90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gerdusha
7. jan 2009

27 kg..to fakt..ale hovorim..bolo z coho...a ked je z coho, tak to ide rychlejsie...dokonca som ku koncu mala aj strach, ze to ide akosi rychlo..mala som trochu problemy s vypadavanim vlasov, ale endokrinologicka ma upokojila, ze to moze byt aj tym, ze som po 2 mesiacoch pokoja nastupila do prace, zacinala jesen, cize vela zmien...velmi mi pomohlo pocas diety to, ze bolo leto,cize som vela vela pila, takmer uplne som vylucila sol, ktora je riadna svina, na to si, baby, davajte pozor, bo sol zadrziava vodu v tele, takze sa ju snazte bud uplne vylucit, alebo velmi znizit, no a samozrejme bolo ovela viac pristupnej zeleniny a ovocia ako teraz, teraz som odkazana na obchod a kyslu kapustu 🙂...este som sa od silvestra nevazila, bud to urobim zajtra, aby to bol ukonceny tyzden, alebo az po dvoch tyzdnoch, aby ma pripadny neuspech hned neodradil. telo si predsalen musi zvyknut a nemusi sa to hned ukazat na cisle na vahe...chodievala som obcas aj na toto forum, najma na jar to tu bolo velmi fajn, baby si tu vymienali recepty a povzbudzovali sa..takisto som sama zo seba nechapala, a ani moje okolie, kde sa vo mne naslo tolko sebazaprenia, ale hold, mala som a stale mam svoj ciel...🙂...takze sa kludne pytajte, rada odpoviem...🙂

zuza80
7. jan 2009

v den uhlohydrátov možem jest cestoviny s orechami, či nie je vhodná táto kombinácia?

gerdusha
7. jan 2009

hm, orechy by sa po spravnosti mali jest v OBMEDZENOM mnozstve vo vitaminovy den. orechy su olejnate, najma aradidy a vlasske, ked si ich chces dat s cestovinami, ja osobne by som si dala maximalne pomlete mandle, tie nie su az tak kaloricke...a osladit s medom, aj ked ja by som nesladila vobec...ale to je len moj nazor.. 😉

aniel
7. jan 2009

jesika26a,veď ty si úplná chudulka a ja som si myslela,že keď sme si písali,že si trošku gulatšia ako napr.ja,ale ty si chudulka 😉

aniel
7. jan 2009

gerdusha-no klobúk dolu,ja som schudla len osem,ale určite som nedržala,tak poctivo ako ty a z toho som 3 pribrala,takže,keby som dala dolu 11,to by bolo super a mala by som 60-59 a to by som bola veeeeeeeeeeľmi spokojná 😉

zuza80
7. jan 2009

dík za odpoved gerdusha, a vymyslím si teda niečo iné 😉

ja5ka
7. jan 2009

ahoj rodinka ..velmi sa hanbim vam pisat lebo ma asi vydedite 😒 ..no obed aj veceru boli zemiaky so zeleninou ale po veceri do mna skocili 2grilaze ☹ ..zasluzim si bitku ..no co uz, mozno sa poucim ..a po tom co tu citam, tak gerdusha je moj idol 🙂 ..inak ako casto sa mam vazit ?

gerdusha
7. jan 2009

🙂...idol..ale to hadam nie...dufam, ze tu nevyznievam "premudrelo" 🙂...ja sa len rada podelim o skusenosti...ako casto sa vazit? hm, aj to je dost individualne, ja sa nevazim casto a to kvoli tomu, ze za dlhsie casove obdobie ide dole viac kg, cize je to vacsie cislo, cize vacsia radost..priama umera...🙂..cize ak vydrzis nevazis sa 7-10-14 dni, tak to by bolo super..aspon v prvych dnoch si myslim, ze je to dost motivacne...ale zase: to funguje u mna...

morenka
7. jan 2009

ked ja nedokazem odolat a stale si myslim ze ked rano vstanem na vahu ze tam uz bude menej...zatial rucicka stoji na mieste ale ja verim ze v najblizsom case sa ta rucicka pohne smerom dole a ja budem mat dvojnasobnu motivaciu 🙂 🙂 🙂

ja5ka - povolila si????nevadi....uvidis ze to zvladnes....druhykrat nepovolis...uvidis....to sa moze stat hociktorej z nas.... 🙂 🙂 🙂 🙂 pevnu vôlu zelam.... 🙂 🙂 🙂

aniel
7. jan 2009

tak baby,ja som dnes mala tie zemiakove placky,plnená anklbensom,možno aj 6,myslíte,že to bola chyba?Dúfam,že mi z toho váha nepôjde hore.Dostala som to,tak asi preto som zjedla viac.A to som doteraz nemala lebo stále kojím.Mám sa zabiť,že som taká pažravá a to som si myslela,že ako dnes fajn ani som sa nemala kedy najesť a prišlo 17.00 hod.a zasa som sa napratala .Pôjdem si zastepovať,keď ma to prestane tlačiť v žalúdku.

ja5ka-ty sa nemusíš hanbiť to skôr ja,keby som si dala aspoň menej,ale 2plnené a ostatné len tak počas varenia,tomu sa hovorí pažravosť 😒

schonika
7. jan 2009

cawte kocky no ja sa zatial drzim dnes som mala uhlohydratovy den a teda mala som co robit aby som si na tie dnesne spagety nenakydala aspom pol kila syra 😀 zajtra ma caka tazka skuska ...ovocny den ,snad to prezijem aj vdaka tomu ze som dnes bola na nakupy a doniesla som domov kopu ovocia a zeleniny tak snad ma to udrzi pri zivote 😀

a baby nestresujte sa ze ste si dali nieco co ste nemali,stres neprospieva 🙂

aniel
7. jan 2009

ja sa nestresujem,však ja zajtra je deň,ale som asi nefér voči odtatným,baci ,bai,bac 😀 😀 😀

zuza80
7. jan 2009

aniel čo budeš zajtra varit?ja som chcela pizzu, ale nemám tmavú múku, može byt aj obyč?

gucz
7. jan 2009

zuza80 môžeš aj z obyčajnej. Ja mám najradšej zo špaldovej, navrch pretlak s cesnakom a na to olivy

zuza80
7. jan 2009

o.k tak bude pizza. 🙂

gucz
7. jan 2009

aj u mňa bude pizza ak ju stihnem spraviť. Idem s malou k doktorovi, tak dúfam, že tam nezabijeme celý deň

zuza80
7. jan 2009

namiesto iliv si dám žampiony, pretože olivy mi nechutia

gucz
7. jan 2009

aj to môže byť. Ja si tam možno pridám aj kukuricu a používam aj vitana korenie na pizzu, je fakt dobré. Spýtaj sa báb, ja som pizzo maniak, v lete som sa vždy tešila na UH deň

gerdusha
7. jan 2009

...s kukuricou opatrne...nezabudejte, ze nase stare mamy nou krmili husy, ked ich chceli mat pekne tucnucke a vykrmene... 🙂

gucz
7. jan 2009

gerdusha však samozrejme že nie celú plechovicu, len trocha na potešenie oka 🙂

gerdusha
7. jan 2009

jaaaaj...no tak potom ok teda...🙂

zuza80
7. jan 2009

guzc-takže tiež bude pizza? a robíš ju podla receptu z tej knihy? alebo máš inú

gerdusha
7. jan 2009

inak na UH Vam vrelo doporucujem palacinky zo spaldovej muky...ja som ich mala prave dnes..recept je velmi jednoduchy...dala som si 3 pohare muky a 2 pohare sytenej mineralky, trolililinku vegety a nechala hodinu postat..potom som z tohto mnozstva urobila 7 palaciniek, prvu som ako vzdy vyhodila, ta sa mi nikdy nepodari...palacinky som robila na poriadnej panvici, cize som nepotrebovala ani kvapku oleja. kedze je sezona kyslej kapusty, tak som si do palaciniek zamotala kyslu kapustu s cibulkou a nemohla som sa toho dojest...niekedy si ich potieram paprikovou pomazankou /alebo paprikovo-paradajkovou, daju sa za pomerne lacny peniaz kupit v kazdych potravinach/, alebo si podusim nejaku zeleninku, hriby atd...fakt doporucujem..alebo si skuste urobit posuchy s provensalskym korenim...

zuza80
7. jan 2009

gerdusha dobrý tip a recept,som chcela vediet ako spravit palacinky bez mlieka a vajec

gucz
7. jan 2009

robím z tých receptov. gerdusha tie palacinky sú dobrý nápad, ja som si zasa sem tam upiekla tú pizzu len ako samotné cesto a potrela som to cesnakovou pastou. Mňamky milujem cesnak

miresta
7. jan 2009

ahoj holky, nebudem si vás čítať, pretože som dnes uplne vysylená, ale držím sa zatiaľ super a bez prehreškov.
Držím palce a zajtra som tu, všetko si prečítam, lebo vidím, že nás tu je čím ďalej tým viac - čo je super.

ja5ka
7. jan 2009

morenka, to je aj moj pripad, rano idem ku vahe jak decko ku stromceku 😀 ..ale nie vzdy potesi ! .. a aniel ty si nic nevycitaj ved zas placky mas velmi rada (tak ako ja grilaz🙂 a nerobis to kazdy den, musis sa aj potesit,lebo keby si sa vkuse obmedzovala tak skonci 90 dni a od radosti zjes 90 placiek a mas to spat 🙂 Tak si radsej povedz, ze ako dobre som sa konecne najedla 🙂
Idem hladat nejaky UH recept na zajtra 😵

sisasofi
7. jan 2009

Schonika ďakujem. 🙂

aniel
7. jan 2009

ja by som si najradšej dala zajtra cestovinku,to je moje,ale človešk mieni a deň mení ja som si to porekadlo trocha upravila 😉

aniel
7. jan 2009

možno spravím aj pizzu,ešte sa ráno rozhodnem 😉