90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
2. apr 2014

a dnes som sa merala,vazila a fotila 😵 presne -11kg za 90 dniiiiiii 😵 😵 😵

catherrine
2. apr 2014

Aj ja mam dnes prvy den s Jillien uspesne za sebou 😀 😀 😀 zatial dobre pocity bola to makacka no dala som to tusim nie som na tom s mojou kondickou az tak zle xixixi uvidime ci bude svalovica 😀 😀 😀

lovacka
2. apr 2014

@catherrine u mna svalovka bola az na druhy den prvy sa mi zdal pohodicka 😀

catherrine
2. apr 2014

@matamisi paraaaada 😀 😀 😀

catherrine
2. apr 2014

@lovacka s tym ratam ze to tak bude xi

lydka84
2. apr 2014

@matamisi ahoj ano, a dokonca sa aj podarila, 2x kava a voda s citronom cely den 😝 😝 😝 😝 😝 rano am caka vazenie a meranie

lydka84
2. apr 2014

@matamisi blahozelam k zvladnutie 90 DD 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mas nadherne ubytky vo vahe a hlavne v cm ........... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 velka gratulacia odomna ideeeeeeeeeee 😉
som hrda ze sme to zvladli 🙂 🙂

matamisi
2. apr 2014

@lydka84 tak to ti gratulujeeeeeem....ja dufam,ze buducu vodu nebude mat mm volno ,lebo sa zblaznim....a zajtra bude mi mm udit pstruhov co dnes vecer nachytal 😵

lydka84
2. apr 2014

@matamisi ja chcem dat este jednu na velky piatok 😉

lovacka
2. apr 2014

@matamisi gratulujem naozaj pekny ubytok...ja som sa takto nefotila ale tak hadam bude aj na mne vidiet ubytok 😝

matamisi
2. apr 2014

@lydka84 aj ja som uz nad nim uvazovala... 😵

lydka84
2. apr 2014

@matamisi xixi my mame fakt vela spolocneho 😝 😝 😝 😝

matamisi
2. apr 2014

@lovacka tak sa teraz odfot...to je najlepsia motivacia,ked mam depku tak si vzdy pozrem fotky s 1.1.14 a hned si aj zapinam JILL 😵

lovacka
2. apr 2014

@matamisi , @lydka84 ked vodu tak poriadne na velkonocny pondelok 😀 😀
ja mam vodu v pondelok...neviem ale ako dam vitaminy na velkonocnu nedelu 😝

lovacka
2. apr 2014

a vaha mi uplne ze stoji....vobec neklesa 🙄 bestia jedna

matamisi
2. apr 2014

@lovacka tu sa nastastie neoblieva 😀 my hladame vajcia a zajacov v zahrade 😀 takze na vode urcite nebude skor cokoladovy den bude 🤐 😲 😀

lovacka
2. apr 2014

@matamisi tak to mas teda stiastie 😀 😀 😀
pocuj ty cvicis Jill od zaciatku?ja len dufam ze aj mne sa podari schudnut...aj ked je pravda ze som 5kg schudla ale aj tak do ciela daleko a na seba vela toho 🙄

lydka84
2. apr 2014

@lovacka neboj ono sa to pohne treba len vydrzat 😉

estachova
2. apr 2014

tak ja dnes akože posledná voda 😖 , ale zjedla som pár lyžíc zel. šalátu a teraz mi mm nalial slivovičku, lebo som dostala ms, tak zajtra aj tá váha asi nebude bohvie aká nízka, lebo som naliata 😠 , asi si dám ešte jednu vodu po ms 😒

lydka84
2. apr 2014

@estachova no tak si 0,5 kg odrataj 😉 ale tesim sa na vysledkyyyyyy

estachova
2. apr 2014

@lydka84 teraz pozerám, že máš novú foto
moje výsledky nebudú až také ohromujúce asi dohromady len -5kg, ale uvidím na cm, a od pondelka idem na jill., teraz som bola chorá a celá rodina mala brušnú virózu 😝

lydka84
2. apr 2014

@estachova hej zverejnila som sa trosku konecne vyzeram takze ze sa mozem ukazovat svetu 😉

matamisi
2. apr 2014

@lovacka ano od zaciatku sa kamaratim s JILL... 😵 😵 😵 a som od nej zavisla,zboznujem ju 😀

lovacka
2. apr 2014

@matamisi staci jedno cvicenie denne od Jill?
ja sice sa snazim este kombinovat orbitrek len ci to nie je malo

nika185
2. apr 2014

@matamisi krásna zmena, gratulujem 🙂

matamisi
2. apr 2014

@lovacka ja som januar len shred cvicila vo februari som doobeda ripped a vecer kickbox a v marci doobeda 6w6p a vecer banish 😵 vzdy ked mam cas a detska mi spia tak sa snazim cvicit ,asi som psycho,ale ja sa potom citim perfektne ked idem spotena do sprchy 😝 este mesiac by som chcela takto cvicit a potom chcem zmiernit... 😝

nika185
2. apr 2014

ahojte dievčatá, dlhšie som tu nebola 😖 , no posledne, keď som si vás čítala, tak to bolo o tom ako nás hodne stuká, že kilá nejdú a nejdú dole a teraz čítam samú jillien Michels, takže super, že sa to pohlo takto, ja síce necvičím, ale som po vode a dole mám -8kg/90dní, no a teraz som sa rozhodla, že asi začnem s Jill cvičiť, takže si to naštudujem a pridám sa ku vám 🙂 . Na udržiavačku ešte nejdem, budem do Velkej noci ešte pokračovať a potom uvidím.
A pozerám, že Lydka si si dala fotku, vyzeráš super 🙂

lovacka
2. apr 2014

no som zvedava aky budem mat vysledok po druhej vode 😝 lebo cvicim naozaj poctivo len vaha stoji....
idemdo sprchy a spat rano zase do prace 😝
dobru noc dievcata

lydka84
3. apr 2014

@nika185 dakujem 😉 ale stale tam je 10 kil ktorych by som sa chcela este zbavit ....

lydka84
3. apr 2014

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉
tak hlasim vysledky po skonceni 91 DD dietky :
vaha -13,8 kg
hrud: -10 cm
mischelin nad pasom - 21 cm
pas -12 cm
mischelim pod pasom -17 cm
body -9 cm
stehna -5 cm
vsetko ostatne v nasich tabulkach .......

Prajem pekný deň 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂