90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
30. mar 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tam my sme uz zacali, poniektori už aj končime......

kto sa chce pridať je samozrejme vítaní, aj so zapisanim sa do nasich tabuliek aspon s vasimi menami a datumom zaciatku....

posielam linky kde sa kniha da stiahnúť v slovencine a v cestine (je to divne ale kazdy preklad je iny...a kazda dovoluje v dane dni nieco navyse...odporucam pozriet obe a zosumarizovat to spolu s linkami ) a link na www v svk stranku kde je vysvetlenie - princip + 90 receptov (zase trosku inak ako v knihach) + link v slovincine ( ak som dobre pochopila tam tato dieta vznikla a su tam asi naj rozpisane potraviny co kam patri) kniha je prehladnejsia co sa tyka informacii a link je lepsi na recepty odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

knihy na stiahnutie:

http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-diet...

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

adresy na linky:

https://sites.google.com/site/locevalnadieta/po...

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa ubytky dopisali vzdy po vodovom dni ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a este ak to nechcete zverejniť tak sa aspoň zapíšte – mená a zaciatok diety aby sme vedeli koľko nas je a koľké ideme za svojimi cielmi ale doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kľudne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom do každého dňa !!!!!!!

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

prosim pridavat len recepty !!!!!! aby sme sa inspirovali navzajom popripade pod #90dd si budeme odkonzultuvavat kam ktoru potravinu zaradit, ine komentare budu mazane, ma nam to pomoct pri vareni v napadoch alebo v tom ako sa co pripravuje a nie na ine debaty...tie budeme nadalej viest tu na tomto fore

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 :

a este rozdelenie potravin podla dni pre zopakovanie :

RAŇAJKY 8:00-12:00
vsetky druhy ovocia cerstve aj susene, oriesky, semena, ale aj ovocno-zeleninove dzusy
(ovocie je super ked si ho posypete skoricou, hlavne jablka,banany, mandarinky a pomarance)

DESIATA:
1 ks ovocie alebo oriešky

OBEDY a VEČERE podľa typov dní: 12:00-20:00

BIELKOVINY:
jeden druh bielkoviny (maso bez koze, ryby, morske plody, tofu, sojove platky alebo kocky, vajicka, mlieko a mliečne výrobky : syr, tvaroh, biely jogurt, smotana ) + ZELENINU + vyvar (zeleninovy alebo kuraci) + 1 krajec celozrneho chleba
(nikdy sa nemiešaju dva druhy bielkovin, takze bud mliecne vyrobky alebo maso alebo vajicka alebo tofu alebo .......... (ale mozu sa kombinovat mliecne vyrobky medzi sebou, cize napr na sopsky salat si mozete urobit zalievku z bieleho jogurtu )
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 4 hodiny
večera: 1/2 obeda + zelenina, bez vyvaru, bez chleba

ŠKROBY:
- plodiny s vysokym obsahom škrobu !!!!
ryza, zemiaky, kukurica, susena fazula,suseny hrach, susena soja, sosovica, cicer, (mozu sa aj miesat čiže zemiaky + sosovica, sosovicovy privarok + zemiaky v supke) + ZELENINU+ zeleninovy vyvar + 1 krajec celozrneho chleba
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1/2 obeda + zelenina , bez vyvaru, bez chleba

UHLOHYDRÁTY:
cestoviny s rôznou zeleninou ,pizza s paradajkovou omackou, sampionami a zeleninou, slane pecivo, pracliky, slane kolace velkosti pizze z kysnuteho aj nekysnuteho cesta, palacinky alebo lievance BEZ VAJEC A BEZ MLIEKA !!!!! , ale aj obilniny a vyrobky z nich: pohanka, jacnem, proso,pšeno, vsetky druhy vlociek .............. (patrí tu aj polenta - kukuricna kasa, slovenská ryža, tarhoňa, kuskus, musli,"polystyrenove chlebiky"...), vsetky jedla z muky ...
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1 ks torty alebo 3 mensie kolaciky alebo 3 kopceky zmrzliny a k tomu 10 g horkej cokolady - na varenie - POVINNE , ak nie ste na sladké tak slané pečivo alebo 1/2 obeda

VITAMINY:
ovocie, orechy, semena, popripade zelenina ,mozu byt aj kompoty, ovocne polievky, zeleninove polievky, pecene ovocie alebo zelenina,varené ovocné kase (dochucovat mozete umelym sladidlom)
(POZOR nepatria tu susene strukoviny a kukurica !!! - tie patria k škrobom )
- jesť môžete v tento den kazde 2 hodiny

OLOVRANT
- ak ste hladny dajte si zeleninu, popripade malo sladke ovocie (čiže nie banány, hrozno, hrušky, žltý melón)

MEDZI 20:00-4:00 NIC NEJEME

NEUTRALNE POTRAVINY :
- zelenina (okrem susenych strukoviny a kukurice)
(zeleny hrasok a zelena fazulka su zelenina - nemaju vysoky obsah skrobu )
- huby
- korenie
- bylinky
- orechy a semena
- jedlé gaštany
- kokos

VODOVY DEN
- 29 deň, pijeme len vodu

PITNY REZIM
nezabudajte na pitny rezim , kava a caj sa piju bez cukru a bez mieka .............. v knihe sa pise ze ak musite do kavy mlieko tak sojove .....(pise sa o tom v knihe na 62 - den v rubrike Nechuti vam? )
veľmi chutna je voda s citronom ( zazvorom , skoricou )
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
30. mar 2014

@catherrine mam to stiahnute v PC alebo cez youtube

catherrine
30. mar 2014

@catherrine takze ripped a shred to neni to iste? ja som myslela ze to sa cvici to iste len odznova xi

catherrine
30. mar 2014

@lydka84 no ved keby mi nieco nebolo jasne urcite sa opytam xixixi

lydka84
30. mar 2014

@catherrine veru nie najprv mas shred 3 levely po 10 dni, potom ide ripped to mas 4 levely s tym ze cvicis 6 dni + 1 den volno, potom zvyknu baby cvicit 6w6p, tam mas 6 levelov: 5 dni cvicis + 2 oddychujes a dalej to zatial nastudovane nemam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
30. mar 2014

@catherrine odporucam skupinku tu na MK https://www.modrykonik.sk/group/2077/ foto uzastne motivacne, tie ma nakopli k cviceniu a v oznacenych prispevkoch najdes co cvicit ako a aj kde sa to da najst na nete...ale kludne sa pytaj, poradim ak budem vediet, aj @matamisi cvici takze urcite aj ona poradiii 😉

catherrine
30. mar 2014

@lydka84 dakujem za infoooo 🙂 🙂 🙂

lydka84
30. mar 2014

@catherrine
NZ aj nabuduce 😉

catherrine
30. mar 2014

@lydka84 😉 😉 😉 idem asi buvat takze zelam vsetkym dobru nockuuuu

lydka84
30. mar 2014

@catherrine ja by som tiez mala, lebo nevstanem do prace ,,,,,,ale ten posunuty cas ..nejako sa mi necce este 😀 😀 😀 ....sladke sny

catherrine
30. mar 2014

No ved to ze ani mne velmi nie xi no este sprcha atd..kym sa tam dovalim bude aj kopec hodin xixixiix a dakujem podobne... 😀

rosa197
30. mar 2014

čo to cvičiiiite 🙂 aj ja chcem vedieeeť 😀 😀

matamisi
30. mar 2014

@catherrine jasne aj ja poradim...staci sa len opytat a my urcite poradime...deboj cm len tak sa budu stapat,len treba vytrvslo cvicit...ja uz 3mesiac koncim,a normalne sa zo mna stala zavislacka na jilllien...den bez nej je strateny den 😉 a vo stvrtok vam sem hodim fotku moju motivacnu co som zvladla za 3mesiace 😵

matamisi
30. mar 2014

@rosa197 cvicime jillian michels

moje2deti
31. mar 2014

tak som na konci. u mňa akési sklamanie, ale zase lepšie ako nič. za celé 3mesiace som nedala do úsť chleba, pečivo (na UH som jedla múčne jedlá) a nejedla som nič, čo by bolo pripravené na oleji - všetko len dusené na vode a dala som dole 7kg - aj to iba za prvý mesiac, za druhý a tretí nič. zišlo mi dole 4cm zo stehna, 5 z brucha a to som išla z vysokej váhy 80kg a mám iba 164cm. teraz si dám týždeň pauzu a potom asi budem pokračovať 😉

kaciatkom
31. mar 2014

Ahojte dievcata.
Ja som zo seba velmi sklamana. Uz 2 tyzdne sa pohybujem medzi 69 kg - 67,2 kg. Teraz po vikende mam tu vrchnu hranicu. NEviem sa udrzat na kratko, co sa tyka sladkosti... Tento vikend bol uplny zabijak... Vobec som nepila vodu a len same sladkosti jedla. Ale zistila som dovod, preco mi tak isli na chut 😠

tiffanytheo
31. mar 2014

Ahojte.Dnes som zacala s dietou ...tazko sa mi daco dodrzuje a som zvedava ako to zvladnem...najvacsi problem ze zboznujem jedlo :P ale ktora z nas nie 🙂 poprosila by som keby ste mi vedeli recepty ktore Vam najviac chutia.Dakujem.A nezacne daktora so mnou??? 🙂

zebatox
31. mar 2014

@tiffanytheo ahoj neboj prvy tyzden je taszi ale radsej jedz viac ovocia kym sa ti stiahne zaludok

lydka84
31. mar 2014

@matamisi na fotku sa tesiiiim 😝 😝 😝

matamisi
31. mar 2014

@lydka84 aj ja som zvedava ci bude nejaky rozdiel,dufam,ze ano 😵

matamisi
31. mar 2014

@lydka84 jeeeeej aku peknu profilovku mas 😉

lydka84
31. mar 2014

@moje2deti a nejdes s nami na udrziavacku ???? nech si telo trosku oddychne a zmeni rezim? podla mna aj to by mnohlo pomoct ze zmenis poradie a kolobeh dni, pre metabolizmus to bude nieco ine a je vysoka pravdepodobnost, ze ho to opat nastartuje k lepsiemu spalovaniu 😉

lydka84
31. mar 2014

@kaciatkom a co je ten dovod?? som zvedavaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
31. mar 2014

@tiffanytheo
ahoj a vitaj medzi nami ..... jedlo mame radi vsetky takze sme na tom podobne 😉 pozvala som ta do nasej kucharskej knihy - nasa skupinka tu na MK, tam su receptiky co a ako varime a co mame radi 😝 😝

lydka84
31. mar 2014

@matamisi dakujem, aktualne 24-hodinova 😀 😀 😀 no urcite rozdiel bude ja som videla po druhom mesiaci co si dokazala ato uz vtedy mi padla sanka 🙂 🙂 ..... tak sa velmi tesim.... ja pridam tiez ako som vyzerala v prvy den dietky a ako vyzeram teraz 😉

zazulkaa
31. mar 2014

@lydka84 Gratulujem k úspechu 🙂 narážam na foto so sukňou, perfektný rozdiel 🙂

lydka84
31. mar 2014

@zazulkaa dakujeeeeeeem... no na jednej strasne sa velmi tesim ale na druhej to bola najlepsia sukna mojho zivota tak rozymslam ze ju celu prerobim na mensiu .... 😉

zazulkaa
31. mar 2014

@lydka84 Samozrejme ju prerob, nebudeš sa jej predsa vzdávať 🙂 a zase ťa bude motivovať dalej sa držať 🙂

rosa197
31. mar 2014

Zapísala som sa do vašej tabulky...len neviem, kde mám meter ☹ neviem sa momentálne odmerať..tak som dala aspoň vááhu 🙂

lydka84
31. mar 2014

@zazulkaa sak toto ze ked z nej odstrihnem po obvode 15cm tak potom nesmiem pribrat uz 😀 😀 😀