na vode a bez chleba na obed vela som pila a zhodila som super tento cely tyzden mi vaha akosi stoji a to som zacala pouzivat oliv olej a viac som zacala davat na obed asi mi tie tuky nerobia dobre dnes vodny už ma trasie nervy xixii este ma dcera vytocila a ......neviem ako to dopadne do vecera🙂

ketrinn
18. mar 2012

@miskakyska jak drzis poctivo tak sa necudujem ze 2 kg dole ja som mala tiez tak za 10 dni som dala za prvy tyzden dole 3kg,za druhy 1,5kg a za treti-1,5,tento stvrty malo presne ti poviem v pondelok po dneskajsom vodnom🙂 ale myslim ze len 0,5kg bude dole 😖

miskakyska
18. mar 2012

@ketrinn ja som rozklepaná a nemám ani vodový ..tu knihu mám požičanú z knižnice a také syry sú tam není,preto sa pýtam...držíím palce,nech ho máš čím skôr za sebou..a to nepiješ ani čaje,len tú blbú vodu? Och..no ale čo neurobíme pre seba,všakže? 🙂)

ketrinn
18. mar 2012

@ketrinn to za 10 dni si nevsimaj ,sla som po kalendar a tam to mam presne zapisane vazila som sa kazdy tyzden v nedelu rano na lacno🙂

mijadave
18. mar 2012

dobre ranko 😉
@ketrinn ano, presne od nej 😉 inak tu je ta kniha nafotena na stihnutie: http://www.uloz.to/x6bnMb8/90-dnova-rozlisovaci...
@zanulienka aj moj si ma stale obzera a je rad, ze som sa na to dala 😉

ketrinn
18. mar 2012

@miskakyska dala som si teraz kavu a od rana uz 7dl vody a teraz som uvarila litru harmancekoveho caju poobede zas dam kavu citala som ze kocky si davaju kavu a ja kača som ju nepila cele 3 tyzdne ale som mala problemy zo stolicou ,nie zapecenu len som sla za 3-4 dni len raz ako som 3 dni tomu zacala pit kavicku ,idem kazde rano 🙂 takze ta kava cosi pomoze 😀

miskakyska
18. mar 2012

@ketrinn no poctivo,len ta poctivosť už ma pomaly ale isto opúšta hehe..dneska som po malom dojedla ranajky..2hryzy ..no zabijem sa,keď nemám pevnú vôľu? 😀

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave tak to je fajn a mozes jej smelo napisat ona ti poradi povedz jej ze si po operacii ako ako by ti to odporucila brat ,neboj sa je super mozes jej napisat ze som ju odporucila ja napis jakubčekova z oravskej lesnej vasa zakaznicka 🙂 ona poradi aj mne poradila vela ja od nej berem aj pel 🙂

miskakyska
18. mar 2012

..maj sa Katuška..večer sa uvidíme...a ak si vytočená,tak sa stoč,lebo kľud a pozit.myslenie prospieva..ja viem,že to nie je ľahke..a ešte k tomu,keď je človek hladný..vrrr..ja som bola včera taká..sama sebe som si išla na nervy..no vyhodte ma už odtiaľto,lebo hodiny utekajú a ja budem potom udržiavat paniku 🙂

ketrinn
18. mar 2012

@miskakyska 2 hryzi myslim ze to nieje az take hrozne ,horsie by bolo keby ti to nestacilo a sla by si do chladnicky po dalsie xix,pap vecer ja musim tukat aby som nemyslela na hlad vcera som navarila xix

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave uz to stahujem ,dakujem budem mat co studovat aspon vyplnim ten den od hladu xixi

zanulienka
18. mar 2012

ja som prekvapena sama o sebe,ze aku silnu volu mam..tiez som bola ako ty
@miskakyska ze drzim dietu..ale len tyzden mi to vydrzalo,ale som sa pred mesiacom nasrala,ze stacilo!!!a odvtedy chudnem a mozu predomnou jest aj pecenu kacicu-ja nebudem!!!vela robi aj cvicenie aspon premna....dneska mam vitaminy,tak svokra ma pripraveny salat a strukovinovy privarok,ten lubim..

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn ja som jej to pisala hned v prvom maily, lebo som reagovala na mail az po 2 dnoch... tak som jej vysvetlila preco.... 😉

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave tak super 🙂 len sa liec ja som teraz zacala uzivat pel v cajiku aby som mala dostatok mineralov,a vytaminou a dala som si aj b kompex + magnezium🙂

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn super 😉 ja sa snazim, len polihavam, lebo inak to boli.... a stipe to skoro stale, rozmyslam, ze si poziciam od suseda ventilator a budem nad nim presusovt dupku 😀 ci chcem alebo nie, polky su stale spolu a poti sa to tam a to nemam tu nejak prekurene, skor mi je chladnejsie...

zanulienka
18. mar 2012

@mijadave a puder nemozes,nech trosku vysusi?

zanulienka
18. mar 2012

@mijadave alebo vytrc ritulu cez okno 😀