90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
9. jan 2009

ja papám banán každé ranajky práve preto,že najviac zasíti.ale ešte kojím, tak si to snád telíčko spracuje rýchlejšie. ale dik za info.

jesika26
9. jan 2009

zuzka80-ja som jedla na ranajky každý den ale len jeden banán a bez problémov, tak ako si napísala ty, viac zasýtil.Lebo po ostatnom ovocí si ešte viac hladná ako pred jedením.Takže kludne si dávaj do obeda banán.Pre mna to bolo asi jediné ovocie ktoré sa mi nezhnusilo(po diéte-nie som na ovocie)
a kávu piješ???Ja som pila kávu bez cukru a ked tak s umelým sladidlom a dokonca som ho pila aj s mliekom pol na pol a v pohode kilečká šli krásne dole, tak zase sa netreba až tak obmedzovat, lebo potom dlho pri diéte neostaneš

jesika26
9. jan 2009

ja5ka-gratulujem, hned máš pekný den však???? 😀
zuzka80- a v ovocný den som jedla aj oriešky,kupila som si študentskú zmes, samozrejme, že som ju nezjedla na posedenie a mna zasýtilo hlavne sušené ovocie(slivky marhule bez cukru...).banán už nepapaj po obede, tak ako písala miresta má vela cukru

aniel
9. jan 2009

zuza80-aj ja kojím a telo to naozaj rýchlejšie spracúva,tak si ten banán ráno kľudne daj.Malá má teraz 18 mesiacov a ja som prvý krát dostala krámy,tak si to viete predstaviť.Neodolatelná chuť na všetko čo sa nehýbe.Nemohlo to ešte vydržať po dietke?

miresta-dnes lepšie?

ja5ka-gratulujem ,ale ja sa pre istotu odvážim až niekedy na budúci týždeň.

jesika26-aj ja som papala oriešky a dyňove jadierka 😉

miresta
9. jan 2009

aniel - áno už mi je lepšie, aj keď dnes v noci som kašľala, no neviem prečo, lebo minulú noc som spala perfektne. Možno ptŕeto že som sa večer rozčúlila nad manželom. 😖 😠

zuza 80 - tak ak kojíš, to je jasnačka, nad tým som nerozmýšľaľla, to si kľudne daj banánik. To ťa obdivujem, že držíš dietku, pretože ja som bola veľmi pažravá kým som kojila. 😀

jesika - ja pijem kávu aj s cukrom, aj predtým som pila, ale len pol lyžičky, niekedy aj menej. A kilá tiež šli dole, len dúfam, že aj teraz pôjdu tak super. Už nech som zdravá a môžem začať aj cvičiť. 😉

twins
9. jan 2009

ahojte aniel miresta tak uz ste sa dali na dietku ja este nie

miresta
9. jan 2009

ahoj twins - tak poď aj ty, či nemáš čo zhadzovať?

twins
9. jan 2009

gerdusha ahoj tak ja si teraz po dlhom case citam co ste tu popisali ale toto co ty si schudla to je ozajstny uspech tak taku volu ja teda nemam a tych tvojich co i len 20zhodenych kil by som hned brala ak mas nejaky super sposob ako to presne dodrzat napis mi do ip ja som teda skusala aj tuto dietku aj tabletky ale az taky uspech gratulujem a inak kolko mas teraz kg lebo na fotke si dost chuda

twins
9. jan 2009

jaj a kolko len nejak nemozem zacat kazdy den zacinam a vecer koncim

twins
9. jan 2009

aj vcera cely den ovocie a vecer omasteny cerstvy vonavy makkucky chlebik a nie jeden 😝 tak potom zacni este som asi neni uplne pripravena ale tu gerdusku obdivujem to sa mne nikdy nepodari

twins
9. jan 2009

a kde sa tula aniel neni ani na skype

miresta
9. jan 2009

ja som si prv dala pár dní, len takú prečisťovaciu, menej mastné a hlavne ukľudniť žalúdok za tým prejedaním, zbaviť sa všetkých lákediel doma, syrov, jogurtov, zákuskov,......a potom to ide ľahšie. Nio a už som na 4 dni, celkom super to ide.

twins
9. jan 2009

tak ja idem daco robit ahojte vsetky

twins
9. jan 2009

no uvidim dnes znovu zacnem a uvidime do vecera

ja5ka
9. jan 2009

No aj ja som si dala dnes na ranajky banan ale normalne nezvyknem, kedze nekojim 🙂

miresta - som ciala v lunarnom kalendari ze dnes v noci sa budili fajciari a chorí, to mozno vysvetluje Tvoj kasel , tak sa liec a udobri sa s manzelom 🙂

aniel - vtedy to je najhorsie, ja som sa pokusala zacat 3 dni zasebou pred, ale nepodarilo sa, az v den ked som dostala, vtedy mi zas nic nechuti 🙂 a uz teraz sa obavam buduceho mesiaca 🙄

ja5ka
9. jan 2009

twins - vitaj medzi nami .. a nechces zacat zajtra ? zaciname novy cyklus 😉

hedunecka
9. jan 2009

ahojte babulky ja sa k vam pridavam 🙂
dnes mam UH den a mam co robit aby som neskocila po sladkostiax 😀
na obed budem mat cestoviny s cinskou omackou a cinskou mrazenou zeleninkou takaaaa som uz hladnaa 😀 😀

inak dnes ma zacala trapit zaha normalne ma tak tlaci pri prsiax ale mandle nemozem az zajtra som zvedava ci to vydrzim caka ma ovocny den kupila som si najvacsie mango asi co existuje 😀 😀

morenka
9. jan 2009

ahojte kocky....tak ja dneska tiez UH.....dala som si fajnucke cestovinky s omackou...mnamky....na zajtra uz nakupene ovocicko a chcem sa aj ja pochvalit dnes som sa po tyzdni diety vazila 1,5kg zmyzlo!!!!! juchu dodalo mi to taku energiu!!!!

ja5ka - gratulujem si lepsia nez ja...ci za prve 3dni diety ci vseobecne 3dni od posledneho vazenia????

pekny a uspesny den prajem pre tie co maju ovocny den vela sebazapretia prajem a pevne nervy.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuza80
9. jan 2009

tak zatial mi to ide,ani nemám extra velký hlad a ani chute.kávu nepijem, tá mi prestala chutit v tehotenstve, dám si tak raz do mesiaca so svokrou a to tiež bez cukru a mlieka. ja mám rada takú horkú, ked už.banán papám len ráno.
aniel a mliečko máš teda v pohode pri tejto diete?nepocitovala si nejaké zmeny? ja som zatial o.k., ale predsa ešte len štvrtý den je málo.keby sa mi prestávalo tvorit, tak je s dietkou koniec.
ja som žravá aj pri kojení a aj ked som nebola tehotná.proste rada papám.ale ked ma tá váhu už pekne ser..., tak sa viem zatnút a ide to dole.

ja5ka
9. jan 2009

morenka, dakujeme..zatial to ide dobre,ale radsej by som si dala tie Tvoje cestovinky 🙂 aj Tebe zajtra vela stastia ! a dnes mam 4 den este len takze som myslela za 3dni diety 🙂

ja5ka
9. jan 2009

morenka - a inak bahozelaaam aj Tebe !!! dobry pocit, vsak 😉

miresta
9. jan 2009

ja5ka - fakt, ten mesiac ale má silu. 😀 No je mi cez deň celkom fajn, tak uvidíme dnešnú noc. A s manželom sa samozrejme udobrím, ale musím ho trochu potrápiť, nech vie že si nemôže všetko len tak dovoliť. 😀 😝

twins - tak dnes už to nechaj tak a začni od zajtra. 😉

zuza80 - super že to zvládaš, ale máš pravdu, ak by si mala stratiť mliečko, tak hneď prestaň, ale pri kojení je dôležité veľa piť, ako pri tejto diete. 🙂

hedunecka - cestovinky ľúbim aj ja. Zajtra si sa zásobila, ale vieš že pri mangu nesmieš 2 hodiny po jedení nič piť? Dráždi to žalúdok a dostaneš krče. Píše sa o tom, a ja to už mám aj vyskúšané. Jedla som ho večer, na to som zabudla že nesmiem piť a dala som si čaj, a v noci som sa zobudila s takými krčami, že až. ☹

zuza80
9. jan 2009

kočky a ako je to so žampiónmy. ostali mi ešte ked som si robila pizzu a zajtra by som si na nich udusila nejaké masko.niekde som čítala, že sú neutrálne.tak čo myslíte?

morenka
9. jan 2009

ja5ka - vyborny pocit fakt.....velmi ma to povzbudilo...dufam ze to takto pojde dalej🙂

miresta
9. jan 2009

zuza80 - ako myslíš neutrálne? Ja ich jem kedykoľvek, keď jem zeleninu.

zuza80
9. jan 2009

niekde som čítala, že hríba patria do jednej z tej skupín, už si nepamatám do ktorej boli zaradené, snád to ešte nájdem, ale že žampióny sa možu vždy.teda okrem ovocia, to je asi jasné.takže možem miresta, ved zajtra je zeleninka.

miresta
9. jan 2009

zuza80- jasne že môžeš, ja ich jem ako zeleninu, vždy keď mám chuť na zeleninu, tak kde sa hodí, dávam si aj šampiňóny.

a kde ste baby, ako ste prežili ovocko?ä

Ja uplne v pohode musím sa pochváliť, a práve si ešte dávam jabko. Lebo doteraz som sa šantila s malou. 🙂

aniel
9. jan 2009

baby-ja to asi vzdám ,zasa som to porušila asi neni ten správny čas 😒 pre mňa 😎

ja5ka
9. jan 2009

aniel ! ty čert ! 🙂 ..nevzdavaj ! ..nevadi ze si porusila..to je len take blbe obdobie ono to prejde a zas sa nakopnes ale nevzdavaj sa a stale sa snaz, zajtra si navar nieco co mas fakt rada a poriadne sa najedz a uvidis ze to pojde ! a čo sa tyka ovocnych dni, tam si pomoz malou autosugesciou : čistím sa - mám radosť 😉

miresta - super ! aj mne to celkom slo, prave som sa vratila z jedneho baru od kamaratov, vsetci oslavovali a ja len o cajiku 🙄 ..ale vonku je kosa takze aj dobre padol ..už sa tešim zajtra na kapra 😵

ja5ka
10. jan 2009

..neverim, ze Vas este deti nepobudili 🙂 Tak co je ? uz si pisem len sama so sebou ? 😕