90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

klobucik
7. jan 2014

knihu nemam a zatial som nemala cas si ju stiahnut , ale tak snad sa mi to podari zajtra ked uz pojde starsia dcera do skoly 😉 zatial len tak z hlavy a tu od vas 🙂

perla200
7. jan 2014

ja som si urobila ten posuch mam UHT - čo je v original knihe - 20dkg celozrnnej múky, voda, korenie a sol... tak uvidíme, cesto mam nechat odstaté tak uvidím .... baby ja tak dobre spím odkedy som začala držať tu diétu...uplne ovela lepsie sa aj cítim, brucho mi padlo.... wow

babatenko77
7. jan 2014

baby mávate aj olovrant? čo jedávate na olovrant?

petra53
7. jan 2014

@lydka84 dakujem 🙂 pozriem to 🙂

andrea1516
7. jan 2014

Cicer uvareny a ochutnala som kusok je to mnamka dam aj fotku ak nezabudnem 🙂

zazulkaa
7. jan 2014

Ahojte všetky 🙂 Od zajtrajšieho dňa by som sa k Vám chcela pridať aj ja. No stále mám obavu, či nebudem hladná, nakoľko tri jedlá za deň sa mi zdá málo (teda aspoň pokiaľ sa trošku nezmenší žalúdok). Čítala som, že ak pociťujem hlad môžem si dať doobeda ešte na desiatu kúsok ovocia, prípadne džús (neviem či pri všetkých dňoch), ale horší problém bude vydržať medzi obedom a večerou. Je možné vyplniť olovrant kúskom zeleniny, prípadne ako to riešite vy? Chcel by sa ku mne pridať aj môj priateľ, nemáte niekto skúsenosti, prípadne informácie, či je táto diéta vhodná aj pre mužov? Ďakujem Vám 🙂

perla200
7. jan 2014

@zazulkaa pridaj sa.... aj moj muž sa oddnes ku mne pridáva ale ranajkoval praženicu so slaninou že posledné jedlo🙂

inak ten posuch nič moc dievčatá

miskakyska
7. jan 2014

@perla200 😀 myslíš ten posuch plneny šampionmi?...mne práveže napodiv chutnal 🙂 alebo som bola moc hladná 😀

zufzufmeister
7. jan 2014

Ahojte baby, tak aj ja sa pridávam, po pôrode + 15 kg a už som 2 a pol roka po pôrode, čiže nie je sa na čo vyhovárať... Ja mám problém hlavne s varením, kvoli času, ale v práci máme obedy, tak sa budem snažiť aspoň bielkovinový a sacharidový poriešiť obedmi, lebo ved mäso alebo zemiaky, ryža je stále so šalátom a zvyšok uvidím... No a chcela by som začať cvičiť, ale ked ja som taká lenivá... jajajajaj... budem informovať priebežne

mamami3
7. jan 2014

Ahojte, tak ja dnes opekane zemiaky na panvicke so zeleninovym salatom. Dnes teda druhy den, som hladna a to som mala velku perciu. Uz nech je tyzden za mnou, to si uz zaludok zvykne... inak ja ten posuch velmi lubim, mnam. Teraz listujem katalog lidlu a budu mat od stvrtka celozrnne spagety, tak urcite pojdem kupit.

mamami3
7. jan 2014

Este som sa chcela opytat. Co presne pouzivat na ochutenie salatov? Ja iba olivovy olej. Mala som jeden jablcny ocot, ale to bol hnus ☹ neviem ci treba kupit nejaky konkretny, alebo nieco poradte prosim, dakujem 🙂 a este jedna vec... rukolu som mala dnes prvy krat a mna nezaujala, mate nieco, cim ju ochucujete? Lebo ak nie, tak ja viac lubim obycajny hlavkovy,alebo ladovy salat...

mamami3
7. jan 2014

@zazulkaa v knihe sa myslim aj pise, doobeda si mozes dat dalsi kusok ovocia a poobede na olovrant zeleninu. Tym nic nepokazis. Lepsie ako hladovat. Ak je clovek dlho hladny, potom skor zlyha... takze urcite zacat takto a potom oripadne vypustat ak budes citit,ze mas dost. Ja robim vacsinou recepty z knihy, ale ochucujem podla seba. Hlavne teda mnozstva dodrzujem z knihy a po mesiaci som casto davala mensie porcie, lebo uz mi to bolo vela

2momo2
7. jan 2014

@zazulkaa aj ja s priateľom chceme od zajtra začať. A on je teda jedák, takže tiež som premýšlala nad tými olovrantmi a určite mu budem dávať nejakú zeleninu, prípadne aby nehladoval tak v deň keď sú napr. bielkoviny tak bude jedávať na olovrant jogurt alebo tvaroh. Ja sa bude ale snažiť dodržiavať to tak ako sa má.

zazulkaa
7. jan 2014

@2momo2 ĎAkujeme za info 🙂 Moc sa mu to aj tak nepozdáva, takže od zajtra určite začínam sama, možno sa po čase pridá :D

andrea1516
7. jan 2014

tak ženy ako sa mate dneska?

lydka84
7. jan 2014

@walen tesiiiime sa na teba , som rada ze si sa opat rozhodla 😉

lydka84
7. jan 2014

@mamami3 aj ja som dnes mala rovnaky obedik, opekane zemiaky a k tomu mrkvovy salat 😉

lydka84
7. jan 2014

@kaciatkom radsej pomaly a menej a nepribrat ako rychlo a vela a potom nabrat este viac....ved sme len na zaciatku 😉

lydka84
7. jan 2014

@klobucik
na skorby, UH a vitaminovy den mozes v ramci jedla kombinovat vsetky potraviny povolene v dany den
je to zakazane len pri bielkovinach, tie medzi sebou nekombinujeme 😉

lydka84
7. jan 2014

@babatenko77 @zazulkaa @zufzufmeister @2momo2
nove babenky vitam vas medzi nami 🙂
co sa tyka desiaty , mozete si dat 1 ks ovocie alebo zeleninovy dzus (samozrejme treba dodrzat minimalne
2-hodinovu pauzu medzi jedlami )
na olovrant pomoze zelenina ( v bielkovinovy den teoreticky v malom mnozstve aj jogurt, tvaroh alebo tvrdy syr...len tu by som zvazila to, ze medzi jedlami v bielkovinovy den by mala byt pauza 4 hodiny....takze asi ta zelenina je lepsia ....)
inak mne pomahaju zahnat hlad voda s citronom alebo bylinkove caje, popripade kava ..... 😉

lydka84
7. jan 2014

@mamami3
ja pouzivam na zalievky olivovy olej, tmavy balzamico ocot a citron + korenie (niekedy aj cesnak) + bylinky
rukolu som si kupila vcera tiez, uzastna je ked nou posypes upecenu pizzu k - teda pre mna uzastna 🙂 + pozes trosku na maso posypat alebo na zelninove salaty...nie vo velkom mnozstve a pozor musi byt cerstva inak je horka ...

walen
7. jan 2014

ahojte, tak som tu . povážená , pomeraná aj zapísaná.
Dnes som si dala vajíčka, vývar, zeleninku a krajec chlebíka.
Večera bude vajíčko a zeleninkový šalát. 🙂

lydka84
7. jan 2014

@walen vitaj, som rada ze uz si tuuuuuuuuuu 😉
a to tak malo ti akoze fakt stacilo? ja by som umrela hladom 😒

lydka84
7. jan 2014

@walen a este dufam ze nam pridas do nasej KUCHARSKEJ KNIHY https://www.modrykonik.sk/group/5470/
vela skvelych receptov aspon tak dobrych ako je perkelt, zozal uzastny uspech u mnohych z nas 😝

walen
7. jan 2014

@lydka84 no velmi mi to nestačilo, ale idem teraz večerať a dám si ozaj kopec zeleninkového šalátu a uvarím si čajík bylinkový voláky a bude dobre, ked som sa na to dala musím vydržať 🙂
Ak nejaký recept zasa vymyslím určite ho pridám 😉

lydka84
7. jan 2014

@walen a coze si papala tak malo? nebol cas ? ci ??
no hej zeleninou sa aj ja statocne napchavam ,podarilo sa mi za vserajsoka dnesok zjest 8 mrkiev 🙂

andrea1516
7. jan 2014

@walen ahojky konecne niekto kto je baculka ako ja nie ako tu baby to su oprotinam chute zeny:D sorry baby ale je to tak ...ako sa ty dari?bude ta boliet hlava ale vydrz to potom prejde...a caj cvičiš?

klobucik
7. jan 2014

@lydka84 Dakujem a este mam jednu otazocku ak mozem 🙂 zajtra chcem na obed pizzu mozem na nu dat aj sampinony ? a je asi lepsie ju spravit zo spaldovej muky alebo je to uplne jedno ? 🙂 🙂 Dakujem

walen
7. jan 2014

@lydka84 no veru dnes som to mala dosť nabyté , tak toho času vela nebolo, ale zeleninka to zachráni. Ja som si nakrájala čínsku kapustu a do nej jednu zelenú papriku a polku uhorky trošičku osolila a okorenila a dala som si na to kvapku olivového oleja, premiešala a je to dobré chutí mi to, ja zálievky velmi nemusím , nechutia mi. Tak budem mať šalát aj na zajtra. 🙂

lydka84
7. jan 2014

@klobucik jasne ze mozes, ved forum je na to aby sa diskutovalo no nie ???? takze ich mozes aj 1000 ked vieme radi poradime 😉
na pizzu mozes vsetku zeleninu (hrasok, kukurica, olivy, paradajky, paprika,,,,) ale aj huby , ja mam tiez doma kupene cerstve sampiony ( v naleve nezjem-nechutia mi ) tak idem v nedelu vyskusat ci toto mi zachuti .....a ja uz amm aj rukolu cim si tu skvelu pizzu posypem 😝 😝 😝 😝 😝 uz teraz sa na nedelu tesiiiiim