monicka14
Používateľ monicka14 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monicka14.
monicka14
18. apr 2022

Ppzri fb skupinu emocne jedenie a vyziva,barbara sviezena

monicka14
6. mar 2019

@sutaz Kvety nechtíka sa vo Welede zbierajú ručne. Zber prebieha hneď ráno. V tejto dobe majú kvety najvyšší možný obsah cenných látok.

monicka14
19. feb 2019

@sutaz Spinkacie rituály? Najskôr poriadne pobehať celý dom, vyjašiť sa, lebo počas dňa bolo toho málo... A nesmie chýbať rozprávka. Niekedy to nekončí len pri jednej...

monicka14
15. jan 2019

Proteínová diéta gouté je účinná, má francúzsky pôvod, klienti na heureke sú väčšinou spokojní. Vzťah medzi konzumáciou proteínov a chudnutím je podopreneé vedeckými štúdiami. Diéta pozostáva zo 4 etáp. Proteínmi možno predchádzať i pred rednutím kostí. Bielkoviny tiež budujú čistú svalovú hmotu bez toho, aby som pribrala a aby sa mi hromadil v tele tuk. https://www.goute.eu/kategoria-produktu/proteinove-tycinky/ - proteínové tyčinky majú vysoký podiel proteínov a málo sacharidov, sú irčené aj špotrtovcom, ale tiež na štíhlu líniu, ak chcem schudnúť. To platí aj o proteínových palacinkách gouté https://www.goute.eu/kategoria-produktu/palacinky-zmrzlina/

monicka14
9. jan 2017

@silvinkabb
Alebo skús proteínovú diétu, kolegyňa nemohla schudnúť a tvrdila, že nikdy neschudne. Jedla výrobky gouté a napokon schudla. Samozrejme, nejedla to dlhodobo.

monicka14
22. nov 2016

@jane124 Pre mňa je ketodiet veľmi jednotvárna, málo pestrá. Mne sa osvedčilo gouté - chuťovo aj cenovo.

monicka14
7. okt 2016

@aneta426 ja som vyskusala goute.eu , pomohla, ale pri ziadnej diete nemate zarucene, ze nenastane jojo efekt. Clovek jednoducho musi zacat celkovy zdravotny styl: zelenina, pohyb...

monicka14
27. máj 2016

pozrite aj www.goute.eu tam nájdete vysvetlenie aj jedálniček. Mne sa podarilo dať dole 8 kg.

monicka14
27. máj 2016

Baby, ja som schudla s bielkovinovou diétou gouté. Nebolo to pre mňa drastické, iba prvé 4 dni. Potom som vôbec nebola hladná. Čo som pozerala, majú rozšírený sortiment a, myslím, najlepšie ceny.

monicka14
18. jún 2015

Ahoj, ja chudnem 8. deň s prot. diétou gouté a 2,5 kg dole. Jupííííííí🙂)) Ide to fakt rýchlo.
Tak len sa držme a vytrvajme, cieľ je na dosah🙂)))

monicka14
10. máj 2015

@shanis Ahoj,môžeš pozrieť aj www.goute.sk - sú omnoho lacnejší, výrobky majú tieto ketog. diéty veľmi podobné, príp. ropvnaké-

monicka14
9. máj 2015

Ahojte, ešte chudnete? Nechce sa mi všetko čítať🙂)) Ja začínam od zajtra. Nakúpila som si gouté výrobky a idem surovo do toho. Minulý rok sa mi podarilo schudnúť krásnych osem kg. Potrebujem aspoň 5 kg schudnúť.

monicka14
24. feb 2015

@scandya Ahoj,scandya🙂
Čo máme nové?🙂 Okrem toho,že život prináša stále niečo nové, je jedna vec, ktorá bude asi stále - a síce, že žena neustále chudne alebo si musí kontrolovať váhu. Hihi.
Mala si si objednať na začiatok aspoň po jednom kuse z rôznych výrobkov, lebo poznáš - 100 ľudí - 100 chutí🙂) Teraz majú veľa nových dobrých výrobkov. Ja keď sa rozožeriem, vždy si potom nasadím pár sáčkov🙂) TEraz po zime sa musím tiež kontrolovať, chcela by som zhodiť nejakých 5 kg. Tak som si dala tak 2 vrecká denne + ostatné jedlá zdravo a striedmo🙂

monicka14
9. dec 2014

Bielkovinová diéta www.goute.sk ponúka francúzske a belgické proteínové jedlá, ktoré sa kvalitou a účinkom vyrovnajú ostatným značkám na trhu. Sortiment priebežne rozširuje , nie je pravda, že by mali jedlá nižšiu kvalitu. Chuť konkrétnych jedál je individuálnou záležitosťou, ak niekomu nechutí konkrétny produkt, môže si objednať iný. Goute má tú výhodu, že je oprotri iným značkám lacnejšia pri zachovaní kvality.

monicka14
14. jún 2014

mňa len zaujíma, v akej akcii si ho kupovala, lebo si spomínala, že si to kupovala v akcii. či na zľavomate? aj ja by som si kúpila🙂)

monicka14
14. jún 2014

@adulka1975 Ahoj, kupovala si goute v akcii na zlavedna. sk co mali asi pred 2 mesiacmi?

monicka14
8. jún 2014

@petra_dusakova Máš pravdu, cenovo sú fakt neporovnateľní. Ja od nich nemusím karamelový puding a do banánového a vanilkového dezertu som si musela pridať lyžičku bieleho jogurtu, potom mi to už chutilo - tieto dezerty na môj vkus majú málo výraznú chuť. ) S ostatným som nemala problém. Vyhovuje mi, že sú bez aspartámu. Ty si dala dole 18 kg? Tak to gratulujem! Si fakt dobrá...

monicka14
8. jún 2014

Ahoj, asi je to individuálne, čo komu chutí. Mne zo slaných chutia polievky- najviac hríbová, omelety mám rada všetky, dezerty mám najradšej čoko, tiramisu, veľmi mi chutí jablkovo-škoric. kaša- do nej si pridávam škoricu, nápoje čokoládový, mliečna, kapučíno. Chutil mi aj karamelový koláč . Pre kolegyňu bol zasa gumový...🙂 Z tých ovocných mi chutí kiwi nápoj, citrónový dezert . Ked mi nejaký dezert chutil menej, pridala som si lyžičku bieleho jogurtu. Nemyslím si, že to veľmi ovplyvní diétu, pokiaľ si dám lyžičku denne.
Bielu redkovku mám často poruke🙂) Záchranný balíček. 😵 Ja som bola v prvej etape 10 dní a potom som prešla do druhej. Tak za 21 dní som dala dole tých 5 kg. Prvé 4 dni boli ťažké, potom som povedala mužovi, že je to prvá diéta, pri ktorej netrpím😀 . Ale ja mám veľmi rada sladké, preto mi vyhovujú tie dezerty. Ale ak chceš, radšej si objednaj pomenej kusov,Tebe môže chutiť niečo iné, ochutnaj a doobjednaj. Oni vybavujú objednávky rýchlo. Väčšinou v ten deň mi ju vybavia. Ja by som chcela dať ešte 5 kg dole...

monicka14
8. jún 2014

@katkasofi Ahoj.VYchádzala som z 67 a išla som na 59. Za 30 dní to bolo 6 kg, potom som to nejako nerátala,lebo tá diéta ma neobmedzovala, bavila ma🙂) Miesto sladkostí som hlavne jedla dezerty goute, to mi pomohlo.

monicka14
6. jún 2014

@petra_dusakova Ja som tiež porovnala dve diéty a vyhovujú mi viac-menej chute obidvoch - aj tej goute, ktorú ešte jem. Od koho si mala predtým diétu? A schudla si niečo? Mne sa podarilo 8 kg 🙂

monicka14
6. jún 2014

@liskalisko no ked ideš na druhú etapu , jedno jedlo máš normálne. To si zvolíš, čo chceš - niečo nízkokalorické. Napr. aj ten jogurt s niečím. bud so zeleninou ako šalát, alebo niečo sladšie.

monicka14
6. jún 2014

@liskalisko No v tretej etape určite, a aj v druhej - píšu nízkokalorické jedlo. A toffu také je. aj cottage. robím si taký zeleninový šalát.

monicka14
19. máj 2014

@liskalisko No momentálne jem tak 3 proteínové jedlá denne + 2 normálne - nízkokalorické. Dusenú zeleninu s postrúhaným toffu. Alebo jogurt s niečím a tak . A keď som veľmi mlsná,tak si urobím nejaký gouté dezertík a primiešam do toho nízkotučný biely jogurt. To je mňamka🙂)) A je toho veľaáááá🙂

monicka14
19. máj 2014

@lydka84 Ahoj,Lydka, Schudla som 5 kg za 21 dní. Potom cca za 20 dní ďalšie 3. Poto msom si to viac-menej udržiavala, lebo som jedla už aj iné veci. Ale keďže ešte chcem zhodiť, tak jem tak 3 proteínové jedlá a 2 normálne. Toto je zatiaľ 1. diéta, ktorá ma baví, lebo sa nemusím trýzniť... 🙂

monicka14
18. máj 2014

@lydka84
za 21 dní som zhodila 5 kg, potom som tak za ďalších cca 20 dní 3 kg. Ani neviem presne, lebo tá proteínová diéta bola pre mňa prvou diétou, ktorá ma "bavila". Nemusela som pri nej trpieť... Mám rada sladké a v tejto diéte to mám. Keď sem-tam kilečko naberiem, dám si nejaké proteínové jedlá a snažím sa zasa zhodiť a udržať si váhu.