90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
14. jan 2014

@ketrinn
@andrea1516 žienky na škroby by bodli aj slivkové knedlíky 😀 som tak dumala,že či dám zemky s múkou dokopy bez vajca...čo myslíte?

zuzka3
14. jan 2014

@2momo2 zaklad tohoto stravovania je v tom, ze to netreba brat ako dietu, ale ako zivotny styl 🙂 potom to ma naozaj vyznam a je to trvale. A ked aj clovek obcas "zhresi", dolezite je ist dalej. A to vino k zivotu patri 🙂 obcas 🙂

zuzka3
14. jan 2014

@miskakyska no ale muka je uh.. Ja by som to nekombinovala

miskakyska
14. jan 2014

@zuzka3 myslíš?... 😕 trochu celozrnnej by som tam šupla.........

2momo2
14. jan 2014

@zuzka3 to máš pravdu, ale ja musím najprv zhodiť a potom udržiavať správny životný štýl. Takže zo začiatku určite bez alkoholu

zuzka3
14. jan 2014

@2momo2 tak bolo by to lepsie bez, to nepopieram 🙂
@miskakyska uvidis, co ostatne baby ti na to povedia, ale podla mna moc nie...

lydka84
14. jan 2014

@zuzka3
@2momo2
suhlasim baby nebrat ako dietu alezmenu stravovacich navykov a pomaly ale ist dojst do ciela 😉
a prehresky sa sem tam mozuuu , sak aj v knihe sa o nich pise 😀 😀 😀 😀

1veroncek1
14. jan 2014

@lydka84 zaúisana uspesne je to super ked vidim ze nas je tolko vela 🙂 a blbe zistenie ze druhy vodny den je presne na moje narodeniny...hm super vecer si strgnem s priatelom poharom vody :D xxx

zuzka3
14. jan 2014

@1veroncek1 lenze vies aka budes kocka v druhy vodny den? Na to sa tes 😉

1veroncek1
14. jan 2014

@zuzka3 to hej , teda aspon dufam 🙂 inak vcera som mala prvu krizu..vit den a vecer som si spravila dusenu zeleninku a potom som priatelovi robila lečo...tak pozeram ze by som ho zorala ale nakoniec som si nakrajala jednu rajcinua kusok uhorky a to som si dala , cize kriza zazehnana chvalabohu 🙂

1veroncek1
14. jan 2014

citala som tu recepty na pseno, len ja som v anglicku tak absolutne neviem ako sa to tu vola skoda lebo ten recept s hrozienkami a nastruhanym jablckom vyzera uzasne

zuzka3
14. jan 2014

@1veroncek1 no ved to si uplne super zvladla. Pri mne dnes kamoska jedla pizzu a este mi hovori, ze daj si, ja to nezjem. A nedala som si 🙂 moje male osobne vitazstvo 😉 a pseno pohladaj v slovniku 🙂

1veroncek1
14. jan 2014

@zuzka3 parada, tak to super pizza je zabjak aj na mna :, mna tak kolegyna kazdy den skusa v praci ze nechceees dnes to so snickerskou skusala 🙂) hej pohladam lebo vdaka tejto diete nove potraviny objavujem 🙂 a som rada 🙂

1veroncek1
14. jan 2014

inak, kedy by som mohla jest ovsennu kasu s hrozienkami a orieskami?

evelin1986
14. jan 2014

Ahojte damy,tak ja dnes UH a mali sme navstevu,tak chystala pohostenie a uprimne,pri tom zhone som ani chut na jedlo nemala,tak na poslednu chvilu o stvrtej len hrst cestovin celozrnnych bez nicoho...inak nakoniec zhresila bielym vinom(nastastie zapila asi 2 litrami vody) a neodolala som a dala si 4 kolieska suchej bagety pomacanej v olivaci s balsamikom..mnam..inak zatial asi 4.3kg za 10 dni dole-drzim fakt striktne,tak snad nepolavim s nezastane to(kramy cakam) ,caka ma este dlha cesta...dala som si ciel po 1. vodnom -8kg..🙂..drzte mi palce,drzim aj ja vam...🙂

majkapetrisova
14. jan 2014

nooo zajtra mám uhľohydrátový-sacharidový 🙂 a mám už spravené špagety s omáčkou 🙂 teším sa na obedík 😀

zuzka3
15. jan 2014

@1veroncek1 ovsene vlocky su UH. Len ak robis kasu s mliekom, tak si kup nejake speci, s normalnym od kravicky to nemiesaj

ketrinn
15. jan 2014

@zuzka3 ak si mala suche hroznove tak to nieje až taky prehrešok 😀 😀

ketrinn
15. jan 2014

@miskakyska nekombinuj ved muka uh a vajička bielkoviny ty si asi robiš srandičky že? trafila som sa že? ako zareagujeme xixixi

miskakyska
15. jan 2014

@ketrinn Jakubčekovie si ma rozozmiala 😀 ebenci 😀 xixi 😉 nie,fakt..smrtelne vážne som sa pytala,či by sa to dalo dokopy bez vajca........a muku by som použila celozrnnu.....šak múka je v chlebe,pečive,v žemľach ktore jedávame aj na bielkoviny,škroby ako prílohy k našiemu hlavnému jedlu,polievke 😝 😝 to by sme hrešiliii ojojojooooj 😉 😉 😉 😀 či ? ♥♥♥

tosijo
15. jan 2014

baby, poprosím nejaký recept na tuniaka - napadá ma iba šalát 🙂

ketrinn
15. jan 2014

@miskakyska no necham na teba xixii ak zmiešaš muku z vajcom tak je to maly prehrešok🙂 vieš načo som prišla ved škroby je aj kukuričny škrob a pudinky su predsa len z kukuričneho škrobu v škroby by sme mohli aj pudink na sojovom mliečku osladene medom a ovocim čo ti na to? a v škrobovy den je pisany tiež kusok chleba na obed? či? myslela som že len v bielkovinovy den 🙂

ketrinn
15. jan 2014

@miskakyska a neuveriš čo varim xixix mrkvovy gulaš z ryžou potom dam foto aj receptik do kucharky už sa dovara a je velmi chutny🙂

ketrinn
15. jan 2014

@tosijo tuniak v konzerve? či? ak v konzerve neriečim zjem z čiernym rožkom na obed alebo ak čerstvy -osol opepš posip korenim na ryby a opraž na panvici na flore z jednej a druhej strany a ktomu priloha zelenin a chlieb alebo rožok čierny,inač ma tiež nič nenapada🙂

miskakyska
15. jan 2014

@ketrinn zas čítaš medzi riadkami Katarína Katka 😎 .....pýtala som sa či múku dám dokopy so zemiakmi BEZ toho vajcaaa 🙂 vajce nehrozíí dnes..čo sii? 😀 ale nechajme tak debatu o slivkovych knedlíkoch 😝 😝 uvarím si hrstkovú polievku a vec vyriešena 🙂

miskakyska
15. jan 2014

@ketrinn chleba možeš aj v škrobový deň Kati 😵 a čo sa týka pudingov,tak tie nemusím odjakživa...ani mlieko celkovo...brrrr......a potom sa čudujem,že mi kosti hrrkajú a že sa pomaly ,ale isto rozpadám 😀

ketrinn
15. jan 2014

@miskakyska to by som aj ja rada vedela či sa to spoji xiixxi skus potom daj vediet či sa to spojilo🙂 😀 😀 😀

ketrinn
15. jan 2014

@miskakyska mala by si lebo ochvilu budeš chodit ako robot xiixi ,mliečko je zdrave a ak nie aspon cotage alebo jogurty 😉

miskakyska
15. jan 2014

@ketrinn ma neser,šak Ti pííííííííííšem,že kašlem na knedlíky ( si ma prehovorila ) a idem robiť hrstkovúú 😀 😀

miskakyska
15. jan 2014

@ketrinn noo ako robot už chodíím 😀 😀 😀 ale tie cotaage to istia....syry mám zas rada.......náš perníček ešte pekávaš? 🙂 som ho predvčerom piekla..