90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
6. mar 2014

@mamami3 no mohla by si aj nam do kucharskej knihy prispievat nech inspirujes aj nas ostatneeee 😝 😝 😝
https://www.modrykonik.sk/group/5470/
no ja som tu cez mobil velmi malo nakolko na to nemam nervy 😀 😀 😀 😀

marinka58
6. mar 2014

@lydka84 no obed ta pizza zeleninova a vecera kusok tvarohovej torticky zajtra pečiem lebo mame oslavy
a ked si dam zajtra viem ze uz aspon v sobotu nezhresim, ked uz budem mat pokostované 😅

lydka84
6. mar 2014

@marinka58 no na tom nieco je....ja som na dnes robila ryzovy nakyp takze dost mozne ze prave preto nemam chute na sladke...a zajtra vecera bude normalna cestoviny kedze som namlsana "sladkeho" dopredu 😀 😀 😀 😀

marinka58
6. mar 2014

@lydka84 mi tu mm vynukuje griotku 😝 by som si hned dala ale dieta nepustí 🙄

dulkagabulka
6. mar 2014

@lydka84 ja som od minuleho vodneho zastala na vahe...ani som nepribrala, ani neschudla..ale faktom je, ze som dietu porusovala...stale zachovavam dni po sebe, ako sa patri, avsak vecerne prehresky, ked doma varim, mi davaju zabrat
momentalne mam pol kila menej ako po prvom vodnom...

matchgame
6. mar 2014

@lydka84 vieš čo, sem tam sa utrhnem a dám večer nejaké brušáky 😀 ale nič extra.
začala som ale chodiť na ultrazvukovú liposukciu. tie baby čo tam chodia majú úbytok aj 10 cm...samozrejme na viac sedení...tak som zvedavá 😕

lydka84
6. mar 2014

@marinka58 😀 😀 😀 strasne s nim xixixi ...ja nastastie vobe cnepijem takze jedine co je v tejto dietke zakazane vobec nekonzumujem takze vlastne ja nemam zakazane v dietke nic 😀 😀 😀 😀

mamami3
6. mar 2014

@lydka84 ved to, len ja sa cez ntb vela nedostanem... deti su ako pijavice, u nas je ntb momentalne ako tabu, lebo hned vrestia ze oni tam idu... a to maju 4 roky a 1 rok 🙂 neviem co bude ked bud mat 10-15.. a myslus ze tam mam davat aj take obycko recepty? Lebo ja dost jednoducho si varim, casto podla knihy hlavne a vy tam take super receptiky davate skor 🙂

lydka84
6. mar 2014

@dulkagabulka ahoj to nevadi ja osm tak po prvej vode nabrala hned stratenu vodu a stala som 2,5 tyzdna...to s apohne neboj sa...klen tie vecerne prehresky skus obmedzit a pohne sa to 😉 😉 😉 😉

lydka84
6. mar 2014

@matchgame no tak to sim zvedava aj ja ti poviem, ja som za tie 2 mesiace tiez dala dole po 10 cm 😀 😀 😀 len moju penazenku to nebolelo len svalovicu som mala par dni 😉

matchgame
6. mar 2014

@lydka84 tak to je úplne perfektné! a svalovica prejde, len aby sa centimetre nevrátili 😉

lydka84
6. mar 2014

@mamami3 vsetko co varis tak kludne davaj, aj tie najjednoduchsie, (ja som tam dala ze narezeme jablka a posypeme skoricou - a par bab to nadchlo a papaju tak do dnes ) ved tie obycajne su naj lebo sa rychlo urobia a kopa bab nema cas a ani chut travit v kuchyni hodiny 😉 😉 😉
tak sup sup vsetko zaradom co ta napadne nech sa nam to tam trokus nakopi ...ak mas fotky aj s fotkami len ich nezabudni oznacit do akych dni patri a dat nazov co to je ..... 😝 😝 😝 😝 😝
tesiiiiim sa 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
6. mar 2014

@mamami3 a podla knihy je tam velmi malo rceptov ja som ju asi 3 krat mala na receptoch otvorenu tak to bude super ked ich tam pridaaaas 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
6. mar 2014

@matchgame tak svalovica po 5 dnoch presla a teraz sa snazim robit maximalne 2-dnove pauzy pri cviceni ak sa mi fakt ze enchce alebo nevladzem 🙂 🙂 🙂

evelin1986
6. mar 2014

@lydka84 ahoj.ja tiez frcim dalej🙂..dnes vitaminy, na ranajky jablko a pomaranc,potom som isla do posilky,riadne si nalozila,bola som tam skoro 2 hodiny...a obedovala az okolo 15:00,po cviceni nebyvam hladna ...mala som v chladnicke kel,tak som si cast z neho podusila,dochutila a zdlabla ho...a odvtedy uz nejedla,dako ma zasytil naporiadok🙂

lydka84
6. mar 2014

@evelin1986 no super tesiiiim sa ze to ideeeee no po cviceni ani ja extra nezvyknem byt hladnaaa ale potom ked to na mna pride uff 😝 😝 😝 a co planujes papat zajtra?

lovacka
6. mar 2014

@lydka84 ako si robila tu syrovu omacku v bielkovinovy den?

evelin1986
6. mar 2014

@lydka84. nuz,bielkoviny nie su moje top,tak este nie som rozhodnuta celkom...dlho som nemala vajicka,tak mozno nieco ako spenatovy privarok s vajickom,alebo len prazenicku...pripadne na vareche som videla recept na zapekany ruzickovy kel so syrom,tak by som mozno vyskusala aj nieco take..syr som este nemala vobec,len na tajnasa v ramci hriechov🙂...inak len tofu..a hoci mi chuti,pre mna to nikdy nebol a ani nebude syr....vsetko ale bude zavisiet od casu,lebo zajtra namiesto fitka mam v plane vyluxovat cely byt..tak ako sa hovori- najskor praca,potom placa😀

lydka84
6. mar 2014

@lovacka takto :
https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=Syrova+...
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
6. mar 2014

@evelin1986 ze ti necham kluce aj od mojho ked budes rozbehnuta v upratovani 🙂 🙂 🙂
no ja popravde ani neviem co je moje top ... ako nastastie sa tie 4 dni striedaju ..... takze zo vsetkeho trosku ....ja som prave rozymslala na nedelu ze na tej hrubej panvici opeciem syr ..ako keby vyprazany ale bez obalovania a opeceny a k tomu ze urobim zelerove hranolky 😝 😝 😝 😝 😝 no uvidim este do nedele dalekoooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evelin1986
6. mar 2014

@lydka84 jasneee,dojdem aj k Tebe😀...vies co,ten syr znie dobre,a zelerove hranolky som este nejedla,mam daku averziu k zeleru odkedy som do seba pchala stonkovy v surovom stave🙂..ale tak ta zelerova bulva vo forme hranoliek by mozno oklamala moj zaludok🙂 a akurat som si uvedomila,ze mam v mraziaku 400g dobrej suncicky...a asi by nebolo odveci ju zjest...ak nebudem stihat varit,tak si na nej posmaknem🙂..inak keb y si sa ma na zajtrajsie jedlo neopytala,ani si nespomeniem,ze tam na mna caka...dakujem🙂

lydka84
6. mar 2014

@evelin1986 ja som si zelerove hranolky zamilovala, neskusala som este pecene v rure, robim ich v oleji (okrem vitaminovych dni) tym ze zeler neobsahuje skrob tak nenasiaknu olejom ..... a po vybrati ich este vyberiem na utierku papierovu nech ten prebytocny olej este ide prec a potom bastiiim 😝 😝 😝 😝 no vidis to vobec na svaoj zaludok nemyslis xixi 😀 😀 😀 ...len skoda ze byvas tak daleko hned by som ti nechala kluce 😎 😎

evelin1986
6. mar 2014

musim ich teda vyskusat..kupim si zajtra zo dva kusky..ale ak to bude bleee,tak nie,ze ja pridem k Tebe upratat,ale Ty prides ku mne ich dojest!!! 🙂

lydka84
6. mar 2014

@evelin1986 jeden ti staci na 7-8 krat tak to s nim neprehanaj hej ?? je to syte a vela si toho nerob prihrievane nie su dobre a nezabudni ze sa vyprazaju v osolenom oleji 😝 😝 😝 😝
a dohodneme sa xixi

evelin1986
6. mar 2014

@lydka84 mam pocit,ze sa tu niekto zlakol😀..oki,rady beriem na vedomie a neboj,zajtra ich este robit asi nebudem...ale dam vediet🙂..a teraz uz je cas ist spat...nech telo moze chudnut v pokoji..dobru🙂

mirkapramukova
6. mar 2014

@evelin1986 tie zelerove hranolky su fakt super...velmi ich mam rada.Aj tebe budu chutit,uvidis

lydka84
6. mar 2014

@mirkapramukova @evelin1986
dobruuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirkapramukova
6. mar 2014

@lydka84 Ahoj,ja pokracujem s vami.Ide mi to celkom fajn az na par prehreskou.Ale ide vaha dole aj s prehreskami.Tak dufam,ze to pojde aj dale.Chodim tu pomenej lebo vecer chodim cvicit tak nieje casu na sedenie pri nete. 😉

matamisi
6. mar 2014

Ahojte....pomooooc ja som dnes straaaaasne vela cokolady pojedla 😅 a na uajtra vobec neviem co si mam spravit 😝 pizza mi nechuti a cestoviny tiez nie 😕

beruska64
6. mar 2014

@lydka84 ja som to vo februari flákala, ale isli dole aspoň dve kilecka.