90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
31. mar 2014

@rosa197 super tesiiime sa a meter hladaj je dolezity ver mi .... je to fajn ked vids ze cm klesaju aj napriek tomu ze vaha stoji ...

rosa197
31. mar 2014

@lydka84 Viem, v mojom prípade sú cm velmi dôležité...mne váha nejde dole, len minimálne...alebo teda do teraz to tak bolo, no vždy som len nejedla, a doma sedela za PC 😀 ...uvidím, či s pohybom to bude inééé...ak nie, vzdávam sa 🙂

lydka84
31. mar 2014

@rosa197 ale nevzdavas, urcite to s pohybom pojdem ...ja som vlastne od druhej vody dala dole co sa tyka vahy minimum kg ale cm pekne sli dole este a to je prave cvicenim ....

zazulkaa
31. mar 2014

@lydka84 Veď sa predsa nesnažíme aby sme to potom nabrali naspäť 🙂 Nehovorím odriekať si navždy, ale s rozumom 🙂

lydka84
31. mar 2014

@zazulkaa sak toto toto, tak hura na udrziavacku ...ci? ake mas plany dalej?

catherrine
31. mar 2014

kuk tak ja som dnes nezacala s cvicenim ale umyla som okna xi a rozbila telefon fnuk..

zazulkaa
31. mar 2014

@lydka84 No kedže váhovo stojím, skôr sa to kolíše hore dole, pôjdem na to cvičenie aby som ešte aspoň v cm dala niečo dole 🙂 takže neviem či nepotiahnem túto 90 dnovku ešte a potom sa uvidí, tá udržiavačka je ozaj taká povolnejšia, bojím sa, že by som pribrala ☹

lydka84
31. mar 2014

@catherrine takze zajtra zacnes ???? 😝 😝 😝 😝

lydka84
31. mar 2014

@zazulkaa no ja do velkej noci este 90-tku idem dalej, idem si oddietovat tie moje prehresky 😀 😀 😀 😀 velka noc neriesim tam si pochutnam ale s rozumom a po velkej noci idem na udrziavacku .... podla mna to moze pomoct ak nebudes mixovat v ramci jedla, telu zmenis rezim co by mohlo pomoct zas k rozhybaniu metabolizmu a strate kg .... vies ako myslim ze sice obed a vecera nebudu to iste - mozu byt iny druh bielkoviny alebo obed bielkovina vecera skrob...ale budu podla delenia podla 90DD , tak si o tom nerozmyslala?????

zazulkaa
31. mar 2014

@lydka84 no stále nad tým premýšlam, to čo si napísala má čosi do seba 🙂 len stále sa neviem rozhodnúť..potiahnem ešte ten mesiac 90 dnovku aj s cvičením a uvidím čo to spraví...a potom dám udržiavačku + skúsime ten beh striedať s cvičením..priateľ súhlasil, tak ve dvou se to lépe táhne :D.. čo hovorí tvoj na zmenu? 🙂

lovacka
31. mar 2014

ahojte,
tak ja mam dnes odcvicene 😝 dnes som cvicila Jill - 30 days shred a plus 40 minut orbitrek a 200 brusakov 😝 akoze Jill mi dala riadne zabrat 😝
na zajtra som si urobila leco s vajickom 🙂 uz sa aj tesim

lydka84
31. mar 2014

@zazulkaa no logiku to ma .. a s tym ze ak budeme mat chut "zhresit" tak zamixujeme sem tam na obed skroby + bielkoviny - podla knihy ,,,,, telo nema rado stereotyp lebo ked si na nieco zvykne, mina sa to ucinku takze podla mna je dobre dat po 90 dnoch zmenu nejaku ... trosku ho zase zosokovat a zmenit system, aj ked @misena741 je ukazka toho ze aj ked sa v nieco dlhodobo vytrva tak efekt sa dostavi .... 😉
ten moj mi povedal ze " ta zdala si sa mi nejaka tensia" ... este ze nebol pri mne by som ho pokusala...... radsej to nekomentujem 😖 😖 😖 😖

lydka84
31. mar 2014

@lovacka som rada ze si z Jill nadsena ako ja 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
31. mar 2014

@lydka84 no mam dost dnes to isto....len by som potrebovala postupnost vysvetlit v jill nech necitam celu diskusiu 😅
zacala som dobre tym 30 days shred?

lydka84
31. mar 2014

@lovacka
vacsina zacina so sheredom 3levely: 1 level cvicis 10 dni, ides na druhy cvicis 10 dni a ides na 3 a cvicics 10 dni
potom ripped, 4 levely: 6dni cvicis + 1 den pauza a ides na dalsi level
potom 6w6p , 2 levely , civicis 1 level 3 tyzdne s tym ze 5 dni cvicis + 2 dni pauza a potom level 2

ostatne este nastudovane nemam, @matamisi doplna aj cardio myslim , ak ti toto pride malo, popytaj sa jej s cim to kombinuje 😉

lovacka
31. mar 2014

@lydka84 cize ten 30 days sa sklada z troch roznych levelov hej?

lydka84
31. mar 2014

@lovacka ano presne tak , su to tri levely kazdy cvicis 10 dni

lydka84
31. mar 2014

@lovacka a potesim ta treti je podla mna najlepsiii , tak sup sup cvicit aby si sa k nemu precvicila co najskor 😉

lovacka
31. mar 2014

@lydka84 hej sak dnes uz mam odcvicene 😅 rozmyslam ci by som nedokazala rano odcvicit Jill a vecer orbitrek 😝

lydka84
31. mar 2014

@lovacka no ak mas na to cs chut a sily tak preco nie 🙂 🙂 🙂 ja osobne rano nerada cvicim nevladzem 😠

lovacka
31. mar 2014

@lydka84 sak to ze keby som rano vladala vstat skor o pol hodku 😝

lydka84
31. mar 2014

@lovacka o hodku pol hodka cvicenie + predychanie + sprcha ..... 😀 😀 😀 😀

lovacka
31. mar 2014

@lydka84 sak toto sak toto 😀
ale som sa zapotila pri Jill teda

lydka84
31. mar 2014

@lovacka a budes potit stale 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
31. mar 2014

@lydka84 len ja neviem kliky robit 🙄 toto jedno za ten svet neviem urobit 😝

lydka84
31. mar 2014

@lovacka rob zenske a postupne to pojde..ja som na zaciatku urobila 2 teraz dam aj 20...

2momo2
1. apr 2014

dievčatá kde ste? dnes sa nechudne? 😀 ja mám za sebou 2 x Jill Level 1 a som veľmi spokojná - super pocit , dúfam, že mi to pôjde aj ďalej 🙂

lydka84
1. apr 2014

@2momo2 ahoj civicme predsa, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prave som odcvicila 1 krat ripper level 2 som mokra ako mys ale ten super pocit je na nezaplatenie a zajtra hura voda vodickaaaaaa - posledny 91 den dietky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

2momo2
1. apr 2014

aj ja som dnes bola spotená tueším ešte viac ako po prvom cvičení. Celý deň som mala svalovicu ale teraz po sprche je to super. I keď obávam sa, že zajtra bude zasa svalovica. No nevadí, raz to prejde a snád prídu aj výsledky. Mňa čaká voda v piatok - ale nie ešte 91 deň - ten až v utorok

lydka84
1. apr 2014

@2momo2 no ja som najhorsiu svalovicu mala po 2 dni tam som musela dat den pauzu myslela som ze sa ani z postele nepostavim a to este v praci som bola na sluzobke a cely den na nohach a a este ako gratis opatky 😀 😀 😀 😀 😀 no ja som mala mat vodu v sobotu ale to by som nedala cez vikend tak som posunula o dalsi cyklus tak to vyslo na posledny den ...som zvedava ako to pojde uz teraz som hladna 😀 😀 😀 😀 😀