• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
@domyyy presne aj ja by som tak chcela,ale aspon tych tych 90 dni potesi
22. jún 2012 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
kočky, vitajte, som rada, že sa rozrástame
22. jún 2012 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kacena24
@domyyy jeeeej nové kočeny..VITAJTE a do chudnutia zdar! :o)
23. jún 2012 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sotia
@miskakyska dakujeme pekne :slight_smile:
dnes som zacala....ranajky melon a obed kura....dufam,ze neporobim niekde chyby....len sa chcem spytat,ze cez uhlohydraty kludne na veceru 3 zakusky, alebo 3 kjopceky zmrzliny? tak som to sice citala na nete,len nech nieco nedokafrem :slight_smile: dakujem za odpoved :slight_smile:) pekny dnik zelam
23. jún 2012 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacena24 dooobre si čítala,dobre!..to si môžeš dať hocičo sladké,slané ale nemalo by to byť kysnuté :o)
23. jún 2012 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskakyska super potom,dikes :slight_smile: ja milujem ruzove spice,to moze byt vsak? aj cokoladove su fajn,ale tak jasne s mierou :slight_smile:
23. jún 2012 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacena24 no jasnačka,že všetko s mierou..však keď budeš mať čas si tu prečítaj čo sme my tu všetko na UHdeň podrúzgali..aaale všeetko s mierou tiež :o)
23. jún 2012 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskakyska jasné určite prečítam :slight_smile: no zatial som stihla len niečo,ale tie výsledky máte fantastické :wink: klobúk dolu pred vami :wink:
23. jún 2012 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Babkyyy ja som taká trúúúbka trubkova :o( prečo sa ja musím vždy na noc tak nažžžrať? Keby som nebola taký debilos debilosový a nežrala po dvatsiatej hodine a obmedzila sladkosti tak mi svieti na váhe aj 60kg..oxx
23. jún 2012 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@miskakyska čo sa sťažuješ, veď si ako prútik...len mi nepovedz, že fotky skresľujú
24. jún 2012 o 00:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Peknu nedelu "chuduľky".dnes fakt dieta,včera ma potrapili črevá,tak rano banany,a na obed asi len zemiaky.zeleninu dnes,nebudem riskovat,a ked tak len varenu mrkvu z polievky si dam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2012 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a takisto vítam chudnúce posily :wink:
24. jún 2012 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
No minuloročne plavky na mne visia,a obliekla som šatičky,ktoré som nemala na sebe 7 rokov, :wink:
24. jún 2012 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Bre ránko
@sajmonkaf fíha že visia,to je paráda :slight_smile: dúfam,že sa dá žalúdok rýchlo doporiadku
ja dnes ani neviem,co papat,mam skrobovy den....asi to isti ryža so zeleninkou
želám Vám peknú nedeľku
24. jún 2012 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky...tak včera sme mali oslavu narodenín tak som sa napchávala ako neviem čo,neni mi dobre som akási chorá :frowning2: už od štvrtka nemám hlas :confounded: a to nepijem studené ani nanuky moc nemám...furt iba zeleny čajík mám,no čo už dufam že to prejde.
24. jún 2012 o 12:25  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kacenka1983007 na hlasivky ti pomože kalciovy sirup:slight_smile:
24. jún 2012 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sajmonkaf no parada to gratulujem to uz je co povedat :grinning: :slight_smile: a plaverky aspon mas dvovod kupit noveee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2012 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vítam dalsie nove babenky tak do chudnutia :slight_smile: :grinning:
24. jún 2012 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky. Tak ja sa ozývam po 3-dňovom porušovaní diéty. Bola som so svojím synom na školskom výlete. Stanovačka v lese - bez vody, elektriny, civilizácie. Jedla som všetko čo nezjadlo mňa - vymýšľať som tam veľmi nemohla :grinning: Váha šla hore o 1 kg :angry: :angry: :angry: Ale oddnes znova dodržiavam. Manžel schudol už 20 kg - neuveriteľné. Dnes máme bielkoviny - ešte netuším čo si dám na obedík, ale dačo ľahšie by som si dala, nejak ma pobolieva brucho.
Pozdravujem nové chudnúce osôbky :grinning: :grinning: :grinning:
@sajmonkaf Že visia na na tebe plavky - gratulujeeeeeeem. Moje sú akési flexibilné - nevisia ani 1 cm :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 06:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
baby aky mate nazor na vyrobky MACES pri diete?
25. jún 2012 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.ja som drzala kapustovu dietu.Prvy krat som schudla za 7 dni 3,5 kg,dala som si prestavku a teraz to uz nejde dole.tak skusim tuto vasu.Ak mate nejake dobre tipy a recepty budem velmi rada ked sa o ne podelite.Dik!!
25. jún 2012 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka2010 to čo sú za výrobky,som ešte nepočula o takých?
@babylux len skús,budeš veľmi milo prekvapená!
@sajmonkaf Simi :-O veď ty sa nám za chvíľku usušíš :o) už trošku spomaľ!
25. jún 2012 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sa je len kapustova polievka a moze sa aj ovocie alebo zelenina a na piaty den aj maso.a vela vody,aby som sa nevysusila.
25. jún 2012 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babylux kapustovu som mala raz tiež,ale po 3 dnoch som bola nervozna,nedala sa vydržat,už mi sla kapusta krkom,tato je super,určite nebudes hladovat.....
25. jún 2012 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskakyska neboj,až take to nie je,praveže len 1 kilo slo dole od vody,a o 2 týždne končííím,tak chcem sa dostat aspon na 70 kg,ale asi to nedosiahnem,ide to fakt,aleže fakt pomaly :unamused:
25. jún 2012 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babylux proste musis len zacat,a hlavne chciet,dobra je nejaka motivácia,napr kup si niečo pekne menšej velkosti a pod.vela pi,najma čista voda,a hlavne nemiesaj.zo zaciatku ide dole najviac,potom menej.ved pozri co sme tu popisali,je toho vela,každa sa strauje podla seba nejak si upravujeme,čo mame radi.a hlavne,možeš aj sladke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2012 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte hublinky..... zacala som ryzovou tyzdnovou ocistujucou kurou koli precisteniu organizmu, a po tyzdni som zistila, ze teraz je ten najvhodnejsi cas konecne zmensit porcie inac povedane, konecne schudnut, uz 2 tyzden papam len zeleninku ovocie, avsak asi moc konbinujem, lebo vaha neklesa,,,,,,,vasa dieta ma dake zasady, hodi mi niekto postup do IP budem vdacna,,,,,,,,
25. jún 2012 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ježiš aj ja som mala tú kapustovú a schudla som 5 kíl za 7 dní,ale preto že som nič nejedla,bo keď som si spomenula na tú polievku,prešla ma chuť aj niečo zjesť :D
25. jún 2012 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@merikac pozri na nete 90-dňová diéta, tam je všetko rozpísané....budeme sa tešiť, keď sa k nám pridáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2012 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kacena24 presne, kapusta na dlho znechutená
25. jún 2012 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok