90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

amikka
10. feb 2013

@stanuska71 urobila som jablkový.... 😝 takže ak by som ho aj zjedla viac, tak zjem vlastne viac jabĺčok ako cesta.

zuzx
10. feb 2013

Ahojte baby, ja som ani nepisala dva dni, lebo to bola cista katastrofa co sa stravovania tyka. Oslavovali sme, takze preto, ale dnes som sa vratila naspat a pokracujem UH dnom, ktory je na rade. Rano som mala banan, na obed cestoviny s kecupom a potom este knedlu s kapustou (bez masa a stavy samozrejme) a na veceru snad nejaky kolacik.

Ale som strasne prekvapena, mne sa asi fakt meni metabolizmus. Ja som mala strasne problemy s nafukovanim, akonahle som nieco skombinovala ze maso+zemiaky a tak, tak normalne celu noc problemy strasne, zle mi bolo, nafuknuta som bola, tragedia. A tento tyzden som porusila 3x - v stredu, piatok a sobotu a mne prvy raz po strasne dlhej dobe nebolo zle, a to som jedla fakt jedno cez druha vedoma si nasledkov co to moze mat.

No a uz som sa aj vcera pohravala s myslienkou skoncit s dietou, ze budem uz len cvicit, ale nakoniec som si to rozmyslela, ze mam pred sebou uz len slabe tri tyzdne, to uz vydrzim a akurat od marca uz sa bude dat cvicit vonku, tak zacnem zasa naplno kazdy den s bodyrockom a budem sa snazit podla pokracovacej 90 dnovky.

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 tak väčšina 40, ake sem tam aj 38.

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 a pred tým si mala akú veľkosť? Ja by som chcela 40-tku, to je taká normálna veľkosť, v obchode je vecí v tejto veľkosti veeeľa 🙂 teraz som zatiaľ na 42 a nosila som 46

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 aj ja som nosila 46 tku. 44/46. ale cez prsia skôr 46. áno, je to o inom. aj akcie sú lepšie na 40 tku veľkosť!

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 fakt super, si proste hviezda 🙂 čo na to hovorí okolie?Partner?

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 že už nemám chudnúť 😀 a vyzerám vraj super. aj sa tak cítim. omnoho lepšie. ale tých 5 kg chcem ešte dať. hádam mi to aj pomôže a nabehne šanca otehotnieť. uvidíme.. platí jedno, netreba sa vzdávať a netrápiť sa pokazeným dňom.

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 len čo ma trošku ešte trápi, sú stehná. zdá sa, že veľmi nešli dole 😖

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 no tak to je super 🙂 a si sa aj merala počas chudnutia?
Ja mám zas taký pocit s mojim bruchom, že vôbec nechce spľasnúť

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 hej merala. ale neviem kde som to dala. viem, že najviac mi šli dole prsia, a aj brucho. pas a stehná asi ešte cvičením. málo cvičím, viem.. ☹

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 ale určite si schudla rovnako zo všadiaľ, veď by si inak nenavliekla 38-40 veľkosť 🙂 Netráp sa tým, určite vyzeráš perfektne. My ženy sme hrozné, nikdy nie sme spokojné, asi by sme to mali zmeniť. Napr. môj manžel pupok poriadny, zadok tak isto, ale vôbec ho to neštve, ešte si aj na raňajky buchne pol kila masti 😀 a aj napriek tomu sa cíti veľmi atraktívny. To je sranda, fakt.

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 Zuzi aj ja chudnem preto, aby som mohla otehotnieť, je to komické, ale je to tak 🙂

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 no aj u mňa to bola prvotná motivácia. my sa snažíme už tri roky ☹ ale fakt je ten, že ako som schudla mám pravidelnú menštruáciu, čo som nikdy nemala. ale fakt nikdy. tak niečo to do seba má 🙂

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 tak to je potom super, držím palce, aby to vyšlo. Inak niekde som čítala, že ľudia, ktorí majú nadváhu, tak majú aj menšiu pravdepodobnosť na otehotnenie, takže možno teraz sa to už podarí 🙂

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 uvidíme. takže od zajtra začínam znova a poctivo. hurá do bielkovinového dňa 🙂

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 super, teším sa, aj ja mám bielkoviny, tak sa môžme navzájom inšpirovať jedálničkom. A chcem aj cvičiť, každé ráno, teda už ma čaká 4 deň prvého levelu Jill

adamko05
10. feb 2013

čaute... práve sme došli domov... dnes v pohode... ráno banán, na obed americké zemiaky a paprika... ale ešte nekričím "hop" 😀 ... lebo nás čaká návšteva to budem chystať tortu, koláčiky sú už na stole, klobáska, chlebíčky.. ale som odhodlaná dnes odolať, včera stačilo 😉 ... a torta bude na zajtra na večeru

dnes si urobím asi zemiaky na večeru zapečené zasa iba s paprikou alebo zjem zeleninovu polievku, čo mi zostala ešte od štvrtka v chladničke... uvidím, na čo bude čas a chuť

som rada, že je pondelok z hľadiska diety, tam nemám žiadne pokušania... 😝 ... ale inak by som ešte povegetila doma, keď je aj taká kosa, bez slniečka... uf

tak pekný zvyšok nedele... 😉

adamko05
10. feb 2013

@zuzu1104 aj mne trčí brucho 😠 ☹ ... zo zadku mi troška zišlo, ale z brucha tej "slaniny" okolo celého pásu.. také bedrovky keby dám... tak mám "pretekárske" brucho 😝 😝 😝 ... ale budem musieť viac pocvičiť nan... ved cvičím iba cca dva týždne.... a chystám sa intenzivnejšie 😉

zuzu1104
10. feb 2013

@adamko05 No časom to zíde neboj sa. Ja som už na bruchu schudla, podľa metra určite, ale toto je moja najhoršia partia, a preto sa mi z nej veľmi ťažko chudne. Možno aj u teba to tak bude. Treba vydržať 🙂

zuzanat
10. feb 2013

ahojte, ja som dnes toho pojedla trochu viac ako by sa patrilo 😅 spravila som si aj olovrant-2 male oskvarkove pagace, potom kusok babovky a teraz som si dala kolienka s omackou, ale bolo to fakt vyborne 😀
zajtra mam ovocie, uz mam nachystany ananas a hrozno, tento den je pre mna najhorsi.

ja mam postavu strasnu, rovnu ako doska, zadok mam plochy, brucho velke, pas nemam ziadny. Ten ma trapi zo vsetkeho najviac, ale dufam, ze cvicenim to sadlo spadne a vytvarujem si pekny pas.Dnes som mala na sebe jedny nohavice a citila som, ze su mi volnejsie, som sa hned lepsie citila 🙂 pred tydznom som si kupila jednu suknu a je mi v pase narvata strasne, takze mam velku motivaciu.Teda tych veci, co nezapnem je veeelmi vela, ale co uz...

nienna
10. feb 2013

baby mám na vás ďalšiu otázku 😅 ked je bielkoviný deň tak sa píše že sa môže pečivo k tomu, chcem si spraviť rezník na prírodno a dať ho do žemle, ako hamburger....lenže pečivo sú uhlohydráty, nie? tak ako to je, môže sa to kombinovať?

zuzu1104
10. feb 2013

@nienna ahojky, v bielkovinový deň si môžeš dať celozrné pečivo k obedu, na večeru by sa už nemalo. Takže kľudne môžeš aj ten spomínaný hamburger

adamko05
10. feb 2013

ja až teraz večeriam.. doteraz sme mali návštevu.. vydržala som o vode 😉 doteraz
na zajtra si uvarím pár fliačikov s veeela kapustoua zostalo mi aj par cesnakových, tak si ale dva ako dezert k obedu pribalím... 😝
a na večeru torta... no zajtra to bude labuuuž... a budem aj viac pit, dnes som moc nie, lebo sme vela času boli v aute a nebolo kde cikat 😀

lylkatomaskova
10. feb 2013

Prosím Vás prispejte mi do fora 30tka Ďakuejm veľmi pekne

adamko05
10. feb 2013

@nienna možeš 😉

nienna
10. feb 2013

@zuzu1104
@adamko05 vďaka baby 😉 po dnešnom vitamínovom dni sa naň nesmierne teším 😝

zoginka
10. feb 2013

Aj ja mam zajtra bielkoviny 🙂 urobim si tofu, mnamyyy... mozem zmiesat tofu aj s troska kecupom baby ? Lebo ja ho tak robievam...

adamko05
10. feb 2013

@zoginka ano a ja by som si z toho tofu urobila praženicu... aha, to je nápad... kupim tofu asi v blízkej dobe ... mnam, udenu 😝

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 zuzi, ja mám zajtra hoki so zeleninkou. a čo ty? uff ráno cvičiť to nedám asi. lebo idem na 7 do roboty, ale potom idem ku kamoške peši pol hodku a od nej pol hodku. tak to by sa mohlo rátať? či?

ivka2903
10. feb 2013

Čaute kočky, tak ja mám bielkoviny za sebou.
Na raňajky jablko, na obed omeleta so šampionmi a zeleninkový šalátik, aj ked by sa to nemalo, posypala som si to trochou syra (takže jediný prehrešok dnešného dňa) a na večeru som už nevládala znova omeletu, stále som bola akási najedená z toho, tak som si urobila iba šalátik a nakrájala som si doňho nivu.. a bolo to fakt super 🙂
Ešte som ani nestihla cvičiť, tak idem sa do toho pustiť teraz a trochu zabojujem s tou kočkou Jilian.. tiež som sa dala ňou zlákať, ale priznám sa, že z toho prvého 35 min. levelu na youtube nezvládam viac ako 15 min. Svalovicu mám jak sviňa a to som cvičila len 3x.. ach jo.. snáď sa to rozbehne, ale snažím sa..

@zuzu1104 Inak čo sa týka mojej postavy, tak ja som vysoká a vždy som mala zadok a nohy malé oproti bruchu.. teraz mám brucho otrasné, to je ako plávacie koleso ☹ Čo sa týka veľkosti, tak pred pôrodom som nosila 36 a teraz 42-44.. takže ja mám cieľ dostať sa na 36tku, lebo v skrini mám kopec vecí na oblečenie, do ktorých sa plánujem v lete zmestiť 🙂 ale teraz o tom ešte nie je ani reč, čaká ma kopec driny a odopierania, kým sa dostaví výsledok 🙂