90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
14. júl 2014

@lovacka bolo nas asi 12zien a 14 cvikov a kazdy cvik sme robily 35sekund a potom rychlo striedaly takto 4kola 😵 uvidim aku svalovku budem mat,lebo by som aj vo stvrtok chcela ist 😀

lovacka
14. júl 2014

@matamisi znie to zaujimavo...ja teraz cvicim znova len doma 😕 som zvedava ci nieco klesnem na vahe uz to neide vobec dole 🙄

jeinabe
15. júl 2014

@lydka84 @lovacka tak dnes som sa odvazila a som miloo prekvapena 68.9kg 😀 ,myslela som si,ze to bude uz nad 70kg,lebo zobnem aj sladke...rano si davam celozrny rozok so sunkou,al.vajickom a vela zeleniny,niekedy rano len ovocie...obed vzdy delim,napr.vcera kuraci rezen s celozrnym chlebom,zeleninou a vecer nieco ako vajicka,al.volske oko,al.cotagge syr bez peciva...a celkom to funguje a samozrejme jem aj ovocie ak som hladna a snazim sa vela pit.Len ta MS ma stve,lebo na tyzden dovolenka a mala som to super vypocitane...

cyprich
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lovacka
15. júl 2014

caute cice...teda ak este tu niekto je 😀 😀 😀
dnes rano 68,8kg 😵 😵 😵 😵 taaak strasne prestrasne sa tesim 😵 😵

matamisi
15. júl 2014

@lovacka super,gratulujem,vidis ideto 😉 pomaly,ale predsa 😉

bubulacka
15. júl 2014

@lovacka super super 🙂 takú váhu by som aj ja rada videla pred sebou 😀 ale to je este dlhá cesta 😎 dufam ale ze to dám 😝

lydka84
15. júl 2014

@jeinabe super blahozelaaaaaam 😉

lovacka
15. júl 2014

@matamisi
@bubulacka dakujem Vam dievcata 😵 😵 😵
prave som docvicila....dala som si 60 minut na orbitreku a plus moju seriu na brucho 😀 a romzmyslam ze zajtra po praci skocim na korcule 😀

zebatox
16. júl 2014

Ahojte tak ja ddnes zacinam nove kolo po mesacnej pauze nabrala som 5kg spat (prestala som fajcit) a teraz chcem opat prestat zrat 😠

lovacka
16. júl 2014

@zebatox no ahoj ahoj ...uz si tu chybala...sa zlahla zem po tebe?
tak sup sup bielkovinovy den a ides 😀
ja dnes mam sosovicku a ryzu k tomu a na veceru este mam zemiakovo tekvicove placky zahustene nie mukou ale zemiakovym skrobom 😀 tak si dam so sosovickou 😀 😀 😀

lovacka
16. júl 2014

dievcata ja som prave dojedla tie zemiakovo tekvicove placky a poviem Vam boli uzasne 🙂 nezahustovala som ich ziadnou mukou len zemiakovym skrobom pekne to drzalo a chutilo....musim si aj nabuduce urobit 🙂
len netusim co na zajtra 😝 zajtra mam Uh

zebatox
16. júl 2014

@lovacka no zlahla sa zem po mne som sa prezierala a tak a co som mala tu pisat ze dnes buchty zajtra pizza 😀 a same oslavy boli ale dnes sa drzim ten bielkovinivy den dufam ze opat nBehnem na to a nebude problem ;)

lovacka
16. júl 2014

@zebatox jaj aj ja by som si dala nieco uz take fajne nezdrave 😀 😀 😀 rozmyslam ci ist dnes behat ci cvicit doma 😝
baby poradt mi co zajtra na obeeeeed 😕 ja vobec netusim ale ze vooooobec

lovacka
16. júl 2014

cau lydus 😀

lydka84
16. júl 2014

@zebatox vitaj opat medzi nami 😉

lydka84
16. júl 2014

@lovacka ahoj 😉

lovacka
16. júl 2014

@lydka84 ty taka skusena uz porad mi co si mam na zajtra uvarit....uz mam asi dost cestoviny s paradajkami 😝

lydka84
16. júl 2014

@lovacka marhulove palacinky ? alebo pizza 😝

zebatox
16. júl 2014

@lovacka cestoviny snovou kapustou alebo kalerabove

lovacka
16. júl 2014

@lydka84 pizzu sa mi veru nechce teraz robit
@zebatox novu kapustu nemam 😝
mam tak akurat banany a marhulove pyre 😀

lydka84
16. júl 2014

@zebatox @lovacka kalerabove su mnam mnam

lovacka
16. júl 2014

@lydka84 ked nemam ani kalerab 😝 😀 😀

zebatox
16. júl 2014

@lovacka a kyslu kapustu?

matamisi
16. júl 2014

Ahojte...
@lovacka tak si na peste sprav,alebo len na csnaku orestuj 😉

lovacka
16. júl 2014

tak nakoniec cestovina so zeleninou 😝 😀 ale asi uz poslednykrat uz som sa toho prejedla 🤐
musim ist aj na nakup lebo uz fakt ze nic nemam doma 🙄

lydka84
17. júl 2014

konecne po par jemne porusenych dni sa drziiiiiiiim 😝 😝 a zazrak ze prave na vitaminoovom dni 😀 😀 😀 idem si na urobit zelerove hranolky v rure som riadne zvedava co to bude zac 😎 😎 😎 😎 😎

bubulacka
17. júl 2014

@lydka84 no ake boli? Ja som zatiaľ len vysmazala, ale na mna boli hrozne mastné 😅
Ja som dnes mala fliačky s kečupom 😀 mnam mnam 🙂

lydka84
17. júl 2014

@bubulacka jedle..ale tie vysmazane mi chutia viac a su urobene rychlejsie

matamisi
17. júl 2014

Ahojte...
@lydka84 ja som si vcera dala vitaminovy a aj dnes som mala,ved v tychto horucavach mi ani nic nechuti jest 😝 a dnes som bola aj na kruhovom treningu 😵 perfektne bolo 😵