90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
2. aug 2012

Kocky co mate zajtra bielkovinovy dnik co planujete na obed??? 🙂

poki10
2. aug 2012

@tina1711 mne furt vsetci hovoria, ze cim bude väcsia, tym to bude lepsie. ale u nas je to tusim naopak. ked som ju doniesla z porodnice, ani som o nej nevedela 😵 vtedy som si myslela akéže to ja mám dobre dieta. a toť. ona to teraz vsetko dozenie asi

suezana
2. aug 2012

@poki10 aj ja malej (veľkej 😅 ) capnem hocikedy a na mamičky čo capnú deti na verejnosti takto zazerám 🙄 🙄

😀 😀 😀 😀 ale nie, vtedy ľutujem to dieťatko (dnes som dve ľutovala 😢 😢 😢 )

a sama to robím 😅 😅 😅

tina1711
2. aug 2012

@suezana vav tak to klobuk dole

poki10
2. aug 2012

@kacena24 ale on asi nechtiac 😀 mne malá stále pravidelne a naschvál. este to aj s rukami rozmaze, alebo este lepsie, zobere si handru a s nou to zacne licit. ale potom s nou uz dolici vsetky podlahy aj nabytok 😀 😀 je to radost tieto decka

suezana
2. aug 2012

@tina1711 neboj bude lepšie 🙂 🙂 ona bude rozmnejšia, aj si pokecáte - ja niekedy ani nevnímam, že je dieťa, sa bavíme tak vážne ako dospeláci 😵 😵 😵 😵 taká parťáčka to už je 😎 😎

len si treba podľa mňa nenechať, a dôsledne ísť za tým, nech dieťa rešpektuje svojho rodiča.... aj keď zákon schválnosti - pred návštevou ti to decko aj tak ukáže, aké je (ne)vychované 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

suezana
2. aug 2012

@poki10 veď ona ti chce pomáááááááahať - daj jej handru nech utiera prach 😎 😎 😎 to si nepochopila??? 😀 😀 😀 😀 😀

tina1711
2. aug 2012

@poki10 no to aj ja som si tak myslela a hla maly cert mozno nerozumie ze co robi je zle ale velmi dobre ma vycihane aky vyraz tvare mam niekdy by som ju tak dobila jak hada maleho vzdy jej hovorim ze ked ju budem moct bit tak ju zbijem 😀 samozrejme to nemyslim vazne aby si niekto nemyslel ze mlatim rocne dieta 😀 😀 😀 😀

suezana
2. aug 2012

@lucky14 psssst nechaj jedlo ešte..... zajtra je ďalekooooo, som hladnááá 😲 😖 ☹ 😢 😝 😅 😉 😉

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 tak to je veru zlatý 🙂

poki10
2. aug 2012

@suezana sak toto 😀 a potom mi dolici z vlhcenou servitkou cerstvo umyte zrkadlo v chodbe. to je vrchol jej upratovacej manie 😀

lucky14
2. aug 2012

@suezana Sorry! Ja som v pohode. Som sama prekvapena lebo mam svoje dni a vydrzala som. 😉 Voda alebo zuvacka to istia moja tak si nieco z toho vyber a skus. 🙂

tina1711
2. aug 2012

Zajtra masko masko mnam mnam mnam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

poki10
2. aug 2012

@suezana vies, ja by som jej capla aj doma, len ked ona by chuda potom nevedela, ze za co to bolo 😠 este nema tolko rozumu. tak ja ju musim vzdy na mieste cinu bohuzial. ak je to vonku, tak vonku. kym prideme domov ona zabudne a aj ked jej nalozim, uz to nebude mat ziaden efekt. ☹

poki10
2. aug 2012

@lucky14 ahoooj 🙂 a ty kde si bola cely den? ja mam zajtra ovocko.
uz si dala nejake to kilo dole? ja este ani gram. fuj. hanba mi velká

lucky14
2. aug 2012

@poki10 Ahoj. No veru musim sa priznat ze skacem na vahu kazdy den ako sprosta. Za prve 3 dni som chudla 1kg a to som v utorok dostala MS tak dufam ze to bude aj trosku viac dolu. Zajtra sa zase isto odvazim. Ja by som to nevydrzala cakat az po vodnom dni. Ale moja ja mam pred sebou dlhu cestu musim dat dolu 20kg tak nech sa tol en hybe. Ty len par kileciek tak asi preto to ide pomalsie ale isto sa to rozbehne. Uvidis po ovocnom dni! 🙂

mijadave
2. aug 2012

@kacena24 super, tak nie som sama 😉
@poki10 to ano, len ten vlci hlad vecer, vtedy sa uz ani ovocie nezuje 😒 moja, vodovy si mozes posunut, no mal by nasledovat po vitaminovom dni... ja som si ho tiez dala skor, lebo by mi vysiel na nedelu a to by som nezvladla... tak som si to dala na stredu, cize o 4 dni skor 😉 nedavala by som ho vsak skor ako na 25 den dietky 😉
@suezana to som jedavala, ked som drzala dietku prvy raz a uz mam zeleno pred ocami, ked vidim brokolicu... nevadi, teraz tlacievam melon a zeleninove polievky 😉 a malej skore uzdravenie 😉
dievcata, ja som tiez dnes zvladla vitaminky na 1* 😎 aj som malej vecer robila prazenicku, joj, nadherne vonala a sused varil vybornu klobasku, aj tej som odolala a na zajtra sme varili polievku, no co dodat, chodim a uz asi 4 zuvacku zujem 😀 ja mam na zajtra pripravenu napacovanu panenku s korenim a urobim si to rano na olivovom oleji a k tomu uhorku a mrkvu 😉 uz sa tesiiiiim, mm mi to napacoval, to bude fajnotka... kupili sme totiz kare s kostou a bola na tom nadherna panenka, no odolaj... takze sa uz tesim... a samozrejme k tomu vyvar... co sa tyka vahy, zajtra sa ani nejdem vazit, lebo mam ms a vtedy mam vzdy o 1kg viac... aj ked vizualne vidim, ze som menej nafuknuta a aj okolie si vsimlo, ze som chudsia, cize uz si dam aj tesnejsie nohavice a tricka 😀

suezana
2. aug 2012

@mijadave
@lucky14 no keby si teraz dám žuvačku, tak som hladná ako kôň 😝 😝 😝 😀 😀 😀 a vodu som už mala 😖 😖

suezana
2. aug 2012

inak ja vôbec nemám menšie brucho, skôr naopak 😖 😖 dúfam, že zajtra spľaskne 😠 😠 ale teda tiež už mám vyše kila dole na váhe a dnes len tretí deň 😵 😵 😵

mijadave
2. aug 2012

@suezana ja mam splasnutejsie na moje prekvapko, ved som mala vcera pizzu a kolacik a k tomu ms a sice este trci, uz to je lepsie a to ani necvicim 😉 a zuvacku mam extra stiplavu, aby som nemala chute nieco jest, sice som hladna, no v ustach palivo, netaha ma to nic potom jest aj napriek hladu, jednoducho mi po zuvacke nechuti 😉

lucky14
2. aug 2012

@suezana Inak ja som cely den na melone a tiez mam nafuknute brucho....ale uvidim zajtra na vahe. Tak si skus kupit domov coca cola zero ak ju nemas a pochlipkavaj tu vecer nam s kacenou24 to pomaha 😉

poki10
2. aug 2012

@suezana mne zas brucho splasklo, len vaha sa nehybe. skus si urobit caj do najväcsej salky aku doma najdes. ja sa teraz nadajam, urobila som si vyse pol litra. teple ti trosku oklame zaludok.

poki10
2. aug 2012

@mijadave mnaaaaaaaaam. sliny mi tu tecu.dobre teda. tak tej vode dam pokoj zatial. uvidim ako to bude dalej. dopijem caj a idem spat baby. dobru 😵 a nezhreste v noci 😀 😀 😀 teda myslim vyjedanie chladnicky 😀

mijadave
2. aug 2012

@lucky14 colu by ste mali tiez obmedzit 😉
@poki10 ano, aj ja si davam nesladeny caj, pomaha mi to a aj ked by sa to nemalo, davam si nesladeny aj na vodovy den v case obeda 😉 dobru nocku aj Tebe 😉
dievcata, aj ja sa lucim, idem do postele, dobru nocku vsetkym a drzim pasticky, nech kilecka krasne ubudaju 😉

suezana
2. aug 2012

COLU nikdy v živote 😀 😀 😀 stačilo mi to video, čo koluje na nete 😝 😝 😝 to si dám radšej tú žuvačku 😀 😀 😀

a sorry baby - spln bol dnes ráno - takže my, čo sme dnes zvládli ovocko ľavou zadnou, tak super - lebo ten spln je práve ideálny na očistu 😵 😵 😵 😵

suezana
2. aug 2012

a tiež som naliata melónom a vodou, ani čaj si neprosím 😅 😅 😅 a tiež mám v mrazáku panenku, žeby som si ju vytiahla na zajtra????? 😕 😕

suezana
2. aug 2012

dobrú noc všetkým 🙂 🙂 🙂

andrejjka
3. aug 2012

Kocky ja koncim, toto nie je pre mna. Nemam rada strukoviny, ryzu, cestoviny.. a nedokazem vyfunguvat bez poriadnych ranajok, ked ma v noci kazdu chvilu budia moje dievcatka a mimoriadne roztopasny monitor dychu. Idem na to zdravo a po troska, plus sa budem snazit o aktivnejsi pohyb. Uz som prelomila 60-tku, tak si drzim palce, nech to dalej postupne ide dole vsetko. Drzte sa.

poki10
3. aug 2012

dobre rano kocky 🙂 dnes sa mi snivalo o vyprazanom syre. este som aj citila, ako vonia 😀 😀

@andrejjka ach keby ja som mala 60 kg, tak tiez koncim 🙂 drzim palec, nech sa ti podari zhadzovat aj nadalej 😉

matchgame
3. aug 2012

takže ja letím na dovču, držte palce aby som aspoň symbolicky dodržala začatý režim aj keď to bude ťažké ☹ ozvem sa budúcu nedeľu 🙂