90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

catherrine
25. apr 2014

Dobru noc zajtra vitaminy....

elienocka
26. apr 2014

@zebatox 🙂

lydka84
26. apr 2014

dobré ránko ..... ako sa mame a ako sa nam dari s dietkou ???? uz sme zaklimatizovane po sviatkoch ??? 🙂 🙂

zebatox
26. apr 2014

Ahojte ja uz som opäť nabehla na dietku vcera uspesne vitamíny a dnes zivanska so zelerovymi hranolkami 😝 tesiiim na obed

zebatox
26. apr 2014

Ludia mam problem asi uz nezvladam dietu lebo ma prehana ked sa najem :/ ked mam ovocie tak pohoda ale ostatne dni...

lydka84
26. apr 2014

@zebatox ta co sa deje??? nepridavas nieco?

catherrine
26. apr 2014

Ja mam zasa taky problem v ovocne dni 🙂 🙂 🙂 ja ked si dam tu zeleninovu polievku rozmixovanu tak beham na Wc o dusu xi dnes som uz bola 4X a kde este do vecera xi no ale aspon mi to trochu precisti creva xixixi 😀 😀 😀 😀

zebatox
26. apr 2014

@lydka84 pravexe nepridavam nic ani nic take nejem :/

lydka84
26. apr 2014

@catherrine toto moze byt tym ze miesas ovocie a zeleninu, o tom som v knuhe citala ze sa to moze stat 😀 😀 😀 😀

lydka84
26. apr 2014

@zebatox hmmm divne to je

zebatox
26. apr 2014

@lydka84 no nebviem uz som xkrat drzala tuto dietu a ani raz 90dni stale mi bud bolo zle alebo nieco take

matamisi
26. apr 2014

@lydka84 prosim ta vedela by si mi poslat link kde by som si mohla knizku tu dvojku objednat? Bola som u nas vo knihe a povedaly mi,ze oni ju nemaju, lebo, ze ta dieta neni uz moderna 😝 no blbci 😀 tak by som si ju chcela cez net objednat... 🙂 vies o nejake stranke kde maju aj dobre ceny? Diky

jeinabe
26. apr 2014

@zebatox ta čo to s tebou?

@matamisi ja som na tú knihu tiež pozerala, skús martinus.sk, alebo ABC knihy 😉 ...ja ešte počkám, mám čas 2 mesiace......

jeinabe
26. apr 2014

Ináč dievčatá kúpila som si novú hrnčekovú kuchárku 😉 , tak snáď niečo sa bude hodiť aj na našu diétku....

matamisi
26. apr 2014

@jeinabe diky....a vies prosim ta ako sa ta knizka presne vola?

lovacka
26. apr 2014

caute cice 🙂
my sme dnes boli cely den mimo dom 🙂 a dnes som mala bielkoviny ale kedze normalne jedlo sa kupit nedalo tak som si dala langos s kyslou smotanou a syrom 😀 ale bez vecere za trest 😝 este teraz mi je tazko 😅 zajtra si urobim nejake fajne zemiaciky v rure zapecene 😉
a vaha vecer ukazala 75,6 sa tesim na to ako pokorim 75 a priblizim sa k 70 tke 😵 😵 😵 😵
a za odmenu som si kupila kranu riflovu suknu na traky a pocuvajte tu velkost......ze M 😀 😀 😀
taku mam radost ale ze taku ze normalne rozmyslam ze na tejto delenej strave aj ostanem...a budem to striedat asi mesiac udrziavacka mesiac 90dnovka uvidim ale tesim sa velmi z vysledkov...ludia ma chvalia a velmi dobre to padne po takej dobe sebazapierania 🙂

jeinabe
27. apr 2014

@lovacka waaauuuu veľkosť M? super....ináč aj ja sa teším, kedy už pokorím 75 kg, naposledy som mala 75,9kg 😉 ....ja som tiež rozmýšľala, že budem v tom pokračovať, alebo aspoň zdravšie sa stravovať...ale to by mi trebalo lepšie naštudovať 😀 ...u mňa bude najhoršie to, keď sa zase vrátim k sladkostiam.....

matamisi
27. apr 2014

@jeinabe dakujem,uz som nasla dnes budem objednavat 😵
@lovacka super gratulujem.... veru je to perfektny pocit ked ta okolie chvali 😵 aj mna odkedy nosim len kozenku tak vela ludi ma chvaly ako super vyzeram 😵

matamisi
27. apr 2014

@lydka84 dobre ranko,no co ako bolo na svadbe,vytancovana si? mohla by si dat fotku aka krasna si bola v satach 😉 urcite si dobre vyzerala 😉

zebatox
27. apr 2014

@lovacka super blahozelam k Mku🙂

lydka84
27. apr 2014

@matamisi dobre rano, na svadbe bolo fajn, potiahla som do 3 cca a foto zavesim dajake ak chces len musm stiahnut 😉

lovacka
27. apr 2014

dievcata dakujem Vam krasne 🙂 bez Vas by som to nedala 😉
normalne sa mi nechce verit ze 10kg mam 😉 dole.z 85 na 75kg za dva mesiace...uzasny pocit

lydka84
27. apr 2014

@lovacka len tak dalej 😉

romanettka
27. apr 2014

Skvelý čajík, pomáha v chudnutí 🙂
Aloe Blossom Herbal Tea je prírodná zmes lístkov, bylín a korenín špeciálne pripravená tak, aby poskytla vynikajúcu chuť a arómu. Teplá aromatická atmosféra tohto nápoja vás dokonale zrelaxuje a uvoľní. Je absolútne bez kofeínu a je upravený tak, aby občerstvil a oživil vaše vnímanie, či ho pijete ľadový alebo horúci. Tento fantastický detoxikačný nápoj je skutočne medzinárodný produkt, ktorý v sebe spája ingrediencie z Číny, Jamajky, Egypta a Indie. Každá zložka bola vybratá tak, aby pomohla vyvolať tonizujúci účinok kedykoľvek, keď pocítite stres z uponáhľaného dňa: škorica a pomaranč je na osvieženie, pomarančová kôra a klinčeky zase dodávajú teplú ovocnú chuť, nové korenie a ďumbier upokojujú. Skombinovaný s kvetmi aloe z našich vlastných plantáží, tento nízkokalorický nesladený, osviežujúci nápoj zabezpečí podstatnú časť vášho denného prísunu tekutín, prirodzene tlmí chuť do jedla.

STIMULUJE: pečeň, srdce, pankreas, obličku, slezinu, pľúca.

POMÁHA PRI: detoxikácia, cukrovka, podporuje trávenie, pankreas, nadutosť, antiseptikum, vyplavenie usadenín, krvné zrazeniny, prirodzený odvod vody, obmedzuje hnilobné procesy, obmedzuje krvácanie, zápaly hrdla, menštruácia, dýchacie cesty, bolesti končatín, srdcový rytmus, svalové a kĺbové bolesti, poruchy rovnováhy, závrate, chrípka, cholesterol, tlak, astma, kašeľ, klimax, dvanástorník, žalúdočné vredy, nervový systém, zápcha, nadváha, pálenie záhy, kloktadlo, čistič obličiek, uvoľňuje kŕče, poruchy spánku, dezinfikuje, obklady, zápal prostaty, sedacie kúpele, obličkové kamene, znižuje pocit na zvracanie, gynekologické zápaly, zápal močových ciest, mykózy, plesne

OBSAH: 25 čajových vrecúšok samostatne balených do ochrannej fólie

DÁVKOVANIE: je možné ho piť podľa chuti, horúci či chladený. Z jedného čajového vrecúška je možné pripraviť až 1,5 - 2 litre čaju perfektnej chuti. Nesladiť cukrom.

majkushka
27. apr 2014

@lydka84 ahoj daj my link na tabulku nejako som polavila ale idem znova k vam mesiac sme všetci sa liečili ale tak znova začinam od zajtra dakujem

jeinabe
27. apr 2014

Čaute baby, joj páči sa mi to, ako sa vieme podporovať...naozaj.....aj keď len jedno slovko, aj to pomôže....dnes som mala na obed rybu (veľmi málo papám rybky), ale bol to môj najlepší obed za celú diétu.... 😉 ...mňaaaam....idem popridávať recepty, kým malý spinká.....držte sa.... 🙂 🙂

jeinabe
27. apr 2014

@majkushka skús stranu 1660...niekde tam sú linky..... 😉 😉

lydka84
27. apr 2014

@matamisi takto to vyzeralo ...