• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

28. marca 2017 
@lydka84 ja som mala minule bielkoviny opeceny syr...mnamka,lepsi nez vyprazany:wink:
@1veroncek1 pekny rozdiel,gratulujem...
@lydka84 aj ty mas krasny rozdiel,gratulujem.... idem si aj ja odfotit :dizzy_face:
Dnes sme boli vo wiedni v SISI muzeu tak som obedovala az o 17.00 udeneho lososa so salatom....pana beka,ale teraz som zas hladna.... :sweat_smile:
9. mar 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@matamisi no ja vyprazany moc nemusim ale taky opeceny na sucho na panvici 2 krat do roka si dam :slight_smile: ....asi som sa ho ako mala prejedla spolu aj so spagetami ze teraz ma uz nejako neberie ani jedno a ani druhe :wink:
a dakujem len mi je velmi luto tej riflovej sukne, nikdy som lepsiu a oblubenejsiu nemala, uz mi pada na bedra a to na nej nemusim rozopnut zips a ju vyzleciem aj obleciem ..... a tym padom ze ju mam nizsie o 7-10 cm tak je dlha, pockam mesiac dva a prerobim ju na mensiu aby som ju mohla nosit zas.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 potom s nej budes moct dve spravit :wink:
A tu je moje foto :dizzy_face:
9. mar 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Len skoda ,ze sa nedaju odfotit tehotenske rifle,lebo ja som s tymi v januari zacinala :astonished: a tieto nasledovaly po nich :grinning:
9. mar 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi dve urcite nieeee ... peken to ide aj u teba :wink: :wink:
9. mar 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata krasne vysledky mate
dufam ze aj na mne si za mesiac dva niekto vsimte ubytok :sweat_smile: lebo zatial po dvoch tyzdnoch ziadna slava a to ked si predstavim ze denne aj cvicim :rolling_eyes:
9. mar 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka neboj ono to ma svoj zmysel preco sa vazi a meria az po 29 dnoch :wink:
9. mar 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim:slight_smile:
dnes som si kupila pulovrik a opasok :grinning: abymi nepadali rifle ked schudnem :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra mamvitaminyrano upeciem banan a celyden sa budem hrat na bylinozravca :grinning: :grinning:
9. mar 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka bude z teba zajacik :grinning: :grinning: :grinning: ci zajacica?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ee cica :grinning: :grinning:
9. mar 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. mar 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale ake to je nefer ak priberame tak rychlo ale ak chudneme tak ide to taaaaaaaaaaaaak pomalinky
9. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka no neviem ako ty ale ja som tych 11 kil priberala mozno rok, rok a pol a dole som dala za 2 mesiace, nemam sa na co stazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 asi mas pravdu len neviemci ich aj ja damdole za dva mesiace :sweat_smile:
9. mar 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja viem ze mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ides z nizsej vahy ak jaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry:
9. mar 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies co si nadavam ze som blba....po porode som pekne schudla do vsetkeho som vosla a vypasila som sa ako prasa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka tak snad prvy aj posledny krat :wink: :wink:
9. mar 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tak ako hovoris uz ak schudnem tak budem musiet davat sakra pozor
9. mar 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby.mozem sa pridat :slight_smile:
10. mar 2014 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 Ahojky. Skvely vysledok.... Uz sa ta ludia vypytuju, ako to robis? Ze takto krasne chudnes?
10. mar 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucxy jane kludne sa pridaj
10. mar 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,
tak ja dnes vitaminovy den a uz mi teda zacina liest krkom vsetko citrusove :sweat_smile:
mam banan v kokose posypany orieskami.ale uz asi dnes posledny krat a tak skoro asi nebudem robit uz mi neide na chut, ved ho mam skoro zakazdym na obed v ovocny den.
zajtra si teda asi aj ja urobim ten syr aj ked veru neviem ci ma doma necaka kapor este peceny.uvidim ale celkom by som si dala syr a k tomu salatik s mozzarelou a jogurtovy dressing. alebo nejaky karfiolik.
10. mar 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ahojte ja mam dnes vitaminy, ale uz sa mi podaril jeden kiks :cry: Deti si zelali aby som im upiekla kakaovy zavin a uz som stihla jeden kusok z neho okostovat aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dufam ze do vecera sa uz budem drzat na uzde ! Neovladla som sa a teraz si to vycitiam :angry:
10. mar 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..mne dnes mm navaril zemiakovu polievku,mnam a je vyborna...uz som dva taniere zjedla :astonished: na veceru sa musim krotit :grinning: teraz pojdem s babami von nech ju nevidim,lebo ju zjem celu :grinning:
10. mar 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte ja mam dnes zas vitaminovy uz mi to ide von krkom to ovocie :D :D
ale zajtra maskoooo :slight_smile: sa tak tesiiim :slight_smile:
10. mar 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucxy jasne ze mozes budeme len radi :wink:
10. mar 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatkom ahoj uz ano, prave som bola po 9 mesiacoch na kontrole na gastre a lekarka na mna prve slova "vy ste schudli, a ako?? " zlata ..uz to fakt dost vidiet :wink: a mna to velmi tesiiii sice ste tak 10 kg chcem dat dole, ale vsetko ma svoj cas predsa a radsej pomaly a navzdy ako rychlo a s JOJO efektom :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cutty nevadi ide sa dalej :wink:
10. mar 2014 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petta87 no ako tu tak citam, tak po tych + - 70 dnoch nam asi vacsine vitaminove dni lezu krkom xixi
10. mar 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 mne po 15 dnoch uz lezie krkom :grinning:
zajtra si budem robit ten syr opekany a salat s mozzarelou k tomu. Dnes vyjedam uz aj oriesky lebo isto uz nemozem ovocie ani vidiet a to este vecera. A v stredu ma caka kapustova polievocka taka mnamka...na zajtra si dam aj jednu cerealnu zemlu sa tiez uz tesim :grinning:
10. mar 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok