90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
8. jan 2014

@andrea1516
a este take som nasla, zase ten isty recept + - rozdieli vňň - nepodstatne .... ale postup napisany tak posielam mozno pomoze a zase skveléééééé recenzie 😀 😀 😀
http://zena.sme.sk/c/3593632/naucte-sa-robit-ce...
len teraz neviem ci sa viac tesim na zajtra na brokolicovu polievocku, alebo na piatkove tofu alebo sobotnajsi sosovicovy perkelt alebo nedelnu pizzuuuuuu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
8. jan 2014

@andrea1516
tu je ten link s receznziami, uz som unavena xixixi a malo to byt rozdiely + - 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8815

andrea1516
8. jan 2014

@lydka84 v nedelu mame uh bude pizza mam mnam 🙂

walen
8. jan 2014

ja si spravím zajtra pizzu už sa na ňu teším 😝

nika185
9. jan 2014

ahojte, chodím tu málo aj dnes len tak narýchlo-frmol v práci 😠 , včera som mala vitamínový deń, zapiekla som si jablčka plnené ovocím a pokvapkané pomarančovou šťavou a mala som to na obed, no na moje prekvapenie to bolo vynikajúce, chcela som si tam dať aj škoricu, ale došla mi ráno, lebo som si j nasypala na nakrájané jabĺčka.Večer som mala len zeleninku a len som si lízla s paštéty, keď som robila synovi desiatu. No poviem vám, pre mňa to je teraz utrpenie, ja mám doma troch chlapov a normálne ich vyháňam odo mňa, keď jedia. Teraz ráno mi tak škkroce v bruchu, už pôjdem na ovocie, ale chcela som ešte napísať, lebo potom letím do práce. Dnes ma čaká ryba na masle-mňam.
Hlavne som vás chcela pozdraviť všetky a ešte sa aj opýtať, či sa môže papať aj kyslá kapusta-sudová a hlavne k čomu si ju dať a tiež kyslá smotana, 🙂 🙂 🙂 ,ďakujem a ahojky 😀

dulkagabulka
9. jan 2014

@nika185 kyslá kapusta určite áno, je cenným zdrojom vitamínov a okrem toho produkty, ktoré prešli mliečnym kvasením regenerujú pečeň
ja osobne si robievam aj tzv "picles" - hocijakú zeleninu, kapustu, mrkvu, brokolicu, kaleráb, cibula, čo dom dal- osolím, okorením kmínom a natlačím do 7dcl pohára tak, aby to pustilo šťavu, na to položím jeden pohár naplnený vodou ako závažie, aby bola zelenina stále ponorená pod vodou, inak by začala hniť...ak je natlačená a pod vodou, začne proces mliečneho kvasenia- rovnako ako pri kyslej kapuste..mám to na tácke, lebo sem tam vytečie niečo..ak vysychá, dolejem vodu...po pár dnoch je piklé hotové a môžem používať ako prílohy k jedlám..mne osobne velmi chutí
tu je podrobnejšie o picles
http://varecha.pravda.sk/diskusie/pickles-kvase...

nika185
9. jan 2014

@dulkagabulka super, ďakujem, si zlatá,pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aduss
9. jan 2014

no čaute baby, tak odpadnete..ja som asi tehotná! :D čo teď?

mamami3
9. jan 2014

@nika185 pisala som ti a zmazalo mi to prispevok ☹ tak este raz... kvasenu kapustu mozes, je super. Napr.: falosny segedin, t.j. bez masa, alebo bez zemiakov... ako prilohu k masu,zemiakom, ryzi... ked mas vitaminovy den... mozes ju vlastne kedykolvek, je zdrava, precistuje creva, nic nou nepokazis 🙂

mamami3
9. jan 2014

@aduss 🙂 gratulujem 🙂 tak si dodietovala. Ale ja osbne si myslim, ze tento sposob stravovania nemusis uplne rusit. Len vacsie porcie, aby si ozaj nebola hladna. Vitaminy babatku len prospeju. Aj ked cisto vitaminovy den by som si v tehotenstve dobrovolne nedavala... no na druhu stranu, prve mesiace mozno aj budes mat problem do ust nieco vlozit... uvidis podla situacie. Ale poradila by som som ohladom toho jedalnicka este s doktorkou. Tak este raz, stastne tehulkovanie 🙂

aduss
9. jan 2014

@mamami3 tiez ma to napadlo, ze v podobnom style by som mohla pokracovat..ale nie je to este iste, ze som tehotna..takze zatial pokracujem normalne 🙂

dulkagabulka
9. jan 2014

@aduss blahoželám zo srdiečka.. táto strava je bohatá na všetky zložky potravy, ak sa pri nej budeš cítit dobre, nie je dovod ju prestat jesť...možno len vynecháš vodné dni 😉

vevericka2002
9. jan 2014

@aduss ja tiez cakam, ci alebo nie... 🙂 a gratulujem... 🙂

aduss
9. jan 2014

@dulkagabulka
@vevericka2002
dakujem vam baby..a vevericka ktory den si? 🙂 ja este len 13ty, takze mi ukazuje duchov a niektore testy negativne

vevericka2002
9. jan 2014

@aduss my sme sa prave dosnazili, tak uz len tych 13 dni musim pockat... 🙂 ty si v predstihu... 🙂 drzim palce, aby duchovia zosilneli... 🙂

babatenko77
9. jan 2014

Baby sójové plátky vyprážané asik nemôžem čo??? 😝

lenka1408
9. jan 2014

Ahojte baby, tak pridala som sa aj ja k vám, v tabuľkách som už zapísaná. Začala som 6.1., takže striedajú sa mi dni tak isto ako vám väčšine, čo ste začali 2.1.. Ja som pred 4 rokmi držala oddelenú dietu podľa Lenky Korinkovej a za cca trištvrte roka som schudla zo 76 kg na 51 kg, takže - 25 kg. Potom som otehotnela, počas tehotenstva som ani tak veľa nepribrala, ale potom po pôrode som sa zasa vykrmila na terajších 69 kg. Strašne mi chutilo sladké, takže to je moja vina. Teraz som sa už zaprela a chcela by som schudnúť aspoň na 55 kg, dúfam, že sa mi to s vami podarí.

Dnes je pre mňa zatiaľ najhorší - vitamínový deň, cítim hlad, ale snažím sa preto veľa piť. Mňa totiž od hladu bolí dosť hlava, tak dúfam, že to do večera neporuším a vydržím to.

andrea1516 - ty si písala, že cez vitamínový deň si dáš detskú výživu, ja ju tiež zbožňujem, ale chcem sa opýtať, že či sa naozaj cez vitamínový deň môže jesť, keďže obsahuje cukor, modifikovaný škrob..... malo by sa jesť len ovocie, prípadne zelenina???

Takže držím nám všetkým palce, aby sa nám to podarilo.

babatenko77
9. jan 2014

@lenka1408 Leni aj ja jedávam výživu a myslím si, že je to ok. Ale na večeru by som si ju už nedávala. Skôr ako desiatu.

andrea1516
9. jan 2014

@aduss no gratulujeme a kasli na dietu papaj zdravo ale vsetko babo je dvolezitejsie

andrea1516
9. jan 2014

@lenka1408 ahojky desku vyzivu som si dala na obed a večer už nie a myslim si že opčas prečo nie...ved maš aj v knihe recpet kde davaš do jablka lekvar ...na veceru si davam zeleninu lebo aj samotne ovocie ma cukor ten si davam len doobedu aj ked mam vitaminovy den a ostatne dni si nedavam vyzivu len opcas na vitamin

andrea1516
9. jan 2014

@babatenko77 no vyprazene urcite nie kaloricka bomba a trojobal!!!!

aduss
9. jan 2014

@andrea1516 ďakujem 🙂 ale ešte nie je nič isté, takze zatial sa stravujem podla diety..potom by som pripadne zmenila nejake zasady 🙂

andrea1516
9. jan 2014

@aduss tak tak ranajkuj a zasadu i nechaj a uvidis hlavne aby sa malo babo dobre a potom schudnes to su malickosti popri zdravie dietata 🙂drzim palcek

zeleny_cajik
9. jan 2014

Caute 🙂
U mna dnes ovocny den.
Inak na mna dosla kriza. Po tyzdni dost poctiveho dodrziavania rezimu a cvicenia je vaha uplne rovnaka. Mozno take jedno pohyblive kilo, ktore zlezie hocikedy ked dva dni vynecham sladke.
Takze bojujem s demotivaciou. Dala som si o 15 min cvicenia viac a prehodnotim mnozstva jedla a ne/dostatok tekutin.
Idem precitat, ako sa dari vam 😉

aduss
9. jan 2014

baby, viem, že to sem nepatri, ale neviete niektora davat fotky do negativu?

andrea1516
9. jan 2014

@zeleny_cajik u mna je to ubohe tiez vcer som si zastala na vahe a mala som viac ako pred dietov ale idem dalej citim sa lepsie ked takto jem a uz ma zopar ludi pochvalilo ze ako by som trosku schudla takze dufam ze sa to ukaze aj na vahe ale cakala som po tyzdny ovela viac

mamami3
9. jan 2014

@lenka1408 ahoj ja som dnes mala tiez "vyzivu",ale domacu. Postruhala som jablka, trosku podusila, dala za hrst hrozienok, posypala mletou skoricou. Jablka boli dost kysle. Povodne som si chcela dat do toho aj trosku medu, ale tie hrozienka to osladila,tak nebolo treba. A tiez som si zvykla obcas dat aj tu vyzivu, ale to vtedy skor ked som nestihala nic ine, alebo sme sa zdrzali v meste. A max.k obedu by som si ju dala, vecer sa snazim skor tu zeleninku, kyslu kapustu

ketrinn
9. jan 2014

ahojky volam sa ketrin🙂idem sa pridat k vam od zajtra už som tuto dietku držala a bola som velmi uspešna ,teraz to pojde tažko kedže mi zistili na vela potravin alergiu ale budem sa snažit🙂 mam tu priatelku z minulej diety katuuuuuuuuuuuuulik si tu? 🙂

ketrinn
9. jan 2014

kočandy mate tu aj neaku tabulečku čo sa zapišem?

zuzka3
9. jan 2014

@ketrinn ahoj 🙂 tabulecka tu niekde je par stranok dozadu, musis hladat 🙂 tak ti drzim palce, aby si bola uspesna aj teraz. Mna cakaju vitaminy zajtra a velmi sa tesim, je to moj najoblubenejsi den 🙂