90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
10. mar 2014

@lovacka ja som dnes mala sosovicovy perkelt + celozrnu bagetu som si pochutnala skvelo a na zajtra chcem spusit tie pucce ci jak sa to vola .... a vitaminy nejako prezijem a potom asi masko uz som ho nemala mesiac 😝 😝 😝

lovacka
10. mar 2014

@lydka84 ja som si teraz na veceru opiekla cuketu uz som nemohla ovocie tak hadam nevadi. a idem si urobit syr a zelerove hranolky a tekvicu na zajtra
ako ste robili ten syr a hranolky?ste davali olej?neroztiekol sa vam syr?

lydka84
10. mar 2014

@lovacka je to vitaminovy den cize je to na tebe ci po 12-stej budes papat dalej ovocie alebo si das zeleninu, orechy, semienka, takze vobec nevadi
pouzila som Eidam - Karicka na vyprazanie
a tu su vsetky odpovede na tvoje otazky : 😉
https://www.modrykonik.sk/group/5470/bielkoviny...

lovacka
10. mar 2014

@lydka84 tak neviem co som robila zle ale nieco ais hej sa mi to roztieklo cele
🙄

lydka84
10. mar 2014

@lovackmala si ten syr na vyprazanie?

lovacka
10. mar 2014

@lydka84 rodinna tehla ze vraj na vyprazanie...ale ja som nedala olej 😝 tak ci nie preto

lydka84
10. mar 2014

@lovacka to je ina jedna je tehla rodinka a druhe karicka na vyprazanie , preto sa ti to roztieklo, ..... a ja som dala asi 1/2 čl oleja takze v tom to nebude urcite 😉 nabududce treba skusit ten spravny syr ale aj to bude mnamka budes to mat este chrumkavejsie lebo to bude tensia vrstva syru 😝 😝 😝 😝

lovacka
10. mar 2014

@lydka84 urobila somsi zelerove hranolky na sucho skor nie na oleji a k tomu tu tekvicu este a salatik uhorka paradajka a mozzarela....no bude to mnamka

lydka84
10. mar 2014

@lovacka peikla si tie zelerove hranolky v rure ??

lovacka
11. mar 2014

@lydka84 nie na panvici 😀 ale potom som pochopila ze asi v rure by to bolo jednoduchsie 😝

lovacka
11. mar 2014

vcera som sa len tak zo srandy premerala v pase a ani -1 cm nie je tak ako isto neviem co si mam o tom mysliet 😅

lydka84
11. mar 2014

@lovacka aj v rure by sa asi roztiekol to zalezi od syra ale mnamka to aj tak bude uvidiiis 🙂

lovacka
11. mar 2014

@lydka84 jasne ze bude sa normalne tesim na obed
len ma skor serinka ze nechudnem...nechapem tomu

lydka84
11. mar 2014

@lovacka momentalne ani ja ale mesiac ide do splnu nabera a my s nim takze to neriesime...od nedele pojde vaha dole uvidiiis 😉 😉

keikasik
11. mar 2014

Ahojte, ani mne vaha nejde dole...skor isla hore (bolo dost prehreskov) , ale dnes som sa aspon dostala znova na -10, tak som zvedava zajtra po vode ako na tom budem...ale ziadna slava...ciel asi nedam, ale ked necudujem sa ved ani necvicim🙂 rozmyslam ze po konci 90 dni si dam 28 dni macingovu...ale to este uvidim🙂 Drzte mi palcie dufam ze dnes tu vodu dam...

lovacka
11. mar 2014

@keikasik a v com spociva macingova dieta?

keikasik
11. mar 2014

@lovacka 28 dnovy detox, http://www.week.cz/28-denni-ocistny-program-pod...
ale este neviem...raz som ho drzala a super...7kg za mesiac ale lepsiu plet som mala a nebola som taka pomarancova..(celulitka)

lydka84
11. mar 2014

@keikasik aj @aduss ma dnes vodu , vodujete spolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
11. mar 2014

@keikasik myslis ze macingova zaberie s takymi vysledkami dnes po 90-tke ??? moj osobny nazor ze moc nie ☹ aj ked je pravda ze je ohodne prisnejsia ako toto ...

keikasik
11. mar 2014

Okolo obeda som myslela ze niekoho zjem ale uz to preslo🙂)

keikasik
11. mar 2014

@lydka84 prave to vaham, ci sa trapit y macingovou ci sa to oplati...

misena741
11. mar 2014

@lydka84 ahojkyako sa drzis?Ja celkom dobre.sobota zemiaky , vecer placky.nedela osuch, vcera vitaminy ovocie,dzusik,mandle.dnes maso salat.ubytok zatial par dkg.inak potiahnem urcite este mesiac.aspon do 21.4.

lucxy
11. mar 2014

Ahojte..ja dneska ryza so sojou...vcera som mala tofu na cibulke s fazulovymi strukmi..mnam 🙂

1veroncek1
11. mar 2014

mnam dnes UH vecera , kupila som si v lidli ovsenne susienky a zapijam to cajikom 🙂 pochutnaníčko 🙂 a na obed bola zel. polievka a talianska foccacia s cherry paradajkami , sampionmi a ciernymi olivami 🙂

1veroncek1
11. mar 2014

@lucxy ahoj, a ty aku dietu drzis ? lebo toto sa v tejto 90 dnovke nepapa ...teda papa ale nie po sebe dni a ani spolu

lydka84
11. mar 2014

@keikasik xixi nonaststie nezjedol nik teba 😀 😀 😀 😀 😀 ... podla mna sa neoplati radsej dat udrziavacacku a potom sa uvidi co a ako dalej .....ja aj pri tejto dietke varim casto jedla od macingovej .,.... skus to skor takto 😉

lucxy
11. mar 2014

To znie dobre... 🙂

1veroncek1
11. mar 2014

@lydka84 ozaj lydus, a na ten moj nepodareny zaludok som si kupila chlorellu , poznas to ? tak dufam ze mi pomoze takto organic najprv nez nejake lieky a doktori

lydka84
11. mar 2014

@misena741 no ziadna slava ako snazim sa ale na uh den cize dnes to bol ze riadny mix dobrot 😀 😀 😀 😀 , ale sak na UH veceru (a olovrant) sa moze nie ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale v celku sa da, zajtra vitaminy ... konence kramujem tak aj chute sa uz kludnia 😉 😉 😉 😉 do 21,4 . - to akoze do velkej noci? ci ??

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 ja som skusala pucce a bolo to ako pizza teda lepsioe ako pizza som si fajne pochutnmala osattne ais idem zmrazit 😖 snad budu take fajne aj po rozmrazeni