90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
11. feb 2014

@lydka84 neviem do teraz som stim problem nemala nykdi poslednom case som si to svimla ...je to jedno vinecham to a uvidime ...zahliadla som neide ze si zacala cvicit a co presne?

lydka84
11. feb 2014

@andrea1516 no ja som mandle jedla na tony a zdrazu pol roka do zadu som tvrdila ze am boli hrdlo a bola to alergicka reakcia a trvalo m,i 5 mesiacov kym som dosla na to ze je zo z madli ....

lydka84
11. feb 2014

@andrea1516 dala som sa na JILL

andrea1516
11. feb 2014

@lydka84 toto mam z uhorkamy ja mozem len malo lebo potom my je zle 🙂

andrea1516
11. feb 2014

@lydka84 ta je dobra ja som ju skusala a umierala 🙂

lydka84
11. feb 2014

@andrea1516 ja mam taky pocit ako zžapal hrdla 3-4 dni apotom to zmizne...divny prejav alergie... a to fakt pri macingovej som ich jedla na tony a nic mi nebolo az teraz sa mi to objavilo

lydka84
11. feb 2014

@andrea1516 je skvela , treba 4 dni vydrzat a potom je to uz v pohode

majkapetrisova
11. feb 2014

vaaaaaaaaaaau 🙂 som pozerala, že si dala dole celkom fajne kg 🙂 super blahoželám a len tak ďalej...ja nie veľa...v piatok sa budem vážiť...a teraz mám menštruáciu a je to náročnejšie, veľa stresu v práci pri ročnom zúčtovaní dane a daňových 🙂 ale nevadí...za každé kilečko som vďačná 😀

majkapetrisova
11. feb 2014

@lydka84 vaaaaaaaaaaau emoticon som pozerala, že si dala dole celkom fajne kg emoticon super blahoželám a len tak ďalej...ja nie veľa...v piatok sa budem vážiť...a teraz mám menštruáciu a je to náročnejšie, veľa stresu v práci pri ročnom zúčtovaní dane a daňových emoticon ale nevadí...za každé kilečko som vďačná emoticon

cutty
12. feb 2014

Ahojte koceny 🙂 Tak dnes moj najoblubenejsi den - UH, ranajky som mala detsku vyzivu a obed si dam asi pirohy a vecera bude sladkeeeee 😀 Akurat sa chystam cvicit, akosi sa mi nechce ale premôzem sa 😉

majkushka
12. feb 2014

@lydka84 vau pekne keby som ja aspon polovicu dala dole z toho co ty 👍👍👍👍👍👍

mirkapramukova
12. feb 2014

Ahojte zienky.Ako vam to ide???Chodim tu nejako pomenej,nejako nestiham.Mala som kruty vykend plny prehreskou ako je vinko chipsi a cokoladka.Samozrejme po veceroch...neviem co sa dialo ale nevedela som to ovladat,ale uz som sa znovu nastartovala a uz od pondelka som zase vsetko dala na 100%.Moja vaha momentalne od vody stoji...este sa ani nepohla.Tak ma to trosku mrzi,ale prikladam to tomu ,ze cvicim.Tak dufam,ze preto.A ten vykend som si v pondelok vo fitku odmakala na plno....ceeeele telo ma boli 😉 😉

lydka84
12. feb 2014

@majkapetrisova ahoj dakujem no a konecne sa to pohlo lebo po vode som stala som spokojna zatial snad to pojde aj dalej dole..... a pracu mame rovnaku ako pozeram a este aj spolu kramujeme xixi .. ja som budem vazit v nedelu rano to je po 45 dni po polke dietky

lydka84
12. feb 2014

@majkushka pekne ale z akej vahy ja ide .... ale urcite das je to pohode len vydrzat zaciatok a potom to ide samo

andrea1516
12. feb 2014

@mirkapramukova ahoj všetci sme mali obdobje prehreskov...🙂a aj ja som si všimla ze tu pišeme pomenej ale nevadi hlavne aby to slo dole....u mna je to take kilo dva hore dole nechapem preco a pritom zapnem kabat co som v januari ani neobliekla nie to zapla nechapem to

majkushka
12. feb 2014

@lydka84 ahojky tak ja som teda zvedava ja po tehu mi zostalo 15 kg a ked som stracala mliečko tak som sa vyžrala 😠 až na 75 fuuuuuuuuu ja vždy chudulinka a teraz brrrrrr no maly už ma 15 mesiacov dojčime sa rano - obed - večer a v noci snad mu bude mliečka dost dneska treti den a zatial v pohode tak uvidim kiež by som aspon 10 kg dalaa dole lebo už sa zle citim fuj ☹

lydka84
12. feb 2014

@majkushka 10 urcite daaaas neboj sa a co sa tyka kojenia s tym ti musia poradit take co koja ja nieeeee 😉

majkushka
12. feb 2014

@lydka84 ano už poradili že sa da tak uvidim 🙂

majkapetrisova
12. feb 2014

@lydka84 ja plánujem až do septembra ju dodržiavať 🙂 do svadby 🙂 možno aj potom... no proste čo najviac schudnúť, ale nemám pohyb, večer aj inú prácu po práci robím, čiže nedá sa...ale musím začať športovať, to viac kilá pôjdu...teraz slabo...pár krát som porušila 🙂 ale netrápim sa tým...radšej pomalšie schudnúť, ako rapídne rýchlo 😀

andrea1516
12. feb 2014

tak ak toto zacne v Lc idem to vyskusat uplne sa my to paci

https://www.youtube.com/watch?v=QhQ_Kmqsav0
matamisi
12. feb 2014

@lydka84 aj ja sa budem v nedelu vazit a aj sa pomeram😉
@andrea1516 to vyzera perfektne😉 aj ja by som rada vyskusala🙂

andrea1516
12. feb 2014

@matamisi ma to v lc zacat jedna co bola zumba instruktorka to zanncme spravila si na to certifikat tak som zvedava ake to je pojdem vyskusat a som zvedava aj na stupenku ak bude vela odkukam veci a kuim si to na doma a cez leto a zahrade budem scvitit so sestrou 🙂ale inac musi to byt ina makacka

andrea1516
12. feb 2014

@matamisi a ako sa ty dari?

matamisi
12. feb 2014

@andrea1516 makacka je to urcite poriadna🙂 skoro kazdy den mam malinky prehresok ale to nevadi ,hlavne ,ze cvicim a citim sa perfektne 😵

andrea1516
12. feb 2014

@matamisi presne u na je to cvicenie este slabe chyba my plavaren ale pre malu je este studena voda musi byt teplejsie a nemam ju kde nechat ked priatel stale robi :(

matamisi
12. feb 2014

@andrea1516 ja cvicim doma,vzdy ked mi malinka spi doobeda pol hodinu a vecer dalsiu pol hodinu....

mirkapramukova
13. feb 2014

@andrea1516 Aj mne to stale skace kilko hore dole ale uz si kg asi nebudem vsimat lebo aj mne su dobre rifle co som ich uz velmi davno neobliekla.Tak sa vahou riadit nemozeme

ketrinn
13. feb 2014

ahojky kočandy nemam čas tu tukat ,len tolko 😨 mam sa fajn vaha stoji dietku držim cca na 85% sem tam maly prehrešok preto tie percenta 🙂 ubytok som zaznačila v obidvoch tabulkach zatial som spokojna,ked bude viac času ozvem sa :ňchodi na moj bazarik aj segra tak budem zapnuta ale niesom tu 😎

lydka84
13. feb 2014

@majkapetrisova s tym suhlasim ze radsej poomalsie..inak ked zacnes cvicit moze sa stat ze kila sa zastavia ale pojdu cm dole, ale cm su predsa dolezitejsie takze to je aj lepsie ak to tak budeee ze viac cm ako kg....j azatial tych 90 +90 potom s auvidi co a ako bude.... 😉

lydka84
13. feb 2014

@matamisi no som zvedava ake to bude po 45 dnoch ja na satach vidim ze sa to zase trosku pohlo tak uvicdime co a ako 🙂