90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
16. júl 2012

ja so si to upravila po svojom tak,že dni idu ako maju,čiže B -Š -Š -B -UH -VIT,ale varim si ako v jednotke.a to čo na obed tak mam aj večer.sama som zvedava ako vydržim.ved ty už nemas ani z coho chudnut...

ketrinn
16. júl 2012

@miskakyska ja som bola 3 mesiace na normalnej strave a nenabrala som🙂 len papat do 16.00 najneskor a potom pit vela vody.teraz ties porusujem ale zajtra milacik ide do prace tak dufam ze sa spametam a drzala som len mesiac dietu a vidis ked sa ti dobre nastartuje latkova vymena tak je ok.,podla mna je zakladne prvy mesiac drzat bez porusovani ako ja 😉

miskakyska
16. júl 2012

@ketrinn ja to mám pomýlene..do 16tej pohoda,hlad žiadny a večer sodoma gomora,no zabijem sa,chrúscik moj zlaty? Asi je mesiac na prd..

ketrinn
16. júl 2012

@miskakyska nie je ok kuka od stredy do lava takze sa dobre chudne ,to mi nemame pevnu volu! ja tiez zerem ako bez ducha a moj sa smeje no keby si toto pojedla co pojes teraz pred operaciou už maš urcite 100kg 😀 😀 neviem stale sa teraz citim hladna aj ked sa najem stale mi je malo neviem co je somnou sakra zajtra dufam zvladnem kedze nemusim vyvarat ,lebo milačik ide do prace

miskakyska
16. júl 2012

...prosím ťa som ešte zožrala peniažtekovú várovu čokoladu...nervozna som,hlava ma bolí,sama sebe si idem na nerrrvy..pomóóóóc..,...sa naserem a dám si zajtra vodový
@ketrinn

ketrinn
16. júl 2012

@miskakyska ja mam vitaminovy zajtra 😒 dufam ze zvladnem musim!!!! sakra! 😀

miskakyska
16. júl 2012

@ketrinn nebóój zvládneš,v najhoršom sa len po5ereš.

ketrinn
16. júl 2012

@miskakyska 😀 😀 😀 😉

miskakyska
16. júl 2012

@ketrinn nebóój zvládneš,v najhoršom sa len po5ereš.

ketrinn
16. júl 2012

😀 😀 😀 😀 😉

sotia
16. júl 2012

@ketrinn
@miskakyska jáááj, som hladná, keď vás čítam, no ostáva mi o tomto čase už len ta voda

miskakyska
16. júl 2012

@sotia ahooj..ja Ti to mám posledné dni akosiy na háku..a najhoršie na tom je,že má to vôbec ne5ere....potom mi očí z jamiek vyskočia,keď sa postavím na váhu

sotia
16. júl 2012

@miskakyska no ono nie je asi taký problém dať dole nejaké tie kilečká, ale potom to udržať, mám z toho des, aby moja doterajšia snaha nevyšla nazmar...je super, keď vleziem do dcérinych riflí....

miskakyska
16. júl 2012

@sotia no veď totototo!..ten des mam asi aj ja a prejavuje sa takto...to by som ja musela ešte potrápiť,aby som obliekla dievkine nohavice..trička hej ale nohavky nehrozia

sotia
16. júl 2012

@miskakyska noooo, veď ale zas ja nevleziem do všetkých, len do takých širšíííííích

miskakyska
17. júl 2012

@ketrinn teraz mi poraď..mám si to ísť hodiť,či mám počkať na mm,kym príde z rannej? :o) otvaram opatrne ryby v paradajkach..to akoze v pohodke..a nakoniec mi vypadnu z paprče a kde skončili si domysliš,že?

ketrinn
17. júl 2012

@miskakyska xixixi to znak ze cica nezer 😀 😀 ja dnes vytaminy zatial ok akurat idem spapat jablcko a liter caju uvarit uz litra je vo mne snažim sa len ako to dopadne to este ani vevericky netusia 😵

domyyy
17. júl 2012

baby ja mám dnes voduuuuuuuuuu, pomoooc, ale keby ste vedeli čo som včera robila na tej chate..... to bolo strašnééééé......bojím sa, že váha od minulého týždňa neklesne.....

mijadave
17. júl 2012

baby, ked Vas citam, prestavam mat vycitky... ja porusujem dost... v nedelu uht a nasi ma volali na grilovacku, dostala som prikazom zjest pstruha so zeleninou, no a poviem Vam, ze som sa nenechala dlho presviedcat, lebo otec robi genialne pstruhy na grile, no ziadne pecivko k tomu, len grilovana kapia 😉 a vcera sme boli na pohreb kolegyninej mamy v TN a pozvala nas na kar, ze ked ideme taku dialku z podtatier, tak som si na zeleninovy den dala gulas a ked uz porusit, tak riadne aj s vinkom a kolacikom... no co dodat... ale sranda je, ze zislo aj tak kilecko dole... 😲 tak sa tesim, uz mam len 59,5 kg, mala som 62,5, cize od zaciatku dietky, teda od 1.7. su dole 3kg a to aj napriek riadnemu porusovaniu 😉 no uz len kusok do ciela s vahou 😉 len si hovorim, ze keby som neporusovala, mozno by slo viac... ved aj dnes mam bielkoviny a taku zravu naladu mam, ze az... v praci je to ok, no doma... uz som zjedla parky na veceru s kusockom chlebika, bo mi nesli dole krkom a dala som si jogurt, lebo mam strasnu chut nieco fajne zjest a jogurty som nejedla uz vyse polroka... pani, ale som sa rozpisala 😀

ketrinn
17. júl 2012

dnes celkom ok zvladla som ale jasne ze som porusila 2 trubickamy cokoladovimy ale inac vitaminovy den dopadol celkom fajn este mam pol litra šipkoveho caju a idem a spinkat ,citim škvrkat v bruchu tak je dobre🙂 zajtra bielkviny neviem co dam asi si urobim spenatik z syrokremom a kusok chleba k tomu j+ jednu paradajku musim sa polepsit 😉

domyyy
17. júl 2012

kočky stalo sa vám, že ste cez vodný deň zvracali? ja som práve teraz... je mi strašne zle a nemá mi byť z čoho ☹

miskakyska
17. júl 2012

@domyyy neni si tehotná??

domyyy
17. júl 2012

@miskakyska mešká mi menzes.... ale to je u mňa normálne.... a zas nemôžem ani povedať, že by som nemala byť z čoho.... ale myslím, že nie som.... dnes mi je divne, poobede som spala... a teraz večer to prišlo, som prekvapená.... nemám to mať z čoho keďže som nič nejedla 😒

miskakyska
17. júl 2012

..môže to byť okrem iného aj viroza,urieknutie,..alebo Ti je zle od hladu..

domyyy
17. júl 2012

@miskakyska fúha no ktovie, dúfam, že zajtra už budem ok, je dosť nepríjemné, že celý deň nejem som bey energie a potom totooo 🤐

miskakyska
17. júl 2012

..môže to byť okrem iného aj viroza,urieknutie,..alebo Ti je zle od hladu..

miskakyska
17. júl 2012

@miskakyska misakysa ty si jak pokazený gramofón zas :o))))

zoya1
17. júl 2012

Ahojte, ja som tu len tak nakukla, prečítala si Vás a znova frčím preč 😀 😀 😀
Držím palčeky všetkým chutnúcim i nechudnúcim - od septembra som znova v tabuľke. Váha zatiaľ stojí 😎 sa vytešujem jak malé dieťa lebo nedodržujem vôbec nič. Asi u mňa fakt nastala tá látková výmena 🙂

mijadave
18. júl 2012

ahojte kocky 😉
@domyyy no mne sa nestalo, ze by mi bolo zle 😒 tazko povedat, z coho si zvracala... ako pise @miskakyska, moze to byt hocico... 😒
@miskakyska 😀
@zoya1 ahoj, to je super, tak drzim pasticky, nech nejde hore vaha, len dole 😉
pa a pekny dnik vsetkym 😉

domyyy
18. júl 2012

@mijadave ďakujem 🙂 pýtala som sa preto, aby som vedela či to je normálne vo vodnom dni, ale asi nie... snáď to bolo len tak.... 😉

kočky včerajšia voda dopadla super, nič iné som nejedla, ale ráno som bola v strese lebo sa mi snívalo, že som v noci jedla čokoládu a halušky, no našťastie to bol len sen 😀 😀 😀 😀 zachvílku sa idem odvážiť, len čakám kedy sa mi brat zobudí 😉 v jeho izbe je váha 😅 už som zvedavááá koľko som schudla za mesiac 😵 😵 😵 😵 😵

@zoya1 gratulujem, že váha stojí 😵 to je super 🙂 🙂 🙂 a už aj miešaš nepríklad zemiaky s mäsom či nie? 😕 ja sa bojím toho čo bude po diete.... snáď nenastane jojo efekt 🤐