90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

estachova
11. okt 2013

@lydka84 som sa nemerala, dnes som to celé pokašlala 😒 , musím sa zas naštartovať

lydka84
11. okt 2013

@kotatko1232 posielam link je to vlastne cela kniha rozpisany princip aj postup + vsetky recepty z knihy
http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...
v skratke stale do 12-stej len ovocie a potom striedas 4 dni :bielkoviny , skroby, uhlohydraty a vitaminy, a tak stale dookola ... nikdy nemiesas v bielkovinovy den dva druhy bielkovin a na obed si das jedlo z bielkovin ( masko, syr, tvaroh,..) + zelenina a k tomu krajec chcela a zeleninovy vyvar, na veceru 1/2 obeda bez vyvaru a bez chleba .....skroby tak isto obed + zelenina + chlieb + zeleninovy vyvar a na veceru len jedlo ... uhlohydraty obed ( cestoviny, pizza vegetarianska,..) a na veceru nieco sladke kolac, torta, slane pecivo a 10 g cokolady horkej a vitaminy, cely den ovocie a mozes kombinovat k tomu orechy a semena rozne alebo ak nemas rada ovocie tak zelenina .... tak je to 28 dni , 29 den pijes len cistu vodu a potom zase dookola tie 4 dni, bielkoviny, skroby, uhlohydraty a vitaminy ..... dni maju ist za sebou stale v takom poradi neprehadzovat.....
precitaj si ten link a ak by si niecomu nechapala pytaj sa, pokusim sa vysvetlit 😉

lydka84
11. okt 2013

@estachova tak sa odmeraj, mne osobne viac klesaju cm ako kila...takze to pekne zenie dopredu 🙂

lydka84
11. okt 2013

@estachova zajtra normalne pokracuj dalej , myslim ze asi vsetky porusujeme raz za cas .... takze to neries a hlavu hore 🙂

estachova
11. okt 2013

@lydka84 zatiaľ na veciach necítim, ale zmerám sa

lydka84
11. okt 2013

@estachova a ktory den mas??

estachova
11. okt 2013

mala som mať vitamíny, ale ráno som zažrala rožok so šunkou, lebo som doniesla čerstvé rožky a fajnú šunku z obchodu, tak som si povedala, že dnes dám bielkoviny, tak teraz som si naložila kapustnicu s troškou masa, na večeru dám mozarelu s paradajkami

lydka84
11. okt 2013

@estachova keby aspon na obed ale hned na ranajky ??? 😝 a zajtra ides na skroby ci das vitaminy? ja som dnes na UH

estachova
11. okt 2013

@lydka84 ešte sa rozhodnem, lebo idem na oslavu, tak zistím čo pripravujú a podla toho sa zariadim 😉

lydka84
11. okt 2013

@estachova tak to by ti asi pasovali na UH alebo bielkoviny 😝

estachova
11. okt 2013

@lydka84 čosi vymyslím

lydka84
11. okt 2013

@estachova o tom nepochybujem

mirka7582
11. okt 2013

dnes bielkoví den za nami teším na zajtra bude pečena kysla kapusta a varene zemiaky 😀

lydka84
11. okt 2013

@mirka7582 ja sa zajtra tesim na ovocicko 🙂

adamko05
12. okt 2013

ahojte baby
uvažujem, že by som sa od pondelka pridala
01.01.14 by sme mali ist na ples a zbaviť sa 5-6 kg by ma dost potešilo
aktuálnu váhu ani neviem... v juni bola 59*-60, potom som necvičila, troška jedla, pila v lete... a nejak som asi 62-63 počítam... ale cítim na bruchu 10 kg naviac...necvičm od toho juna... len sporadicky..
tak hádam, ked to tu takt verejne dám, sa dokopem aj do toho fitka zasa... bola som síce min.mesiac. párkrát... zas ma zastavilo seknutie v krku.. ale bud. tyžden hádam dietka s cvičiením je načase začiat...
môj problem - SLADKOSTI.... ostatneho sa vzdat viem

lydka84
13. okt 2013

@adamko05 vitaj medzi nami, podla mna 6 kil do januara das lavou zadnou .... a urcte das aj viac len je otazne co bude na viancoce s nami ze ked iny budu papat salat rezen a kolace, ci nam bude stacit ovocie 😀 ...... nerest mame rovnaku SLADKOSTI .... 😖 takze viem o com pises ...ale da sa to ak sa chce .... tak drzim palceky aby to slo podla tvojich predstav 🙂

dzantica
13. okt 2013

@adamko05 Ahooooooooj 🙂
Ja som tiež znova začala od 8.10. :D Nie je tomu ešte ani týždeň, čo som začala, no zatiaľ poctivo dodržujem..Ale rozhodla som sa, že tentokrát pôjdem bez vodných dní..Už som si ich zažila dosť.. 🙂 Takže teraz ich len odignorujem a stále budem dokola striedať bielkoviny, škroby, UH a vitamíny..Dnes mám škroby, tak si pôjdem zachvíľu uvariť zeleninovú polievku so zemiakmi..

adamko05
13. okt 2013

@dzantica čauko
a čo ty chceš isť s vahou pod 50 kg 😀 ?
ja musím hlavne začať zasa to fitko... ale hádam by som mohla byť aj namotivovaná... no tak uvidíme.. čo zajtra... 😝
som s kamoškou dohodnutá aj do mesta na kafe, tak hadam mam tam nič nezláka 😝

svatava74
13. okt 2013

@adamko05
@dzantica kočky prosim vas, potrebujem radu podla koho idete v 90 dnovej???STACI MI LEN WEBSTRANKA alebo nazov::::lebo je toho vela na webe:::dakujem a vela uspechov.potrebujem este 5 kg dat dolu.... 😉

dzantica
13. okt 2013

@adamko05 No ja mám k tej 50tke ešte veeeeeeeľmi ďaleko, a budem rada keď dosiahnem 55 kg.. 🙂 Dosť som nabrala naspäť v tom Rakúsku...Tam som bola väčšinou len na pečive, nemohla som si nejak vyberať a hlavne to spôsobilo, že mám teraz o 8 kg viac ako pred odchodom do Rakúska..Ale už tam nejdem, zmenila som zamestnanie a idem sa pekne krásne zase vypracovať tam, kde som bola ešte v júli (57 kg)...Zvládla som vtedy zhodiť 25 kg, tak teraz musím dať tých 8 kg (teda môj sen je 10 kg, aby som mala tých 55kg) ľavou zadnou 🙂 Takže opäť idem tvrdo do boja 🙂

@svatava74 Ja som si knihu stiahla už dávnejšie do PC, lebo som túto diétu držala už aj pred rokom..ale vôbec netuším z akej stránky som to vtedy sťahovala.. :(

magica78
13. okt 2013

@svatava74 skus kuknut nasu skupinu 90 dnovku a je tam aj link na knihu ktoru si mozes stiahnut zadarmo do PC a potom vytlacit 🙂 je tam 9 str. pokecu co kedy jest a ako casto + recepty na 90 dni

adamko05
13. okt 2013

@dzantica čo maš zajtra? ja dám isto aspon jeden vodovy den, ak dovtedy vydržím 😝 😀 .... ale hádam hej... MM som nariadila ťažku motiváviu.... tak snád mi to pôjde lepšie, ked budem mať doma podporu
som si teraz ešte šupla jeden kusok pudingoša, čo som včera piekla... vydaril sa 😝 , ale tak zajtra už NE... tak som si kusok dala dnes, nech nemam zajtra pokušenie
do práce si vezmem na ráno pomaranč a k obedu masko kuracie opečiem teraz a k tomu mrkový šalát... a hlavne, abx som zasa začala veľa piť... to som nejak prestala... ako tie dva litre som dala voda čaj spolu, ale len vody musím 2 l a potom čaje, kolko bude chutiť 😉
jak ja ovládam teoriu, len to ešte "pretaviť" do praxe

dzantica
13. okt 2013

@adamko05 Ja mám zajtra UH, akurát som dovarila cestoviny..Si robím na zajtra cestoviny so zeleninou, lebo som celý deň v práci (robím 13tky, tak som hneď aj na večeru zákusok nachystala do dózy)..no a na raňajky si zoberem mandarínku..Cvičenie mi zatiaľ časovo nevychádza,jedine cez víkendy..Uvidíme, snáď to nejak rozbehnem tým správnym smerom.. 🙂

lydka84
14. okt 2013

@svatava74 ahoj toto je original kniha aj s receprami , + cely zaklad o diete podla mna pekne prehladne...posielam link
http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

cessy
14. okt 2013

Dobre ranko, ja mam dnes skrobovy, na obed mam fazulu, potom odfotim a pridam, len najprv to musim ochutnat. 😉 😀

iva187
14. okt 2013

dnes grecky salatik tesiim sa =))

cessy
14. okt 2013

@iva187 ja som mala na bielkoviny salat s mozzarelkou 😉

svatava74
14. okt 2013

@lydka84 jeejj ty si uzasna....tuto stranku som si nasla aj ja.....tak snad to bude fajn....poslednych par kileciek mi nejako nejde...ale zas eje pravda, som nedisciplinovana....dakujem 🙂

lydka84
14. okt 2013

@svatava74 NZ, ja mam doma dokonca aj knihy ale ked nieco potrebujem na rychlo tak si kliknem tento link .... takze super ... mam niekolko ale tento mi pride naj zo vsetkych a je to tak logicke

adamko05
14. okt 2013

ahojte... 1. den za mnou... zatial uspešne (nekričím, bo šak ešte nespím 😀 )
na zajtra si robím rizoto... neviem síce,č i ho stihnem obedovať, lebo idem k lekárovi na 12tu... tak asi bude problém... možno budem aj bez obeda 😒
a chcem isť cvičiť, tak neviem, šak to nebudem vladať... uvidím, ako to rozbehnem
na UH si urobím kapustné fliačky... juuuj
a dnes som hektolitre vody vypila... MUSIM